ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
9 Marzec 10, 15:41
Problemy z połączeniem.
Autor Wiadomość
KeNNy` 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie po trochu.
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 11:47   Problemy z połączeniem.

Bardzo proszę o pomoc w sprawie połączenia.
Gramy z kolegą przez Hamachi, Stronghold Crusader Warchest Version: 1.1 wersja pliku 1.0.0.1 (Stronghold Antologia)
Grę pożyczyłem koledze. Gdy on zaczął host'ować obydwu wyskoczył błąd, Stronghold Crusader.exe natomiast gdy ja zacząłem wyskoczył tylko jemu. Nie wiem o co chodzi, w internecie nic nie znaleźliśmy, tak samo tu, może ktoś napotkał już to?
Dodaję iż gra jest w pełni oryginalna.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 23:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 11:50   

Stronghold.exe? Mi wyskakiwał tylko błąd Stronghold Crusader.exe. Zainstalujcie patcha 1.1, prawdopodobnie pomoże.
 
 
KeNNy` 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie po trochu.
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 11:51   

Przepraszam zapomniałem dopisać 'Crusader' już edytuje.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 11:55   

Tak jak mówiłem, zainstalujcie tego patcha i powinno być OK. W jakiej fazie dołączania/hostowania wyłącza się gra?
 
 
KeNNy` 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie po trochu.
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 13:02   

Co do patcha. Teraz, gra w ogóle się nie włącza.

Jak to wygląda:
Włączam grę - wpisuje adres hamachi - szuka szuka - znajduje sesje - daję dołącz - zawiesza się(działa tylko kursor), po 10 - 15 sekundach wywala z gry i żegna mnie błędem.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 13:15   

Wiele osób miało i nadal ma takie problemy. Ja również się z nim spotkałem, ale po jakimś czasie sam się naprawił i mogłem bez problemów grać... Nie wiem co go powoduje, bo możliwości jest dużo.
Możecie jedynie spróbować przeinstalować gry, wyłączyć wszystkie inne programy chodzące w tle i upewnić się, że nic nie blokuje połączenia.
 
 
KeNNy` 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie po trochu.
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 13:23   

Wiem o tym drogi Odyn'ie, graliśmy przez hamachi i było wszystko w porządku, teraz mu coś odwaliło w plikach, no nic spróbujemy tej reinstalki, dzięki.
 
 
Grzesiek313 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 11:07   

Najlepiej przeinstalujcie i wyłączcie zapory bezpieczeństwa , też miałem problem taki jak wy i wystarczyło właśnie wyłączyć zaporę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz