ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mój czas NIE dobiegł końca - męczcie się ze mną dalej
Autor Wiadomość
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 19:32   Mój czas NIE dobiegł końca - męczcie się ze mną dalej

Niestety, moi drodzy, masa obowiązków sprawia, iż muszę zakończyć swą przygodę z forum, a przynajmniej z pełnieniem funkcji moderatora. Pragnę podziękować wszystkim tym, z którym tak miło mi się współpracowało. Jak to szło? "Będę podglądał was z ukrycia" ;)

Oby FF robiło lepsze rzeczy, niż S2 :)

Wasz moderator
Crux

EDIT: PRIMA APRILIS ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
Ostatnio zmieniony przez Crux 3 Kwiecień 10, 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 10, 19:01   

Nie nie ! Crux tylko żartuje, przepraszamy za zamieszanie.

No cóż, skoro taka jest Twoja wola... Forum znowu "traci" kolejną sławę. Będzie tutaj bez Ciebie smutno, dziwnie i nie będzie już tej samej atmosfery, którą tutaj roztaczałeś. [ No, ale może tylko uciekniesz od moderatorstwa i nadal będziesz czynnie brał udział w dyskusjach :D ] Forum jako strona również bardzo odczuje Twoje odejście bo w dzisiejszych czasach trzeba polegać na ludziach dobrych i sprawdzonych. Któż Cię teraz zastąpi ? :| Szeregi Moderatorów przerzedzają się coraz bardziej.
Mam nadzieję, że będziesz tutaj często zaglądał, mimo obowiązków, które jak mam nadzieję, są tylko chwilowym zmartwieniem. ( nie zapominaj o nas (!) ) Życzę samych sukcesów, zdrowia xD, mądrości oraz spełnienia marzeń. Niech Cię Bóg prowadzi. :mrgreen:


P.S. Chcesz odejść jak Al i Salki co ? ;p
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 10, 20:22   

Uuu, naprawdę szkoda, że taka legenda jak Crux odchodzi z forum :( . Ale to w pełni zrozumiałe - czas leci, ludzie się starzeją i mają coraz więcej obowiązków. Naprawdę, jest to smutne wydarzenie dla całego forum - kolejny moderator opuszcza stanowisko. Nie znałem Cię co prawda osobiście, ale przeczytałem trochę Twoich postów na starym i nowym forum. Mało kto przysłużył się tejże społeczności jak Ty.

Liczę, że jeszcze czasem zobaczę Twój nick, czy to w nowych postach, czy chociaż w liczniku wizyt. Ze swojej strony życzę Ci, abyś poradził sobie z nawałem roboty. Pozdrawiam, namaste i good luck! ;)
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 10, 10:27   

Och, dziękuję, jestem wzruszony ;( Szkoda tylko, że pisałem to 1 kwietnia i będziecie musieli się ze mną nadal męczyć :P

A jeśli chodzi o robotę - na forum (wtedy boarda) przybyłem bodajże w 6 klasie szkoły podstawowej. Potem było gimnazjum, teraz jestem w 1 LO i wiecie co? Ani trochę nie przybyło mi roboty :D Opie... znaczy się, lenię się tak samo, jak w podstawówce :)

PS No dobra, ostatnio mam trochę więcej roboty, ale to na własne życzenie, a i ona się skończy za niedługo (konkretnie 10 kwietnia - panowie w Knajpie czytali, mam nadzieję - trzymać kciuki ;) ).

Co do Ala i Salkiego - pewnie, że tak. Przecież jestem kolejnym, który cytuje ten jakże genialny tekst "będę podglądał was z ukrycia". Ale nie zamierzam stąd odchodzić, a gdyby jakiś kataklizm mnie do tego zmusił, to raczej napisałbym więcej niż 3 zdania. ;)
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 10, 10:41   

No, przyznam, że Ci się udało, wyszło bardzo realistycznie. Heh, no co by tu dodać - na następny rok będę bardziej przywiązywać wagę do dat postów ;]. Odnośnie roboty - najwyraźniej potrafisz sobie zagospodarować czas i za to Ci chwała ;]. Pozdrawiam i liczę, że to słowo ,,nie" z tytułu tematu nie zniknie ;) .
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 10, 19:56   

Wybitny dowcip, co tu pisać. Już chciałem napisać coś zanim zmieniłeś nazwę tematu.

Naprawdę wyszło baaaaardzo realistycznie, choć dziwiłem się dlaczego chciało Ci się jeszcze pisać recenzje tak niedawno. Myślałem, że testy Alpha wciągają.

Posty Fryzjera i Bordinio pokazały, że masz dużą reputację. Tak jak Fryzjer nie znam Cię za bardzo, ale dla moderatorów staram się mieć szacunek. I dobrze, że nie odchodzisz :mrgreen: .
_________________
Good night white pride
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 10, 15:39   

Hehe ale byś nam niespodziankę przed świętami sprawił...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kiroyaku 
Osadnik


Gra w: Sh 1 deluxe i Shc
Wiek: 25
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 19:06   

IMO najgenialniejszy z ciebie mod .
Co tu dużo pisać poziom wypowiedzi , inteligencja i IQ 199

Fajny żart ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz