ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Komiksy
Autor Wiadomość
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 10, 14:51   Komiksy

Komiksy zazwyczaj ludziom kojarzą się ze śmiesznymi postaciami i komediowymi sytuacjami lub z wielkimi bohaterami i ich niesamowitymi czynami. Jak dla mnie, komiksy stanowią "odtrutkę" na szkolną lekturę, ciężkie, historyczne księgi. Wtedy sięgam po komiksy, głównie po to by móc się pośmiać. Cały czas lubię czytywać przygody Asterixa, czytałem też pozycję obowiązkową stworzoną przez Papcia Chmiela, ale Tytus jakoś mnie nie przekonał.

A jakie są Wasze ulubione komiksy?
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 10, 20:45   

Sorka, że odgrzewam, ale nie zaglądałem do niektórych tematów :/ Niemniej jednak w przeszłości lubiłem sobie poczytać komiksy kaczora donalda. Lekkie i przyjemne. Kolekcjonowałem też przez trochę komiks pt."Wyścig przygód". ( Komiksy na podstawie LEGO ) Bardzo miło je wspominam, gdyż naprawdę jak na tamte czasy, sprawiły mi wiele radości oraz skutecznie zabijały nudę. Obecnie czytam... no nie wiem, ale chyba tak to można nazwać :) komixxy.pl . Można naprawdę się nieźle pośmiać tyle, że niestety wciąga :/

P.S. Giganta ani innych grubych komiksów nigdy nie ruszyłem ;] Dla mnie komiks to kilka stron, a nie kilkadziesiąt. ( Trudniej mi było wziąć 'ksiąchę' niż gazetkę )
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 10, 21:38   

Komiks o życiu Sknerusa bardzo dobrze wspominam - gruby komiks, nie znaczy, że niedobry ;) . Kilka godzin mi zajęło czytanie tego.
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 10, 17:07   

Też czytałem ten komiks :-D Teraz czytam Thorgala - komiks fantasy: Wikingowie, ludzie z gwiazd (kosmici) i Aztekowie.
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 10, 12:12   

Ja zbieram komiksy z serii "Gigant" , czyli przygody Kaczora Donalda i innych postaci Disneya.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 11, 19:53   

Osobiście bardzo mało czytałem komiksy, obecnie wcale. Najlepsze były te z Kaczora Donalda :) (w czasopismie było także wiele ciekawych gadżetów xD). Mam także ,,Ogniem i Mieczem" w wersji komiksowe, naprawdę fajne, polecam poszukać - krótkie, proste, a jakże treściwe!
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 11, 18:16   

Teraz czytam na komputerze komiksy "Wiedźmin" na podstawie opowiadań Sapka o Geralcie. Naprawdę fajne, polecam!
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz