ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Odyn
25 Styczeń 10, 14:30
Konkurs na nowy layout strony
Autor Wiadomość
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 18:45   

Ja jestem chętny do włączenia się w projekt, na dniach coś wrzucę ;D
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 19:57   

Warlike, niezły nagłówek jak na prototyp :) Proponowałbym tylko zmianę koloru czcionki i bardziej strongholdową twarz ;)
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 17:38   

Da się zrobić ;) . Popróbujemy, popróbujemy... :)
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 11:25   

Zrobiłem coś takiego, ale czegoś mi tu brakuje, możliwe że zrobię jeszcze jedno ;)



 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 14:51   

mi sie podoba. Choc ''troszeczke'' za duza ;-) . Ja sie od niedawba ucze zabawy grafika. Od brata, on to studiuje ekonomie, ale dorabia u innego mojego brata projktujac rzecz do firmy Zilla. Zna ktoś?
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 15:03   

Nic nie jest za duże... to są oryginalne rozmiary te co są na stronie i te co Odyn podał ;)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Styczeń 09, 15:30   

Nieźle Matrix, ale ja dałbym ten zameczek do większego nagłówka i troszeczkę go przyciemnił. Tło w tym większym jest takie niestrongholdowe, zmieniłbym je także troszkę. Czcionka jest bardzo ładna, dasz jakiegoś linka skąd można ją pobrać ? :D Zresztą zobaczymy co na te prace powie Odyn.
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 15:54   

Tutaj masz link do tej czcionki: http://www.dafont.com/kingthings-spike.font

Jutro prawdopodobnie zrobię drugi "zestaw" :P
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 17:13   

Matrix, czy sprawdzałeś jak te elementy komponują się z resztą strony? Oddzielnie wyglądają bardzo dobrze, ale mi zależy na ogólnym wizerunku.
Dlatego lepiej będzie, jak wasze prace będziecie wklejać na screena strony. Dopiero wtedy będę mógł oceniać.



Nie pogniewam się jak zmienicie kolor tła nagłówków artykułów ;) Wystarczy, że na idealnie czarnym tle będzie odpowiedni napis i ew. jakiś element graficzny.
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 09, 13:51   

Niestety Odyn, na chwilę obecną nie będę nic robił koło tego, bo nie mam po prostu do niczego siły. Sprawdzałem z wklejaniem strongholdowej twarzy, ale popsuło to tylko cały wizerunek.
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 09, 16:52   

Ostatnio mało siedziałem przy kompie, albo brak czasu albo jakaś impreza więc nawet nie odpalałem ps'a, ale postaram się z tym wyrobić do końca tygodnia...

Dzisiejszy edit:


Zrobiłem coś takiego:

 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Marzec 09, 21:25   

Hmmm... Osobno grafiki te wyglądają ciekawie, ale razem jakoś do siebie nie pasują moim zdaniem. Ten duży nagłówek jest bardzo ładny i jeśli nikt nie zrobi lepszego to nagłówki pod menu zrobiłbym w podobnym stylu ;) Co o tych grafikach sądzą inni ? :D
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 09, 22:16   

Zgadzam się z Siwym. Te grafiki nie pasują do strony. Użyte czcionki jak najbardziej, ale tła dla nich są za bardzo wykombinowane i nie pasują kolorystycznie.

Nagłówki artykułów nie muszą mieć wcale szarego tła... Wystarczy nawet odpowiednia czcionka na idealnie czarnym polu.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Marzec 09, 20:55   

A takie coś ? :D



 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 19 Marzec 09, 21:16   

Mimo, że wygląda nowocześnie, to ładnie komponuje się ze stroną :)
Spróbuj zmniejszyć wysokość do 55-60px i nieznacznie przyciemnij tło. Wydaje mi się, że wtedy będzie jeszcze lepiej.
No i liczę na nagłówki poddziałów do kompletu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz