ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje zmian i poprawek na forum
Autor Wiadomość
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 27 Styczeń 10, 18:50   

Siwy ma rację.
Odyn zróbb to, ody powinien zrobić tamto...
Wszystko on ma robić??
Zastanów sie czy warto dostać jeszcze jedno ostrzeżenie...
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 10, 19:27   

Rozumiem, że możecie być zbulwersowani postami tusilos'a, ale to nie miejsce na takie komentarze. Wydaje mi się, że będę musiał potraktować je jako spam.

Ode mnie : Doceńmy to, że nowy użytkownik chce pomóc w doskonaleniu serwisu o SH. Może jego sposób wyrażania poprawek nie jest godny pochwały, ale jednak próbuje i się angażuje.

Rady dla tusilos'a :
1. Nie ma sensu czepiać się małych, błahych szczegółów. W końcu jesteśmy ludźmi i to na dodatek fanami, więc nic nie musi być super cacy, choć mnie osobiście się wszystko bardzo podoba.
2. Czasami lepiej jest wyrazić swoją koncepcję na temat zmiany czegoś niż mówić : coś trzeba zrobić.

P.S. Mam nadzieję, że się nie obrazisz bo nie ma o co tusilos. Te rady mają na celu tylko zwrócenie uwagi na pewne rzeczy, które dla niektórych użytkowników, mogą być rażące.


edit:// Zrobię porządek z tym userem. Nie wiedziałem, że syt. jest krytyczna :x
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 16 Luty 10, 19:51   

mi się wydaje żeby odmodzić All Filippo bo on nie potrzebuje już tej rangi. Ani daniel22 bo jego World Conquest V skończył się tym że sie zaczął.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 10, 11:54   

No właśnie też się zastanawiałem, dlaczego Al Filippo wciąż jest zapisany w Osobach Odpowiedzialnych za forum, a został zdjęty z posady moderatora forum. Grupę TWC5 powinno się skasować - póki co jest niepotrzebna. Może znajdzie się ktoś inny, kto zajmie się projektem, jednak na razie ranga ta tylko zajmuje miejsce :) .
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 10, 16:16   

Fryzjer napisał/a:
Grupę TWC5 powinno się skasować - póki co jest niepotrzebna. Może znajdzie się ktoś inny, kto zajmie się projektem, jednak na razie ranga ta tylko zajmuje miejsce :) .

Więcej z tym zachodu, niż to warte... Wszystkie grupy razem wzięte zajmują mniej niż 0,05MB, więc na prawdę nie ma sensu usuwanie "bo zajmują miejsce" ;)
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 10, 16:45   

Aha, nie, bo myślałem, że masz w Panelu Administracyjnym w zakładce Grupy możliwość usunięcia ;) .
A co zrobisz odnośnie "odmodzenia", jak to nazwał thompson? :) Też sporo z tym zachodu?
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 10, 21:43   

Mam możliwość usunięcia grupy albo/i zmiany dowolnego jej parametru. Jednak usunięcie i ew. stworzenie jej ponownie w razie potrzeby wymaga czasu.
Odmodzanie musi poczekać... Mam inne sprawy na głowie. Ale sama czynność degradacji nie jest skomplikowana i czasochłonna ;)
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 10, 21:29   

W następnym strongholdnet awards zrobić głosowanie na najlepszą kampanię, która widnieje na stronie strongoldnet. Drugie miejsce również tam będzie. A glosować będzie można na wszystkie udane kampanie.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 10, 12:56   

Szeryf99, popieram. Tylko żeby kampanie były skończone, a dla ułatwienia wyboru to przed SNA proponuję zrobić temat gdzie każdy kto chce uczestniczyć zamieściłby link z pobraniem/tematem na forum .
_________________
Good night white pride
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Marzec 10, 19:39   

A ile jest skończonych kampanii na forum ? Myślę, że max 2.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 24 Marzec 10, 12:27   

Ja mam zamiar skończyć moją i może zrobić jeszcze jedną do następnego SNA. Chociaż pewnie jak team skończy Aleksandra, to on będzie najlepszą kampanią :-) .
_________________
Good night white pride
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 10, 20:46   

Ja proponuje zrobić kogoś aktywnego moderatorem w edytorze, Matrix i Ardeth nie zaglądają już na forum prawie, a przydało by się tam zrobić porządek. Lub zrobić casting na moderatora(ankieta)
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 06:50   

Popieram Threeth'a i proponuje trochę zmienić rangi bo szlachcic jest niżej niż dzielny wojak?
Czyli ktoś z rodziny szlacheckiej kto umie pisać, czytać świetnie walczyć jest gorszy od żądnego krwi wojaka?

A jako ostatnią rangę dałbym możny,lord lub król .
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 09:16   

Problem z moderatorami zostanie rozwiązany. Natomiast rang nie będę zmieniał.
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 10, 19:23   

Można by też zrobić link/odzyłacz d stronghold gry online. Bo tam jest link do forum a tu nie ma do strony(chyba)
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz