ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mały problem, proszę o szybką pomoc.
Autor Wiadomość
Talion 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

  Wysłany: 20 Wrzesień 10, 11:36   Mały problem, proszę o szybką pomoc.

Witam,

Screen - Co to jest, co zbudować, co zrobić, by to zlikwidować??? Proszę o pomoc.

Mam (być może dla zaawansowanych graczy śmieszny) problem w grze Stronghold 2 deluxe. Kupiłem sobie oryginał z pełnym zadowoleniem. Nie instalowałem patcha polonizującego, bo lubię angielski. Natomiast za nic nie wiem, co to są te śmierdzące kupy między budynkami, które dramatycznie obniżają popularność - Co wybudować, co zrobić, by ich nie było?

Pilnie proszę o pomoc, bo nie mogę cieszyć się grą, kiedy nie potrafię utrzymać zamka na free build :evil:

Z góry dziękuję serdecznie i pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony przez Kacper 16 Sierpień 11, 20:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Wrzesień 10, 14:58   

Nie grałem praktycznie w SH2 ale czy nie chodzi o śmietnik/składowisko odpadków ??
 
 
Talion 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 21:57   

ScreenShot - O to mi chodzi. To bardzo obniża poparcie i konsekwentnie jakbym się nie starał ludzie i tak odejdą z zamku bo wraz z rozbudową kupek jest co raz więcej i coraz szybciej poparcie ucieka.

Pomóżcie proszę! :)
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 22:22   

To jest po porostu kupka nieczystości pozostawionych przez twoich poddanych. Żeby się ich pozbyć musisz postawić kilka budynków "gong pit".
 
 
Talion 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 10, 22:08   

Dziękuję Ci serdecznie, Odyn. Nigdy bym o tym nie pomyślał, a moje przeżycia z tą kolekcją klasyki kończyły się na Twierdzy krzyżowiec, potem extreme (moim zdaniem najlepszą częścią). Już odpalam i sprawdzam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz