ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Odyn
25 Styczeń 10, 14:30
Konkurs na nowy layout strony
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 09, 17:43   Konkurs na nowy layout strony

Z forum już zrobiliśmy porządek. Teraz czas na stronę :) Dzisiaj po kilku godzinach walczenia z przestarzałym kodem udało mi się pozbyć tabel z szablonu. Wszystko opiera się na maksymalnie uporządkowanych divach a atrybuty wszystkich powtarzających się elementów przeniosłem do arkusza stylów. Ci, którzy mają pojęcie o html'u wiedzą jak duże znaczenie mają te zmiany ;)

Kolejnym etapem jest odświeżenie wyglądu, dlatego też
ogłaszam konkurs na elementy graficzne strony stronghold.gry-online.pl.

Potrzebuję:

:arrow: nagłówki menu lewego i prawego - 160px i 170px na ok 25px


:arrow: nagłówki artykułów - 415px szerokości


:arrow: tło całej strony - może być kilka obrazków, które będą powtarzane (np. stały motyw graficzny u góry na ok 40px wys. oraz dolna, powtarzana w pionie część)

:arrow: tło kolumn bocznych - 160px i 170px szerokości, wysokość max 20px, możliwość powtarzania w pionie



Chciałbym, żeby była zachowana podobna kolorystyce, żebym nie musiał robić rewolucji w kolorach odnośników i czcionek. Mile widziane delikatne cienie i wzorki. Wszystko powinno łączyć się w spójną całość.

Najlepszym sposobem tworzenia i przedstawiania projektów będzie praca na pliku z całą stroną, gdzie widać każdy z planowanych do zmiany elementów:

Wycinanie zalegającego tekstu z kolumn może być kłopotliwe, dlatego nie męczcie się z nim. Na waszych obrazkach może w ogóle nie być tekstu, a jedynie "goła", zmodyfikowana strona. http://stronghold.gry-onl....php?id=kontakt

Prace będę oceniał na bieżąco, jeśli w ogóle jakieś się pojawią ;) .

Nagrodą będzie ranga na forum, news z opisem kto jest autorem nowego wyglądu oraz wpis do grona osób odpowiedzialnych za stronę.
x
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 09, 20:41   

Chyba się za to zabiorę... : )
Jakiś termin?
Edit:
Albo jednak nie biorę się za to... za mały format dla mnie : /.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 09, 14:43   

Do końca tygodnia chciałbym wiedzieć, kto chciałby mi pomóc i wziąć udział w konkursie. Konkretnego terminu wykonania prac na razie nie ustalam.

Kroniki, nie poddawaj się tak szybko...
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 09, 15:51   

Nie poddałbym się, gdybym wiedział, że coś może mi wyjść : /.
Przyciski, nagłówki... to wszystko to styl minimalistyczny (mało elementów), a ja jako tako w tym rozpoznany jestem. Jak chcesz zobaczyć, to patrz co mnie wyszło, jak próbowałem zrobić "Menu".
xD
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 09, 17:52   

Całkiem ładny nagłówek, ale nie bardzo pasuje stylem do stronki ;) Ta czcionka wygląda jak z Matrix'a :P
W tym rzecz, że wolałbym otrzymać szablon przygotowany jako całość do pocięcia, niż jako kilka oddzielnie tworzonych elementów. A w takiej sytuacji nie jest to już tak bardzo "minimalistyczne" zadanie.
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 20:11   

Nudziło mi się trochę dzisiaj, chciałem zrobić coś kreatywnego i twórczego, zacząłem robić te buttony, które chciałeś ale szybko zmieniłem zdanie i zacząłem planować zrobienie czegoś konkretniejszego, doszło do tego że zabrałem za logo :lol: , dawno już nie uruchamiałem Photoshopa i może nie jestem w najwyższej formie ale to co powstało podoba mi się, oceńcie wy. Odyn sam zdecyduj co z tym zrobisz, postaram się w najbliższym czasie pomyśleć nad nagłówkami ;-P

_________________


 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Styczeń 09, 20:14   

najs to logo całkiem
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 22:31   

Ciekawa koncepcja loga ;) ale ja bym dokładniej wyciął postaci oraz dał inną czcionkę.
Na tą chwilę ładniej się prezentuję obecne logo.
_________________
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 10:38   

Logo całkiem niezłe, ale obecnego nie planuję zmieniać ;) To co potrzebuję wypisałem w pierwszym poście...
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 12:34   

Absolutny sprzeciw wobec zmiany loga! :)
Jak mi coś odbije, to może spróbuję coś naskrobać, małe rzeczy - mniej roboty :P .
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 15:02   

Warlike napisał/a:
...małe rzeczy - mniej roboty...

Małe rzeczy = większa dbałość o szczegóły : P. A logo... stare jest OK i nie warto go na razie zmieniać : ).
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 15:08   

Bardziej zależało mi na waszych opiniach, nie pamiętam żebym sugerował zmiane loga, tak naprawdę to chciałem zrobić cały layuot w takim klimacie jak ta praca :) Aktualne logo pasuje do całego image strony i jest już bardzo rozpoznawalne :)
_________________


 
 
 
kalwin 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 15:40   

Nie, nie... za dużo rzeczy napaćkanych na logu D-stara. Nie ma punktu na którym można zawiesić oko. Z lewej postać, z prawej postać. Wszędzie gdzie nie spojrzeć napisy. Nie jest taki "najs" jak to stwierdził HolyKing. Pomysł może i był, ale wykonanie kiepskie. Dla mnie to taki przeciętniak z przeciętniaków.
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 17:17   

Jak dla mnie pomysł był bardzo dobry jednak rzeczywiście troche za dużo tego wszystkiego ;) .
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 17:49   



Prototyp ;) .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz