ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Warlike
24 Lipiec 10, 07:30
[problem] Radiówka - przerwane połączenie
Autor Wiadomość
trol18pl 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 11:21   [problem] Radiówka - przerwane połączenie

Witam! Razem z kolega chcemy sobie pograc w SC przez internet. Gramy przez hamachi. Wszystko jest pieknie ladnie. Laczymy sie, wybieramy mape i wszystkie te pierdołki.
Odpalamy gre i wszystko pieknie dziala. Kumpel ma radiowke, a ja stale lacze. Lagow nawet nie ma, a co 5-10 sek pojawia sie "Przerwane Polaczenie" i trwa 2-5 sek. Niestety ale taka gra mnie nie zadowala gdzie nie moge sie wkrecic w jej klimat, bo ciagle pokazuje mi sie to beznadziejne okienko.

Kiedys dawno temu gralem juz na Multi i wiem, ze tez mielismy taki problem, ale juz nie pamietam co zrobilismy wtedy.

Prosze o szybka POMOC!
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 22:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:26   

tak jest zawsze.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
trol18pl 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:31   

Nie jest, bo kiedys gralem i owsem pojawialo sie to okienko, ale po 3 minutach gry bylo coraz rzadziej, az wkoncu pokazywalo sie raz na 5-15 min, a nie co 5-10sek.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 13:34   

to wina połączenia. Nigdy nie ma idealnego połączenia, w którym ani razu nic się nie zatnie.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 14:38   

Po pierwsze zły dział. Po drugie radiówka to radiówka, tnie wszystko co się da - Ci co pamiętają kolegę Talosa coś o tym wiedzą :D .
 
 
trol18pl 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 19:41   

Ehh to nie jest wina radiowki. Kolega ma stale lacze i dzieje sie to samo. Widze, ze na tym forum brak ludzi do pomocy techniczej. Predzej sam cos wykombinuje i zrobie to. Kiedys to samo mialem z kolega i zrobilismy to, ale jak to juz nie pamietam. Cos mi swita z firewallem, ale dokladnie nie pamietam.

Ekhm... Alt. Szkoda nawet poprawiać, bo zdezydowanie za dużo jest błędów.
-Warlike
Ostatnio zmieniony przez Warlike 24 Lipiec 10, 07:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 10, 20:56   

w takim razie powodzenia
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 10:10   

trol18pl, problemy z zerwanym połączeniem są trudne do naprawienia. Sam spotkałem się kilkakrotnie z sytuacją, gdzie na dwóch komputerach połączonych przez LAN czasami wszystko działało bardzo dobrze, a czasami połączenie zrywane było co kilkanaście sekund.
Możesz wykonać podstawowe zabiegi - wyłącz firewalle na obu komputerach, zamknij wszystkie programy, które mogą korzystać z internetu. Musisz jednak pamiętać, że radiówka ze względu na wysoką częstotliwość pracy jest bardzo podatna na zniekształcenia sygnału i często zdarzają się utraty pakietów.
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 10, 05:44   

Takie lagi są typowe jak są różne wersje, w tym jedna 1.0.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz