ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapotrzebowanie na artykuły
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 08:51   

Bzyk napisał/a:
Jeśli chodzi o opis misji SHC, to chciałbym dodać, że niektóre misje są źle opisane lub zawierają tricki, najczęściej te z chatką drwala. Sam opisałbym kilka misji, ale muszę przechodzić całą kampanię od nowa.


To ściągnij save'a z zapisem całej kampanii, żeby mieć dostęp do wszystkich misji... później go możesz usunąć.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 19:46   

Lord Smerf napisał/a:
Właśnie sobie zajrzałem do tematu i chciałbym zaznaczyć, że rezerwowałem temat "Lista i opisy jednostek", a nie "Lista budynków z podziałem na kategorie". To tak tylko żeby zapobiec nieporozumieniom.

Faktycznie, pomyliłem Ciebie z przemusiem.

Przemusio i wojownik przesłali mi już opracowane tematy "Lista budynków z podziałem na kategorie" i "Honor - wyjaśnienie, sposoby pozyskiwania". W najbliższym połączeniu przypływu wolnego czasu, weny twórczej i motywacji opracuję je i umieszczę na stronie ;)
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 11, 20:17   

Wyjątkowo szybko od ostatniego posta udało mi się zebrać do opracowania nowych materiałów.
Opis budynków od przemusia i honor od wojownika123 wrzuciłem już na stronę.
Lista z początku tematu powoli zaczyna się kurczyć :)
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 12 Kwiecień 11, 08:08   

Opisałem (tylko) 8 misji (1-7 i 19) i nie zanosi się na to bym skończył tą solucję w tym stuleciu. Mam więc propozycję - podeślę Ci Odynie te misje, które zrobiłem, a reszta będzie do uzupełnienia. Przepraszam, porwałem się trochę z motyką na słońce, na początku był zapał, a potem ostygł - jestem niestety strasznym leniem :/
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 11, 20:46   

Przepraszam za własne opóźnieniem w pisaniu artykułu - ogólnie odkąd zostałem zostałem sam jako steward ostatniej parafii w regionie nienależącej do przeciwnej niż moja frakcji, trochę odechciało mi się gry. Niemniej jednak jestem w połowie, a jako że jeszcze trochę pamiętam, napiszę w miarę szybko.

Mam natomiast nowy pomysł - komentowany gameplay kampanii Crusadera. Plusy? Głównie to, że nie ma jeszcze czegoś takiego po polsku na YT. Minusy? Mam nudny głos i ostrro zniekształcam "r". Poza tym, mogę mieć sam problemy dalej niż 25 misja, więc bez porad sam sobie zapewne nie dam rady.
No i tutaj moje pytania. Jest sens robienia czegoś takiego? Będzie oglądalność? Czy wniesie to dużo w zasoby strony?
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 11, 12:24   

Lord Smerf napisał/a:
Mam natomiast nowy pomysł - komentowany gameplay kampanii Crusadera.

Może po prostu umieścić napisy lub zrobić coś w stylu castingu? Bo obecny poradnik trzebaby pisać od nowa, bo jest dużo błędów i nieuczciwych tricków typu chatka drwala.

Albo jedno i drugie - wersja wideo i wersja "pisemna" (nie wiedziałem jak to ująć :P ).
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 11, 14:16   

Z tego, co wiem, póki co nie ma żadnych nieuczciwych tricków w opisie misji na naszym forum, nie jest on natomiast kompletny.

Robienie napisów do filmu zajmuje masę czasu(dużo więcej niż przygotowanie solidnego komentarza), więc ja osobiście tym się nie zajmę.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 11, 16:01   

http://strongholdnet.gry-...p?t=425&start=0

Misja nr. 4:
- Wieprza nie zabijesz asasynami

Misja nr. 6:
- tu też teoretycznie nie zadziałają asasyni, ale wykłócać się nie będę

Misja nr. 30:
- użytkownik Raczek pisze, aby wrzucić wrogowi pod bramę chatkę drwala

Misja nr. 31:
- j/w

Misja nr. 33:
- znowu chatki drwala

W resztę opisów się nie wczytywałem. No dobra, może przesadziłem z tym "dużo". :D
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 11, 16:31   

Misja nr 4 - można zabić i to bez większych problemów.
Misja nr 6 - zdziałają, zwłaszcza, że jest bardzo dużo złota na początek.
Misje nr 30 i 31 - w tym wypadku zwróciłem na to uwagę w temacie dodając, że opisy są nieważne.
Misja nr 33 - Kamilsoon podał alternatywny opis, bez korzystania z cheatów.

Trochę szkoda, że potem straciliśmy kolejność opisywania misji, jak i zapał. Pozostaje liczyć na to, że uda się nad tym zapanować i dalej opisywać.

No nic, myślę, że w sobotę nagram pierwszych kilka misji i zobaczę, co z tego wyjdzie.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 11, 21:39   

Coś mnie wzięło i wdrożyłem w życie pomysł Lorda Smerfa.
http://www.youtube.com/watch?v=FaVZhkCd3LA
Wiem, że tak dziwnie widać, ale zmniejszyłem rozdzielczość.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 11, 21:58   

Głos jest jak najbardziej w porządku. Zmień jednak rozdzielczość nagrywania tak, aby w YT-owym odtwarzaczu zapełniała wszystko(najlepiej, jakby było jeszcze HD, ale wiadomo, wszystko po kolei).
"Będzie to robił bardzo rzadko ze względu na małą dostępność złóż kamienia, z których i tak by nie skorzystał" - bardzo mi się podoba podejście na początku. ;)
Natomiast sam początek gry, te pierwsze 5 czy 7 misji, które można przejść samym atakiem asasynów na początku gry przejdź wcześniej, a potem puść w przyspieszonym tempie i dodaj komentarz tłumaczący, dlaczego nie pokazujesz wszystkiego po kolei. Będzie w porządku, a ani Ty, ani widzowie nie znudzicie się od samego początku.
A, no i tak. Ścisz dźwięki gry(raczej nie muzykę, a wiadomości skryby, odgłosy walki i teksty jednostek).
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 11, 22:03   

Bzyk, według mnie świetnie zrobione. Co do obrazu to da się oglądać. :P
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Sierpień 11, 22:37   

Fajny film :) Jednakże "witam w imieniu swoim i własnym" dziwnie brzmi.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 11, 22:48   

To było celowe, miał być "elementem humorystycznym", ale widzę, że jednak nie wyszedł. :D
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 11, 11:49   

Dobre dobre... mogłeś nagrać z jakiejś ciekawszej misji to by było bardziej śmiesznie... tylko nie z takiej którą normalnie przechodzi się w 20 sekund... ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz