ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
7 Luty 14, 16:52
Rangi i Gwiazdki ;)
Autor Wiadomość
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Grudzień 08, 12:55   Rangi i Gwiazdki ;)

Frajdą było na starym forum widzieć jak nam rosną gwiazdki i ranga na forum, wychodzę z propozycję dodania rang typu rekrut itp, oraz gwiazdek tutaj;)

pozdro
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 14:16   

Rangi da się zrobić. Ale z gwiazdkami będzie problem, bo one są dopasowane do białego tła. Na ciemnym będą wyglądały równie kiepsko, jak przyciski w skrzynce PW...
Ostatnio zmieniony przez Odyn 18 Grudzień 08, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Grudzień 08, 14:17   

Znajde jakieś przeźroczyste gwiazdki, ale nie wiem czy zdąże dzisiaj
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Panzer 
Moderator
.


Posty: 187
Skąd: Bełchatów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 16:15   

Jestem przeciwny rangom... Moim zdaniem ładniejsza ranga mobilizuje ludzi do podbijania licznika postów. Można się zastanowić nad rangami specjalnymi :P ...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 17:13   

Panzer napisał/a:
Jestem przeciwny rangom... Moim zdaniem ładniejsza ranga mobilizuje ludzi do podbijania licznika postów. Można się zastanowić nad rangami specjalnymi :P ...

Jeśli ktoś chce to niech nabija posty jeśli tylko będą one sensowne i wnoszące coś do tematu, jeśli nie będą to posypią się warny i bany.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 17:29   

Jak ktoś będzie nabijał posty, to przygotuję specjalną rangę - spamer ;)
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 08, 21:09   

Rangi by dały pewien klimat na forum ;] ja jestem jak najbardziej za ich wprowadzeniem.
_________________
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 17:22   

Odyn daj mi od razu taką rangę plz :P
_________________
|M|pr0
 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 15:27   

Ja jestem przeciwny. Już widzę osobę typu Przemas lr (To tylko przykład).

Ale jestem za wprowadzeniem rang specjalnych. Byłyby to takie, które nie otrzymywałoby się za napisaniem ilości postów. Zbanowany, spamer, zasłużony, i te różne za pomoc (niezależną też).

A przecież gwiazdką można obciąć białe kontury. Po prostu dostosować. A zawsze można zrobić nowe. Osoba, która chociaż raz robiła coś od zera nie będzie miała zero problemów.
_________________
 
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 17:20   

Fajny pomysł, podoba mi się. I tak jak Kamillo powiedział.. co w tym złego, że ktoś nabija posty jeżeli są one sensowne i wnoszą dużo, oraz co najważniejsze pobudzają innych do pisania.
_________________


 
 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 20:27   

Nie chodzi o to "co w tym złego, że ktoś nabija posty jeżeli są one sensowne i wnoszą dużo, oraz co najważniejsze pobudzają innych do pisania" tylko o to, że pojawiłoby się dużo mniej sensownych postów, a ludzie podobni do Przemasa robili by multikonta nie zważając na to, czy ktoś ich za to zbanuje czy nie.
_________________
 
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 21:28   

Chodzi tu o spam, który z kolei dzieli się na ten dobry i ten jak najbardziej niechciany... Nie każdy jest taki jak ty Pandzior (9 postów :lol: ). Są tu też użytkownicy, którzy piszą dużo, ale nie ma to nic wspólnego z tym stereotypowym spamem jako pisaniem dużo i głupio. No dobra, uważasz że jest taki Przemas (51 postów) to kim dla ciebie są Kamillo i HK? (ponad 160 postów). Na wielu forach rangi są już sprawdzone, od tego mamy moderatorów żeby sobie z tym radzić.
_________________


 
 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 21:48   

Ech na starym forum w parę miesięcy zrobiłem ponad 1000 postów. Po za tym nie chodzi mi tutaj o licznik. Nie piszę, bo mam teraz dużo na głowie (Nie chodzi o szkołę).

Dając np. nick Przemasa chodzi mi o parę multikont, dzięki którym na starym forum nabijał sobie posty.

Co prawda są moderatorzy i jak na razie widzę aktywni. Ale zawsze znajdzie się czysty spam czy multikonto, za które moderator nie zwarnuje/zbanuje.

Po za tym zawsze lepiej mieć ten porządek. Rangi mogą być, bo szczerze nie przeszkadza mi to ale wolałbym jednak nie.

Ludzi nie ocenia się po liczniku postów wiesz ; /.
_________________
 
 
 
kalwin 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 4 Styczeń 09, 22:29   

D-star napisał/a:
Chodzi tu o spam, który z kolei dzieli się na ten dobry i ten jak najbardziej niechciany...

Spam już sam z definicji jest niechciany. Toż to brzmi jak oksymoron - dobry spam.

SeriousPandzior napisał/a:
Ludzi nie ocenia się po liczniku postów wiesz ; /.

Nikt ci nie każe oceniać ludzi po ilości napisanych przez nich postów. I tak z tego co widzę to na aktualną chwile występuje pewny rodzaj rang. Czasami są one "motywacja" dla spamera jednak nie powiesz mi, że poprzez usunięcie rang ten problem zniknie. Moderatorzy są i pilnują, a jak coś przeoczą to jako wzorowy obywatel powinieneś im na to zwrócić uwagę:P. Spam, był, jest i będzie. Człowieka nie zmienisz;).
 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 03:22   

No wiesz, niby takie małe ładne ale jednak trochę szkodzi. To, że są moderatorzy i czuwają to bardzo dobrze ale nie znaczy to, że jeśli można to na naszą korzyść damy rangi, a moderatorom każemy sprzątać. Lepiej nie marnować tych 10-20 minut, bo według mnie te parę sekund też się liczy.

Ja w ogóle jestem za usunięciem licznika. Na dużych forach to się sprawdza i nie ma tak "O, ten jest długo na forum i dużo pisze, trzymam z nim!".

Pod jednym względem się zyskuje pod drugim traci.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz