ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Testy jednostek
Autor Wiadomość
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Maj 09, 11:17   

Ja na Oko Byka zabiłem 7 Wilków ale bez kodów i trainera*.


*Oni nie byli w sojuszu
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 09, 18:59   

na mapie oko byka mogłeś byc w najlepszym miejscu i napisz ile mieli wszyscy początkowego złota
_________________
Good night white pride
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 10 Maj 09, 19:17   

Grałem na mapie ostatni bastion na 7 saladynów i nie ma szans... Utrzymałem się 10 min, ale azaczęli atakować wspólnie i nie ma szans. Ale za to pokonałem tak 7 Wieprzów...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Maj 09, 21:44   

ponceriusz napisał/a:
na mapie oko byka mogłeś byc w najlepszym miejscu i napisz ile mieli wszyscy początkowego złota
2k wszyscy ja byłem w lewym górnym rogu.Troche ciężko było.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 14:26   

to tak jakby na 4 czy 5 bo ci z prawej górnej mają bardzo słabe pozycje, ale i tak nieźle

[ Dodano: 2009-05-17, 21:29 ]
przejdźmy do tematu.



kusznik i miotacz greckiego ognia giną od 6 strzałów z łuku, a pałkarz - dziwiłem się - od 15 strzał, pikinier ginie od 50 strzał :!: , pałkarz pokonuje pikiniera, asasyn ginie od 10, łucznik konny ginie od 8 strzał, arabski zbrojny od 67 strzał
_________________
Good night white pride
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 17:50   

Nice Friend napisał/a:
2k wszyscy ja byłem w lewym górnym rogu.Troche ciężko było.


LoL.. 2k i jeszcze nie byli w sojuszu :P ... Kaszka z mleczkiem...
Ja próbowałem 3k ja vs 40 bot. 7 wilków wszyscy razem.
Co prawda za długo się nie utrzymałem, szybko zrobiłem 3 wieże, obstawiłem je.. Zrobiłem sady jabłek, miny żelaza i po jakichś 5 minutach już nic z tego nie zostało :p ... Uciekłem Lordem w róg mapy i zabudowałem się chatkami drwala ^^... Tym sposobem zablokowałem grę bo nie moge przegrac ani wilkowie nie mogą wygrac .. Jest tak dlatego że armie wilków stoją przy tych chatkach i nie moge ich rozwalic i się poddac ;/ a oni też ich nie wyburzają.
Gdyby było 2 wilków mniej (tych którzy rozwalili mi zamek mangonelami z wież ^^).


Co do tamtego wyzwania z mapą Ostatni bastion 3k v 40 7 saladynów.. Jest to do wykonania ale zależy na jakich warunkach gry... Nie wiem jak grał speeder11. Na pewno nie możliwa jest wygrana gdy gracz jest na środku i wszyscy saladynowie są razem...
Jak każdy saladyn osobno to można jeszcze wykonac..

Ja sobie ustawiłem siebie na środku i saladynów w kilku drużynach (po dwóch, jeden był sam). Nie mogli mnie zabic, ale ja ich też nie..
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 10, 17:17   

ponceriusz napisał/a:
kolega powiedzial mi że gdy włócznik walczy z łucznikiem eu to zostaje mu ok. 1/3 zdrowia, a gdy arabskiego to po walce ledwo żyje (łucznicy nie mieli czasu na strzał)(...)


Europejski łucznik bije (w zwarciu) strzałą z kołczanu a Arab ma sztylet ;) .

Co do testów to czasem robiłem ale to było dawno i nie pamiętam :-P
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Schadow 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 20
Skąd: Sucha Beskidzka
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 10, 16:30   

Heh ja testów jeszcze nie robiłem przyda mi się info zgromadzone w tym temacie.
_________________
Twierdza rządzi! ;P
 
 
 
newiadom13 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold v1.2 SH Crusader v1.1 SH 2 deluxe
Wiek: 28
Posty: 6
Skąd: czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 10, 20:59   

ja wiem tyle
-palkarz pokonuje pike
-rycerz (ten w zbroi na koniu)przegrywa z europejskim wojownikem
pod naporem 75 palkarzy 10 wojownikow wytrzyma ok 13 sec a pikinerow 9 sec(Jesdnostki stoja pomiędzy 2 wieżami a na każdej jest pięciu łuczników i 5 kuszników)
-lord moze chodic po ogniu i prawie nic mu nie jest
-pikinier wytrzyma okolo 17 beltow a wojownik 13 (nie wiem czy sprawdzalem w SH czy SHC)
arabscy zbroini padaja jak muchy pod ostrzalem kusz
-drabiniaze to porazka i tu kazdy chyba sie zgodzi dopiero w 2 cos znacza

[ Dodano: 28 Grudzień 10, 21:00 ]
o i lord jak oberwie z mangonelli to przeżywa (sprawdzenie tego zajelo mi duzo czasu ze wzgledu na celnosc mangonelli)

Stosuj polskie litery, znaki interpunkcyjne i wielką literę. Kolejne takie posty wylądują w koszu.
Kacper


Przepraszam byłem zmęczony jak to pisałem. Następne posty będą napisane prawidłowo.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 29 Grudzień 10, 17:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Likwink 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Grudzień 10, 13:24   

Ci pikinierzy i wojownicy to nieźli imprezowicze są , z tego wynika...


Wybaczcie mój żalowy żart ^^.
_________________
pa pap pappp pa p
 
 
olko121 
Wędrowiec

Gra w: Crusader Warchest Play Extra 1/2009
Wiek: 24
Posty: 2
Skąd: Kto mnie zna ten ma!
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
  Wysłany: 8 Styczeń 11, 16:27   

Nice Friend napisał/a:
Dokładnie jak mówisz na początku zależy co ustawimy np. że mamy 40k to kupujemy arabskie jednostki ale jak mamy 2 to lepiej robić.Arabski łucznik jest lepszy zasięgiem i wytrzymałością ale są drodzy.
tak ale nie każdy jest świetnym strategiem i MUSZĄ używać "Made in EU" łuczników a pozatym 1 "Made in Arabian" łucznik to 3 EU łuczników :evil:

[ Dodano: 8 Styczeń 11, 17:36 ]
speeder11 napisał/a:
Grałem na mapie ostatni bastion na 7 saladynów i nie ma szans... Utrzymałem się 10 min, ale azaczęli atakować wspólnie i nie ma szans. Ale za to pokonałem tak 7 Wieprzów...
no cóż... wieprz to ciężki przeciwnik , ale daleko mu do Saladyna :roll: Jednak to pewne że wystarczą 2 katapulty , 15 niewolników (wilcze doły) , 20 łuczników i 15 pikinierów i jeden wieprz z głowy[/size] (jednak wtedy byłem ciamajdą i strategi się zachowała :-( )

Nie używaj wielkich rozmiarów czcionki bez potrzeby.
-Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 8 Styczeń 11, 17:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Baron Von Rychu 
Osadnik


Gra w: Twierdza Krzyżowiec 2
Wiek: 33
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 11, 19:56   

Sorry ze odkopuje ale przed chwila grałem na mapie "Ostatni Posterunek" (umie tak się nazywa)wybrałem miejsce na górce i nie wiem czy dałbym rade wygrać bo odechciało mi się po 3 minutach gry, tak nastawiali pod moim zamkiem farm, że zajęli cała wolna przestrzeń nawet nie nadążałem tego niszczyć wiec spróbuje w innym miejscu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz