ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
30 Sierpień 11, 16:42
[kampania] Wspólna kampania.
Autor Wiadomość
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 15:08   [kampania] Wspólna kampania.

Mam propozycję.Zróbmy wszyscy wspólną kampanię.Co wy na to? :-)

Najpierw tylko niech ktoś się zgłosi do wymyślenia fabuły.
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 16:31   

Po pierwsze to tak, jakby wziąć 30 ludzi i kazać im namalować jeden obraz.
Secundo : Jest już tzw. Stronghold Team czy coś takowego.
Myślę, że mogłoby to się źle skończyć.
To tyle ode mnie.
_________________

 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 17:18   

Dobra, ja tam odrazu zbesztam i skrytykuję ten pomysł:
Primo: Każdy mapmaker ma swoisty sposób tworzenia map.
Secundo: Nawet gdyby tak z dziesięciu mapmakerów zebrać, to i tak wielu by się kłóciło o to kto jaką mapę zrobi. Już w Teamie Strongholdnet gdzie było trzech MapMakerów były czasami sprzeczki, na przykład raz między mną a wojownikiem było małe nieporozumienie, kto zrobi Tyr.
Tertio: Z pewnością ciężko by było ustalić wiele rzeczy.
Quatro: Już jeden StrongholdNet Team zaczyna obumierać.
Quinto: Już wiele razy próbowano zrobić jakiś Team.
Sexto: Nigdy takowe Teamy nie ukańczały swoich kampanii. Zresztą, niewielu jest tych, którzy ukończyli choć jedną kampanię.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 10, 17:51   

Można zrobić tak,że ja zrobie fabułę i będzie mini konkurs która mapa najlepiej się nadaje na pierwszą misję.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:16   

to będzie jak "niekończąca się historia" zacznie się, że bartek pije herbatę, a skończy na latających kiblach. Już wyobrażam sobie fabułę po 10 etapach.

@Kokoju - wszyscy z naszego teamu mówią, że on obumiera, jednak nikt nie może nic zrobić. Dziwne. 2 razy proszono mnie o zrobienie czegoś, co zrobiłem wcześniej, więc niech mi nikt nie mówi, że to znowu przeze mnie. Róbcie po prostu te mapy.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
trol18pl 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:21   

Ja moze troche nie na temat, ale powiem tak: Z tego co tu czytam wasze posty, to kazdy jeden pomysl dotyczacy Strongholda jest krytykowany. Stronghold nie jest to juz nowa gra, wiec zostali tylko najwierniejsi gracze. Gra jest swietna, a widze, ze kazdy tutaj krytukuje kazdy pomysl. Np. Ktos chce zalozyc nowy klan, to odrazu posty, ze to klan na miesiac, a potem koniec, nie ma sensu go zakladac itd. Zamiast pomagac, zeby ta gra na zawsze nie umarla to wy ciagle wszystko krytykujecie.

Tylko odemnie.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:25   

Jesteś tu od chwili, a już wydaje ci się, że wiesz tyle co inni. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że wszystkie niemal klany upadły lub ku temu się chylą, a codziennie powstaje mnóstwo nowych map, które dostają świetne oceny, i nikt ich nie krytykuje, a jeśli to robi, to ma powód. Najpierw przeczytaj wszystkie tematy i pobądź tu trochę, zanim zaczniesz wyciągać takie wnioski.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:26   

Ode mnie - osobno :P Poza tym zainwestuj w Firefox

Dużo pomysłów potrzebuje krytyki, bo poprzez krytykę do poprawy, uczymy się na błędach etc.
Jakbyś nie zauważył tu ciągle powstają nowe tematy, każdy robi swoje kampanie i jest miło, przyjemnie. Poza tym nie wiem czy wiesz, ale właśnie powstają nowe gry od FireFly : SH K i SH 3.
_________________

 
 
trol18pl 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:28   

Nie ważne od kiedy tu jestem, ważne jest to co się dzieje na tym forum. Klany chylą się ku upadkowi, bo wszyscy je krytukują. Jeżeli ktoś ma inicjatywę i chęć założenia nowego klanu to świetnie. Skoro wielkie klany upadły to może czas na nowe, które nauczą się grać i pozostaną na dłużej.
Ja jestem za tym, żeby wspierać osoby z inicjatywa i chęcią do gry, a nie za tym, że na samym wstępie im powiedzieć: "Daj sobie spokój. Nie tacy już próbowali i nic z tego nie wyszło.", albo " Nie masz szans zaistnieć. Daj sobie lepiej od razu z tym spokój".

Bardzo fajnie, że używasz dużych liter i poprawnej interpunkcji, dzięki temu post dobrze wygląda, ale naprawdę, alt nie gryzie ;) .
- Warlike
Ostatnio zmieniony przez Warlike 23 Lipiec 10, 13:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:32   

Ile ty masz lat? Mój Boże, klany upadają bo nikt nie gra, i to jest oczywiste, że każdy tak kończy, i to nie krytyka, tylko przestrzeganie przed tym, co będzie. Jak sobie ktoś chce założyć klan i mu na tym zależy, to zrobi to pomimo komentatzy innych. I nie mądrz się, co się dzieje na tym forum, bo najkrócej na nim jesteś. Wielkie klany upadły, bo straciły graczy, po co więc tworzyć nowe? Gdyby ktoś w to chciał grać, nigdy by się nie rozpadły. Nowe też więc długo nie pociągną, bo nie da się wiecznie grać w jedną grę.
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:39   

Troll, podejście takie jak twoje zwykle kończy się po dwóch miesiącach bardzo efektywnie : ":censored:, nie robię." i w długą.
_________________

 
 
Rycerz 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold 1
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 10, 14:28   

moze byc taki pomysl z wspolna kampania

[ Dodano: 15 Sierpień 10, 13:32 ]
byly by fajne mapki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz