ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Karta pamieci micro sdhc
Autor Wiadomość
Arthuren 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 8
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 12, 13:16   Karta pamieci micro sdhc

I tu sie pojawia moj problem zwiazany z rzecza zapisana w temacie. Nie majac zadnej karty pamieci w tel ,pomyslalem sobie zeby jakas kupic. Wiec poszedlem do realu i wybralem moim zdaniem rozsadna karte pamieci kingston 4 gb. Byla ona w promocji bo kosztowala jakies 22 zl. W koncu gdy wracam do domu i wkladam karte do telefonu w pewnym momecie ikonka karty pmieci na wyswietlaczu raz sie pojawia a potem zanika. Jeszcze innym problemem tej karty jest to ze chce wylaczyc tel i nie moge bo pojawia sie ciemny obraz co uniemozliwia wlaczenie tel. Jesli jestescie w stanie mi pomoc to blagam piszcie.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 12, 16:54   

Podaj jaka to karta pamięci.
Powiedz jaki to telefon.
 
 
Arthuren 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 8
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 12, 17:22   

karta pamieci: micro sdhc kingston 4 gb
telefon:lg gt505

[ Dodano: 16 Marzec 12, 18:17 ]
ok na telefonie juz jest wszystko git ale tym razem mam problem z usb. Chcac podlaczyc kabel usb do kompa najpierw wykrywa mi karte, Po tym przesylam pliki z kompa na karte ale nie do konca mi sie udaje poniewaz transfer danych konczy mi sie na polowie dlugosci tego pliku. Zobaczylem czy strerowniki poprawnie dzialaja ale nie bylo to ich przyczyna bo sa wykrywalne. Wiecie jakie sa inne dolegliwosci tej karty? Liczy sie prosta odpowiedz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz