ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatek
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 09, 21:04   Dodatek

http://www.fireflyworlds....id=370&Itemid=1

Jeszcze nie do końca zrozumiałem, o co w tym chodzi, jednak to chyba dodaje:
-13 nowych map
-2 mapy Król Wzgórza i 2 "Capture the flag"
-6 jakichś innych map :D
-3 misje od graczy
-kampania "Arthur's Challenge"!!!

Dostępne do pobrania tylko dla zarejestrowanych, warto by było wrzucić na stronę, jeśli istnieje taka możliwość. ;-)

No i komentarze!
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 09, 15:29   

Super że jest dodatek tzn nowe mapy kampanie ale chciałbym mieć Stronghold Legends na razie mam demo tylko mi się trochę haczy :/ . (Szkoda że nie ma jakiś nowych mam do Stronghold i Stronghold Crusader :D :).
Ale fajnie pewnie bym sobie zagrał w te nowe ale na razie nie mam tyle forsy na kompa nowego co do Twierdzy Legendy to może bym kupił i co z tego jak by się haczyło. Co za przyjemność z grania jak się haczy ?

Pozdrawiam:)

p.s Warto kupić Legendy czy Twierdze 2 lub może Kingdoms ?
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 09, 15:58   

Cytat:
p.s Warto kupić Legendy czy Twierdze 2 lub może Kingdoms ?


Zależy czy wolisz gry proste czy skomplikowane, ale w sumie... czemu nie? Radziłbym kupić SH2, przyzwyczaić się do niego, a potem kupić SHL. A Kingdomsy to pewnie wyjdę za jakieś 8 miesięcy.

Co do dodatku - jest to jak nowe mieszkanie. Pierwsze co to będzie ciekawie, sobie pogramy, ale po kilku tygodniach zleje się to z poprzednim nabytkiem, i przestaniemy zauważać różnicę.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 09, 16:27   

Tak bym zrobił najpierw kupił dwójkę. Potem legends ale na razie poczekam z tym. Trzeba jeszcze trochę uzbierać kasy na sprzęt :P . (mam 800mhz 512mb ramu geforce 2 mx 100/100 64mb) Mam stery 93.81 czy coś takiego i się nie haczy no może trochę ale tego się prawie nie czuje gram na max detalach :O
dysk 80 gb
net 1 mb/s
Windows Xp Pro
Amd Duron

(co lepiej zrobić kupić cały komp czy w partach np. grafa, procek, pamięć ?)
sorry ale ważne :P


p.s dzięki za super poradę :)
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 3 Listopad 09, 11:57   

Ściągam :) . Jestem ( A przynajmniej mój brat jest. ) oficjalnie zarejestrowany.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz