ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[jednostki] Jak używać trebusza?
Autor Wiadomość
fredi 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 12 Marzec 10, 19:16   [jednostki] Jak używać trebusza?

Cześć :-)

Mam kilka pytań w związku z grą Stronghold Legends. Gra oryginalna kupiona na allegro.

Pierwsze pytanie

Jak używa się trebusza? W Twierdza 2 normalnie się wybierało miejsce i same się rozkładały. Teraz próbowałem na wszystkie sposoby i nic.

Drugie pytanko

Wybrałem sobie dowolną potyczkę z opcją gdzie nie mam praktycznie żadnych pieniędzy i surowców. Zdobyłem honor i chcę awansować, aby pojawiły się następne budynki do wybudowania. Jak się awansuje i czy w ogóle w tej części się awansuje? Kurcze nic nie jest po staremu. Z góry dzięki za odpowiedzi :-)
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 10, 10:59   

1. Trebuszem podjeżdżasz pod miejsce oblężenia i klikasz "wypakuj" (czy jakoś tak). Ten przycisk masz tam gdzie są inne polecenia np. formacje bitewne i przyciski ruch, atak itp.

2. Awansów tutaj nie ma. Za honor możesz kupić jednostki fantastyczne, Knechta i Rycerza.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 10, 14:35   

Ale to mnie zastanawia czemu nie ma awansów jak w pomocy są napisane, np: ,,Baron" itp.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
KeNNy` 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie po trochu.
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 10, 13:43   

Pewnie czytałeś o Edycji Kolekcjonerskiej. Jest bardziej podrasowana niż zwykłe S:L
 
 
clon 
Wędrowiec


Gra w: SHL
Wiek: 28
Posty: 7
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 13:57   

Że co? W każdym Stronghold Legends są stopnie... Jest ich 10, najniższy to chyba głupek, a najwyższy król. Nie wiem jak się awansuje bo zawsze jak gram w multi to przy najwyższym stopniu :P
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Lipiec 11, 14:25   

Awansuje się jak w SH2. Za honor
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz