ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Crusader pod Win7
Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 31
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 18:28   [problem techniczny] Crusader pod Win7

Ave!

O dziwo, postanowiłem jednak odświeżyć sobie starego, dobrego Crusadera i mam poważny problem - a imię jego Windows 7. Przy odpalaniu gry zabezpieczenie Cenegi najpierw w ogóle nie rozumiało, że jestem administratorem (sic!!!), teraz zaś za każdym razem chce zrestartowania systemu, abym mógł zagrać - oczywiście domyślacie się, że po restarcie znów chcą, bym restart dokonał. :D

Macie jakieś pomysły, jak oszukać Windę? ;) O tym, że mam oryginalną płytkę (chyba pierwszą, jaka była w Radomiu, hehehe ;) ) nie muszę tłumaczyć.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 18:34   

Jeśli nic nie wymyślisz to możesz z czystym sumieniem (moralnie i prawnie) ściągnąć z neta kopie zapasową... bez zabezpieczeń.

Też kiedyś miałem tą pierwszą wersję z tymi zabezpieczeniami i miałem z tym problemy, to było dawno ale pamiętam, że jakiś crack mi kiedyś pomógł wyłączyć te zabezpieczenia.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 20:43   

Spróbuj PPM na skrócie do gry i wybierz "Uruchom jako administrator". W Windows 7 ta metoda rozwiązuje wiele problemów.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 31
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 11:42   

Odyn napisał/a:
Spróbuj PPM na skrócie do gry i wybierz "Uruchom jako administrator". W Windows 7 ta metoda rozwiązuje wiele problemów.


Odyn, ja jestem humanistą, ale nie aż taką lamką - oczywiście, że tego próbowałem. I nic. Jeśli chcecie, mogę wam nawet wywalić SC, zainstalować i nakręcić filmik ze wszelkimi czarami, jakie tylko odprawiam i reakcją Crusadera na nie. ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 12:23   

Ja na drugim kompie też mam Windowsa 7 i crusader chodzi mi bez problemu.
<ciach> - nie ma to jak szczerość ;) Crux

Spróbuj może ściągnąć cracka?
Ostatnio zmieniony przez Crux 2 Kwiecień 11, 12:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 31
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 20:24   

Cenega bardzo nie lubi cracków - na WinXP też nie działał, gdyż "nie ma płytki". ;) Paranoja.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 20:43   

Mi crusk dziala normalnie pod win 7, tyle ze multi nie moge grac. Ale coz, nie samym multi Cruska czlowiek zyje, multi do podstawki wystarczaja. :D
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 11, 18:11   

Ale nie możesz grać w multi ze względu na problem z samą grą? Tzn. win 7 robi problemy w połączeniu się z innymi?
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 11, 18:36   

Niee, tylko przy crusku czarny ekran podczas multi.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz