ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy techniczne
Autor Wiadomość
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 09, 09:33   Problemy techniczne

J.w. proszę tutaj wpisywać swoje problemy techniczne, jak się zrobię uzbiera to ładnie editnę tego posta.

Mój problem:
Nie mogę wejść na Twierdzę. Instalowałem razy, nawet przeinstalowałem Windows, gram na patchu 1.3 i do tej pory ZAWSZE działało, nagle coś się popsiuło i lord jak i reszta stoi przed kasztelem, bo nie mogą wejść na schody. Na wieżę chyba się da.

Wybaczcie że tak mało zrozumiale, ale jestem trochę wkurzony na to...
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
RomiGrabarz 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 06:56   

U mnie gra nie chcę się wcale uruchomić: normalnie uruchamiam grę jak każdy program ale nic się nie dzieje, niema nawet żadnego komunikatu błędu. Gra napewno działa dobrze, bo na innym komputerze nie ma problemów i też mi wcześniej działała.
Zaktualizowałem DirectX, sterowniki do karty graficznej, przeinstalowałem Windows'a, Twierdzę i NIC!
(prędzej mi normalnie gra działała, ale z powodu wirusa musiałem na nowo system postawić i od tamtej pory nie da się zagrać)...
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 14:49   

u mnie jest jakiś bład: "nie można znaleśc składnika (nie pamiętam jakiego). Ponowne zainstalowanie gry może naprawic ten problem" oczywiście instaluje jeszcze raz i... to samo. instaluje na innym dysku i nadal to samo
_________________
Good night white pride
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 15:04   

Napisz dokładnie o jaki składnik chodzi. Może ci go prześle przez Rapidda.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 09, 12:04   

ok

[ Dodano: 2009-05-12, 12:09 ]
ten składnik to:

d3dx9_27.dll
_________________
Good night white pride
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 09, 13:21   

Nie ma takiego składnika obszukałęm cały folder z grą ale nic nie ma.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Maj 09, 13:27   

Maciekolos, w wyszukiwarce wpisz.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 09, 13:32   

Nie ma.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 09, 16:33   

Zaktualizuj DirectX
albo
http://rapidshare.com/fil...dx9_27.zip.html
 
 
Crixu206 
Osadnik


Gra w: Wszystkie jakie wyszły :)
Wiek: 30
Posty: 30
Skąd: Kraków
Medale: Brak

  Wysłany: 16 Maj 09, 15:41   

A mi cały czas pokazuje że jakiś kod potrzebny do włączenia...
_________________
Siemanko Ja Jestem Bielak206 i zapraszam was na mój kanał YT ; ) http://www.youtube.com/user/Bielak206?feature=mhee Pozdrawiam !
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 16:45   

Tzn. odpalasz płytkę --> sprawdza oryginalność gry i wyskakują okienka, żeby wpisać jakiś kod ? Jeżeli tak to poszukaj na pudełku lub instrukcji. [Jeżeli masz pirata to nie pomożemy]
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 17:44   

Kliknij w link - http://www.dll-files.com/....shtml?d3dx9_27 , następnie w "Click here to go to the download of d3dx9_27.dll", a na koniec "Download d3dx9_27.dll" (musisz mieć odblokowane pojawianie się okien pop-up, żeby dojść do ostatniego kroku).
Po pobraniu archiwum z plikiem rozpakuj je do folderów C:\WINDOWS\system32 i C:\WINDOWS

Na 90% gra ruszy.
 
 
Kubala 
Wolny chłop


Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 08:57   

Ja nie mogę zagrac w misję w szlaku chwały (druga we francji chyba). Wracam zamiast tego do menu głównego
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 09:15   

Szlak chwały grałem jakiś czas temu(i tak nie cały), ale z opisu problemu wynika, że jest to problem z grą. Powinien pomóc reinstall, który jednak usunie historię pokonanych misji itd., zatem zapewne ktoś zna lepsze rozwiązanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz