ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z połączeniem internetowym do GameSpy
Autor Wiadomość
Gallanomen 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 10, 12:19   Problem z połączeniem internetowym do GameSpy

Witam,

mam mały problem z połączeniem się z graczami prze program GameSpy. Otóż jak włączam GameSpy i daję krzyżowiec i podłączam sie do serwera to wszystko gra i buczy. Natomiast kłopoty zaczynają się gdy wszyscy gracze dają że są gotowi do gry, a pózniej host albo ja dam włącz grę to wyskakuje mi błąd.

Oto co jest napisne w błędzie
Cytat:
"There was an error that prevented the game from being launched. Check to make sure the game is properly installed and that the path is correct"

Wie ktos o co w tym chodzi i dlaczego nie mogę się połączyć ?!
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Czerwiec 10, 07:30   

A co masz za wersję? 1.1/1.2 ? Warchest czy zwykły Krzyżowiec? Pirat czy oryginał? W Błędzie jest napisane, że trzeba sprawdzić czy gra jest dobrze zainstalowana oraz czy ściężka gry jest prawidłowa. Możesz ręcznie w opcjach ustawić plik .exe, który ma się włączyć, jeśli masz kilka wersji czy coś w tym stylu.

Albo zacznij korzystać z GameRanger'a, gra tam znacznie więcej ludzi, niż na GameSpy. Poza tym jest mniej problemów z połączeniami.
http://www.gameranger.com/
 
 
Gallanomen 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 2 Lipiec 10, 11:21   

Bóg wie jaką mam wersję krzyżowca, ale orginał i Warchest. Spróbuję z tym gamerangerem. Dzięki za pomoc :D !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz