ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Czy podoba wam sę pasek "moc"?

Podoba wam się pasek "moc"
Fajna, może być
42%
 42%  [ 24 ]
Taka sobie
23%
 23%  [ 13 ]
Dno,beznadzieja
33%
 33%  [ 19 ]
Głosowań: 56
Wszystkich Głosów: 56

Autor Wiadomość
Mauricius 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Warchest.
Wiek: 99
Posty: 18
Skąd: Cezarea
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 10, 02:36   Żenua

Syf i bezsens, dodawanie fantastyki do wspaniałej gry.
O ile Strażnice (jak to przetłumaczyli po Polsku?) mogłyby być przydatne dla twórców map (ale pomysł skopano, tworząc okrojoną wersję Warchesta, miast po prostu patcha na niego), to wytłumaczenia żadnego dla tych mocy nie widzę. Chcieli bezsensowną rzeźnię zrobić, czy co? To już lepiej sobie Piłę puścić.
 
 
Janek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader - Crusader Extreme
Wiek: 33
Posty: 22
Skąd: Kozienice
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 10, 16:43   

Pasek mocy to żenada nie wiem jak mogli to zrobić w strongholdzie extreme. To ma być walka między królestwami a nie zsyłanie boskich mocy czy jakiś cudów. ŻENADA.
_________________
Nie mam pomysłu na ciekawy PODPIS więc niech będzie o taki xD
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 10, 20:37   

Janek, nie za bardzo podoba mi się Twoje odkopywanie tematów... Ale może w ten sposób ruszysz kilka z nich.

Według mnie każdy kto zagłosował na "Dno,beznadzieja" kompletnie nie rozumie idei SC Extreme. To nie miała być nowa gra, ani poprawiony Crusader. Extreme to tylko i wyłącznie modyfikacja, która miała zapewnić graczom trochę rozrywki i nowych wrażeń dzięki ogromnym bitwom. Czyli po prostu masowa rzeź dla zabawy ;) A do takiej gry pasek mocy jak najbardziej pasuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz