ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] Którą stronę wybrałeś

Po której byłeś stronie?
Dobra
64%
 64%  [ 11 ]
Zła
35%
 35%  [ 6 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Październik 09, 08:27   [kampania] Którą stronę wybrałeś

Jak w temacie. Po misji 6 mamy do wyboru 2 strony, dobra - Król, Lady Serena, William i Sir Grey. Zła - Lord Barclay, Jastrząb, Byk i Olaf (chociaz on wczesnie ginie). Ja wybrałem zła ponieważ są łatwiejsze misje xd
_________________

 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 16:20   

Jak się wybierze jedną, to i tak można grać drugą, ale jak się pierwszy raz pojawił komunikat, o tym, którą stronę mam wybrać, to wybrałem dobrą bez większych powodów.

PS Ja uważam, że łatwiejsze misje są w dobrej, bo przeszedłem całą dobrą, a na złej, to jestem na misji "Zdrada".
_________________
Good night white pride
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Październik 09, 16:32   

Misja "Zdrada" jest na początku trudna, ale po 10minutach grania da się bronić ataki bez większego problemu.
W dobrej stronie wiele trudu sprawiła mi misja gdzie oblegaliśmy zamek Lady Sereny i ją zabijaliśmy (to było ze wspraciem Barclay'a)
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 18:14   

Moim zdaniem obie strony są łatwe, na początku wybrałem dobrą, ale nie miałem większych powodów.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 19:09   

Przemas lr napisał/a:
wiele trudu sprawiła mi misja gdzie oblegaliśmy zamek Lady Sereny i ją zabijaliśmy (to było ze wspraciem Barclay'a)


To akurat misja bardzo łatwa. Pałkarzami i lekkimi jednostkami biegniemy wzdłóż muru, by Serena wypuściła bale, a drabiniarzami po tym wchodzimy na mury. Pikinierzy+Knechci na Serenę, i ciągle klikamy na nią, by ci nie walczyli z napotkanymi przeciwnikami tylko szli ku Serenie.

ponceriusz napisał/a:
a na złej, to jestem na misji "Zdrada".


Ja powiedziałbym tak: Zależy wszystko od Stajni. Lordem bierzemy konia, i atakujemy wszystkich łuczników i obóz oblężniczy. Gdy koń pada uciekamy lordem, bierzemy kolejnego konia itd. Zamek zaś niszczymy i stawiamy wzdłóż granicy.

Co do tematu - wolę być ZuY, więc głosuje na to.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Listopad 09, 20:23   

Kokoju napisał/a:
Przemas lr napisał/a:
wiele trudu sprawiła mi misja gdzie oblegaliśmy zamek Lady Sereny i ją zabijaliśmy (to było ze wspraciem Barclay'a)


To akurat misja bardzo łatwa. Pałkarzami i lekkimi jednostkami biegniemy wzdłóż muru, by Serena wypuściła bale, a drabiniarzami po tym wchodzimy na mury. Pikinierzy+Knechci na Serenę, i ciągle klikamy na nią, by ci nie walczyli z napotkanymi przeciwnikami tylko szli ku Serenie.

ponceriusz napisał/a:
a na złej, to jestem na misji "Zdrada".


Ja powiedziałbym tak: Zależy wszystko od Stajni. Lordem bierzemy konia, i atakujemy wszystkich łuczników i obóz oblężniczy. Gdy koń pada uciekamy lordem, bierzemy kolejnego konia itd. Zamek zaś niszczymy i stawiamy wzdłóż granicy.

Co do tematu - wolę być ZuY, więc głosuje na to.

Dla mnie aż taka łatwa nie była. Gdy ją przeszedłem to cały czas się cieszyłem, bo sprawiała mi wiele problemów.
_________________

 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 09, 08:57   

Przemas lr napisał/a:
W dobrej stronie wiele trudu sprawiła mi misja gdzie oblegaliśmy zamek Lady Sereny i ją zabijaliśmy (to było ze wspraciem Barclay'a)


To jest chyba zła strona. Nie pamiętam dokładnie jak ja ją zrobiłem, ale ważne, żeby równo z Barclayem atakować.
_________________
Good night white pride
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Listopad 09, 21:52   

Pomyliłem się :P
_________________

 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 11 Listopad 09, 18:40   

Cytat:
Dla mnie aż taka łatwa nie była. Gdy ją przeszedłem to cały czas się cieszyłem, bo sprawiała mi wiele problemów.


Ja tam ją w dwie minuty przeszedłem :E.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 13:12   

Ja na początku jak się wyświetliła cut-scenka Byłem bardzo ciekawy co będzie dalej. Aż tu nagle takie menu się pojawiło że... oglądałem postacie prawie pół godziny i... stwierdziłem że wybieram złą stronę. Bez namysłu nacisnąłem na przycisk. Ale potem nie podobało mi się że Matthew(dobrze piszę?) był pomiatany przez Barclaya i Jastrzębia. Myślałem że zaatakujemy razem(Ale by była rozruba) Króla. A co do misji z zabijaniem Sereny zrobiłem tak samo jak Kokoju.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
skrzypas 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 2 Deluxe 1.4
Wiek: 38
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 10, 22:57   

Ja jestem dopiero w misji po wyborze i wybrałem stronę dobra bo cały czas walczyłem dla króla nawet wspominając poprzednie edycje tej gry (Crusader-a przeszedłem do końca i ani razu nie grałem przeciwnikiem). Gdy ukończę dobrą stronę to zagram w złą jak ponceriusz. Potem zrobię sobie małe porównanie.

Off-Topic: Odpowiedź dla użytkownika Lord Smerf, który poniżej zapytał o "granie przeciwnikiem":
A no można. Tylko nie tak dosłownie jak ja to ująłem. Po prostu w ustawieniach można zmienić Lorda z Krzyżowca na Araba i przejść główne misje jako Arab.
Ostatnio zmieniony przez skrzypas 22 Maj 10, 00:23, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 10, 20:52   

Eeee... Sorry za offtop, ale jak w Crusaderze można "grać przeciwnikiem"?

Co do kampanii, byłaby świetna, gdyby nie wiele błędów. Wybór stron w tamtym przypadku był ciekawym rozwiązaniem, ale wybór złej strony jakoś nie pasował do tej kampanii. :P

@UP - nie nazwałbym tego "grą przeciwnikiem".
Ostatnio zmieniony przez Lord Smerf 25 Maj 10, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 25 Maj 10, 11:13   

J wybrałem stronę dobra bez większych powodów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz