ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena Legends'a

Jaką ocene dasz Stronghold: Legend's?
1. Dupa, dupa i jeszcze raz dupa.
18%
 18%  [ 13 ]
2. Zainstalowałem i po 5 minutach gry odinstalowałem. Badziew
7%
 7%  [ 5 ]
3. Taka sobie, ale napewno nie przebije Stronghold 2
23%
 23%  [ 16 ]
4. Dobra gra, przebija definidywnie Stronghold'a 2
27%
 27%  [ 19 ]
5. Gram w grę godzinami, normalnie nie moge się powstrzymać!
14%
 14%  [ 10 ]
6. Najlepsza część z całej serii. Zakochałem się w tej grze
8%
 8%  [ 6 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 09, 08:00   

Według mnie:


Grafika: Obie gry działają na tym samym silniku graficznym. Lecz jednak SH L przebija grafike Stronghold 2. Nie tylko wyglądem ale i SH L mniej się przycina.

Ocena: Grafika
Stronghold 2 6/10 Sh L 7/10

Dźwięk: W obu grach odgłosy są ładne. Odgłosy ludzi, hołt dla nas od żołnierzy, teksty przeciwników. Dosłownie palce lizać. W SH L głosy są lepsze gdyż można słuchać hołtów nowych żołnierzy oraz okrzyków potworów.

Ocena: Dźwięk
Stronghold 2 7/10 Sh L 9/10


Grywalność: Nie ma co się rozpisywać. Stronghold 2 jest lepsze grywalnie przez więcej budynków i więcej opcji zamku. Takich jak: uczty lordowskie, tańce lordowskie, odpadki, szczury i przestępczość.

Ocena: Grywalność
Stronghold 2 9/10 Sh L 7/10

Ostateczny wynik:
Stronghold 2 22/30 Sh L 23/30

Jak widać Sh L Przebiło Stronghold 2 tylko jednym punktem. A wynik ankiety według mnie to numer czwarty. Sh L Przebija SH2.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 14 Wrzesień 09, 12:23   

Oceniłem tą grę na 6. Według mnie ta gra jest najlepsza z całej serii.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 14 Wrzesień 09, 14:27   

Ja bym jej aż tak nie ocenił. Owszem, jest dobra, ale bardziej grywalne są raczej poprzednie części. Mimo to uważam, że Legends jest bardzo udaną grą. ;-)
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 09, 06:43   

Ja daję 2... Jest dokładnie tak jak napisane w drugim punkcie ankiety... Po 5-ciu minutach odinstalowałem...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 09, 14:36   

To zainstaluj od nowa. ;-) Naprawdę trzeba grać w to chwilę dłużej, żeby się spodobało. No i warto.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Wrzesień 09, 18:54   

Legends udaną? LOL333333333333333333333333333. Bajki itd nie pasują do średniowiecza
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 21 Wrzesień 09, 19:04   

Oczywiście grałeś?

Gra nie jest zła, nie chodzi o tematykę, jest bardzo grywalna(no, skirmish może trochę mniej ;-) ).
 
 
Firefly 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 4
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 22 Wrzesień 09, 06:01   

Mój wybór padł na pozycję czwartą. Legendy pożyczyłem od kumpla, pograłem przez chwilę i mi średnio się spodobało. Później siadłem drugi raz i grałem dwie godziny ;]. Klimaty z legend mrocznych wieków może psują klimat Twierdzy, ale gra jest dużo lepsza niż SH2. Stabilniejsza, ładniejsza (chociaż silnik wygląda, jakby miał parę lat... Ale grafika najmniej ważna ;) ) - porównując z SH2 to dzieło sztuki.
Teraz gra jest dużo tańsza, więc się zaopatrzę (podobnie jak w Warchesta, bo mi tylko Krzyżowca [również pożyczyłem i stwierdziłem, że to najlepsza Twierdza] brakuje i Legend.
_________________
[img:a9aa4a04c6]http://mi...img:a9aa4a04c6]
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Wrzesień 09, 06:27   

Lord Smerf napisał/a:
Oczywiście grałeś?

Gra nie jest zła, nie chodzi o tematykę, jest bardzo grywalna(no, skirmish może trochę mniej ;-) ).

Nie grałem, ale mój brat gra i mówi, że nie jest ciekawa
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 22 Wrzesień 09, 14:35   

Przemas lr napisał/a:
Nie grałem, ale mój brat gra i mówi, że nie jest ciekawa


To zagraj. ;-) Opłaca się.
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 25
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 13 Styczeń 10, 14:19   

ma rację poza tym są tam fajne kampanie,oblężenia itp itd a smoki nie są zbyt silne poniewaz lucznikami 20 rozwalilem smoka a glupie tez sa bo 2 rycerzy bylo podpucha.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Mauricius 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Warchest.
Wiek: 99
Posty: 18
Skąd: Cezarea
Medale: Brak

Wysłany: 12 Luty 10, 02:51   

Firefly napisał/a:
Klimaty z legend mrocznych wieków

Vlad Tepesz to Mroczne Wieki?

Beznadzieja i nieudolne małpowanie serii Age of Empires, tak można skomentować decyzję o stworzeniu tego czegoś.
Age of Mythology się po części udało, to wprost przeciwnie. Koncept leży od nacji począwszy, do beznadziejnie wybranych stworzeń fantastycznych. Pomijam już idiotyczność łączenia Stronghold z fantastyką, AoE miało przynajmniej tych swoich Mnichów.
Nie, zdecydowanie Stronghold Crusader 2, nawet jeśliby to był odgrzewany kotlet, byłby lepszą opcją, ta gra to kompletne nieporozumienie.
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 10, 08:09   

Ja oceniłem na 3, a jeśli chodzi o Stronghold Deluxe 2 to jest bardziej realistyczna bo przecież w średniowieczu byli złodzieje, myszy itd.
 
 
paladyn 
Osadnik


Gra w: we wrzystkie
Wiek: 28
Posty: 25
Skąd: Z odległej Galaktyki
Medale: Brak

Wysłany: 22 Maj 10, 19:42   

Ludzie stronghold w 3d to krótko mówiąc szaaaaaaaaaaaaaaaajs
Pomysł ciekawy
Aż nadto szczegółów
ogólnie:
Cytat:
1. Dupa, dupa i jeszcze raz dupa.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Maj 10, 14:25   

Erek napisał/a:
Ja oceniłem na 3, a jeśli chodzi o Stronghold Deluxe 2 to jest bardziej realistyczna bo przecież w średniowieczu byli złodzieje, myszy itd.


Przemas lr napisał/a:
Ale czy w średniowieczu był chociaż smok? Mały smok? Nie, więc Firefly odbiło...


Ludzie a kto powiedział że w każdej twierdzy musi byc zachowany realizm.(tzn. bez jednostek specjalnych) ????
Pewnie duża część z tych osób które wybrało opcje pierwszą lub drugą z ankiety od razu skreśla tą część twierdzy gdy widzi latające smoki i wielkoludów.Inna częśc pewnie osób zagłosowała a nawet w tą gre nie grała...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz