ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
1944 Bitwa o Ardeny
Autor Wiadomość
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 11, 08:33   1944 Bitwa o Ardeny

Witam! Odnośnie gry podanej w temacie jest to jedna (jak dla mnie) z najciekawszych RTS-ów II-go wojennych. I najtrudniejszych :P . Należy do trylogii firmy Monte Cristo (D-Day, Deserts Rats vs Afrika Korps i właśnie 1944(...)) Jeżeli ktoś grał i pamięta to prosiłbym o pomoc.
Otóż w drugiej misji, pierwszej kampanii mam problem. Misja polega na obronie miasteczka Mortain. Poprzejmowałem niemieckie czołgi (wychodzi na to, że czołgów mam 2x więcej niż na początku), zablokowałem wszystkie drogi na skrajach mapy, Niemcy praktycznie nie wchodzą na mapę :mrgreen: . I tak sobie czekam na te posiłki, i czekam, i końca nie widać...
Kiedyś dawno temu zrobiłem podobnie i posiłki się pojawiły. Ktoś może pamięta warunki zwycięstwa tej misji?
Dzięki za pomoc.
 
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 21 Marzec 11, 20:34   

Z ASG (Airsoft Gun - repliki broni palnej na plastikowe kulki 6mm) niedawno był zlot pod Łodzią, Bitwa o Ardeny 2010. Ja nie mogłem, limit wieku 16 (cud, że nie 18!), ale mój brat był. Rekonstrukcja marna, (mundury z tamtych okresów dość drogie) ale strzelanka podobno była niezła. Tutaj daję sprawozdanie z WMASG.pl, a tutaj filmik z YT. (Ci z czerwonymi szmatami na głowach dostali)Swoją drogą, to bardzo fajny sport, ale za najtańszą dobra elektryczną replikę (inne tylko gazowe, reszta z tanich - SYF) min.350zł (z CYMY), jak ktoś by chciał kupić, to tutaj (karabiny szturmowe>chińskie karabiny AEG, sortujemy według ceny, polecam AK-47 firmy CYMA ze stałą kolbą, 350zł), kulki firmy MadBull, 0.20 - 0.25g.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 21 Marzec 11, 21:10   

Eee, chyba Ci się coś pomyliło.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 11, 06:26   

No, gra komputerowa to może nie jest, ale gra terenowa bardzo ciekawa, jak dla mnie lepsza od paintballa (większy zasięg i leszy wygląd replik)
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 11, 14:26   

Ale kolega pytał się o misję drugą w grze Bitwa o Ardeny, nie o asg.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 11, 16:50   

Też czasami biegam z asg :P Całkiem ciekawa zabawa. Jedyne co mnie zwykle denerwuje to tor lotu kulek :P Powinny być cięższe ;)
 
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 11, 16:44   

Zależy od repliki. Ja mam mp5 z CYMY ze sprężyną m90 i gumką hop-up Guardera (łącznie za 600), do tego dwa low-capy na 50 kulek, mundur BDU woodland (kontraktowy), kamizelka CIRAS, oporządzenie ALICE, okularki UVEX i cudnego, gazowego Glocka 19 od KSC. A jeśli chodzi o wagę kulek, to można przecież kupić nawet 0.40g (ale trzeba mieć mocną sprężynę, a co za tym idzie silnik). Do tego nie wiem czy od brata nie odkupię kevlarowego MICH-a 2000.
A co do gry (Ardeny 1944), to nie grałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz