ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pochwal się posiadłością
Autor Wiadomość
Andariel 
Osadnik

Gra w: Crusader, Kingdoms, Extreme
Wiek: 27
Posty: 31
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 11, 12:53   Pochwal się posiadłością

Widok spłaszczony

Oto moja jeszcze nieukończona rezydencja(ostatnio sporo ataków :/ ). Lubię jak jest ciaśniej i grubo, brakuje jeszcze fosy bo nie ukończyłem odpowiednich badań.

Widok normalny:


PS. Jeśli wstawiamy zamek oceniamy poprzednika.
 
 
Eldone 
Osadnik

Wiek: 30
Posty: 37
Medale: Brak

Wysłany: 14 Luty 11, 07:25   

http://img708.imageshack.us/i/75152975.png/
http://img46.imageshack.us/i/58179125.png/

Trochę się zmieniły ale nie chce mi się wstawiać nowych ;p
Co do fosy to nie można jej zniszczyć katapultami i tyle z jej zalet. Ogólnie jest słaba ;d
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 14 Luty 11, 09:23   

Andariel mógłbyś wykasowac znaczniki [*img] ? Jest pobony temat z zamkniętym dziale, ale jako że teraz Kingdoms jest grą otwartą nie widze przeszkód by stworzyć nową dyskusję tutaj.

Osobiście podzieliłbym też temat na świat 1 i świat 2, to wielka różnica, ja na drugim świecie nie posiadam praktycznie niczego co by można nazwać zamkiem więc na razię się nie podzielę (bo nie mam czym), ale jeśli w przyszłości będą sprecyzowane tematy to czemu nie ;)

Tyle offtopu.
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz