ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka będzie następna Twierdza po Stronghold Kingdoms
Autor Wiadomość
Mauricius 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Warchest.
Wiek: 99
Posty: 18
Skąd: Cezarea
Medale: Brak

Wysłany: 15 Luty 10, 13:03   

MaxMacior napisał/a:
A może Stronghold:History of Troy (Historia Troi)

Niee, zdecydowanie. Kolejna, oparta o fantastykę klapa pokroju Twierdza Legendy? Powinni poprzestać na mapach Arturiańskich do Twierdzy, a nie tworzyć grę z fantastyką klasy C :-/ .

SERstrong napisał/a:
Stronghold:Africa

A nawet ciekawe, pojedynek Nubijczyków i Abisyńczyków, przeciw krwiożerczemu Kalifatowi. Na nieszczęście w Europie Universalis: Mrocznych Wiekach ta vendetta nie wychodziła mi na dobre :-? .

Przemas lr napisał/a:
Nie no... średniowiecze w Azji? Słaby klimat

A niby gdzie dzieje się akcja całej Twierdzy Krzyżowiec, bo chyba nie w Ameryce :-o ? (Al-)Rum/Anatolia/Azja, to co dziś rozumiemy jako "Azja", wtedy nazywało się raczej Sinæ/Serica.

Firefly napisał/a:
Ja bym chciał Twierdzę na wschodzie, najlepiej na Rusi i w czasie, kiedy Ruś zmagała się z Mongołami. Potrzebne byłyby nowe taktyki etc.

Kurczę, świetny pomysł! Bardzo lubię postać Świętego Aleksandra Newskiego... Stronghold: Battle of the Ice :mrgreen: i Rosyjski Grunwald. Ale pewnie sprzedałoby się tylko na Rosyjskim rynku.

Piotrek napisał/a:
Teraz użytkownik Wert robi nową twierdze "Stronghold Winter Age".

Póki co wygląda nie najgorzej, miejmy nadzieję, że ukończy ;-) .

Według mnie najprawdopodobniej po Stronghold Kingdoms powstanie Stronghold Crusader 2 (i pewnie na nowym silniku, a nie jak Twierdza Legendy odgrzewany kotlet), chociaż osobiście bardzo chciałbym ujrzeć trzecią grę, opartą o silnik Twierdzy pierwszej, w 2D, jak na przykład:
Stronghold: From Constantine I to Constantine XI, w grze poza dwoma wzmiankami całkowicie pominięto Cesarstwo Rzymskie :-x , a to dziwne nie umieszczać autochtonów. Oparte o Stronghold Crusader, ewentualnie CivCity: Rome.
Stronghold: Tatar's Entrance, albo Stronghold: Last Crusade (Tatarami nazywano Mongołów powszechnie), oparte oczywiście o postać Hulagu Ilchana i jego potyczki z Mamelukami, w tle zaś krucjata :mrgreen: . Jako nowe nacje widziałbym Rzymian i Mongołów.
Chociaż pomysły z Ameryką były też ciekawe, już raz zrobiono podobną grę, Theocracy, opartą bodaj o Age of Empires.
_________________
Omnibus qui sunt Romæ, dilectis Dei, vocatis sanctis gratia vobis, et pax a Deo Patre nostro, et Domino Jesu Christo.
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 17 Luty 10, 07:39   

A może: Stronghold:American conqest?

P.S. W końcu Amerykę odkryto w schyłku średniowiecza.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 18 Luty 10, 14:17   

A co byście powiedzieli na wydanie a la "Diuna"? Wiem nie te czasy i niepodobne do Stronghold. Jednak jestem w trakcie czytania serii i bardzo bym się ucieszył gdyby coś takiego wyszło :P
 
 
 
przemo53 
Osadnik


Gra w: SH1;SHC;SH2;SHCE;SHL
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: ja tu jestem???
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 10, 13:57   

Moim zdaniem wymyślą coś odlotowego w stylu Crusadera tylko, że 3D. Albo reedycje starej dobrej Twierdzy 1.
 
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 10, 10:53   

Najlepiej, żeby odnowili Crusadera. 2D może zostać. Mogliby dodać innych przeciwników, mapy, krucjaty i kampanię.
 
 
Kiroyaku 
Osadnik


Gra w: Sh 1 deluxe i Shc
Wiek: 25
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 10, 19:11   

Widzialem taki sam post.Ale w innym temacie.
Non-offtop:
A moze zrobic SH rzymianie i barbarzyncy?
Albo SH bleach(lol)
Aha i sorry za to ze nie uzywam alta bo robię na iphonie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz