ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
18 Wrzesień 10, 15:33
Multiplayer - problem
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 17 Wrzesień 10, 19:31   Multiplayer - problem

Otóż chciałem sobie pograć z bratem lub z kolegami w sc przez internet. Pierwszy raz tego próbowałem i zrobiłem chyba wszystko jak należy. Mam 2 kompy w domu internet rozdzielony routerem i tak: Kiedy wejdę w opcje multiplayer wybieram pierwszą opcję i biorę utwórz.
Pojawia mi się już ta opcja gdzie mam wybierać mapę itp. Teraz na drugim kompie również wybieram pierwszą opcję u góry wpisuje ip z z tego kompa co hostowałem i klikam dołącz.
Pojawia mi się "szukanie sesji" czekam z 20 minut i nic. Strongholdy są w tej samej wersji na internet nie ma żadych fire walli czy jak to tam ma ,a więc chyba wszystko w porządku. To dlaczego nie działa?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 18 Wrzesień 10, 13:31   

Spróbuj przez gameranger lub hamachi. Ja też mam dwa kompy doł. do jednego routera i nie łączą mi się normalnie.
 
 
 
matrixneo1000 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 20 Wrzesień 10, 13:48   

Musisz mieć po prostu stałe IP, a np. hamachi takowe gwarantuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz