ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ali Agca na wolności!
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 10, 15:19   Ali Agca na wolności!

Witajcie!
Wczoraj, po 29 latach, z więzienia wyszedł Ali Agca, który napadł na naszego Papieża. Przypomnę, że karę odbywał za inne przestępstwo - morderstwo dziennikarza, bowiem Jan Paweł II mu przebaczył i ułaskawił.
Podczas wywiadu gadał, że jest Chrystusem i że nasz świat ulegnie zniszczeniu w ciągu tego stulecia (nie pierwszy raz zresztą). Większość uznała, że jest szalony, jedna Watykan uważa, iż udaje, aby chronić ludzi, którzy go wynajęli. W końcu nikt nie uwierzy wariatowi, więc zleceniodawcy zamachu na Papieża mogą czuć się bezpieczni.

A ja pytam Was: co na ten temat uważacie? Agca naprawdę jest wariatem, czy tylko udaje?

Pozostaje też sprawa owego zleceniodawcy: większość tropów prowadzi na PRL. Czy Waszym zdaniem polscy komuniści mieli z tym związek?

Zapraszam do dyskusji. Ja wypowiem się później, gdyż na chwilę obecną nie mam zdania i chciałbym poznać Wasze opinie na ten temat.
 
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 10, 16:02   

Za zamachem na papieża mogły stać terroryści islamscy, lub tajne służby ZSRR. Jednak myślę, że "przemowa" ma na celu jedynie zastraszenie opinii publicznej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz