ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z netem
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 12:57   Problem z netem

Witam, otóż na pewno od czasu do czasu zdarza wam się, że wasze połączenie z internetem zostaje zerwane. Takie rozłączanie chyba jest naturalne i nie da rady temu zaradzić. [ jak da radę to jak ? :) ] Niestety od jakiegoś czasu mój net urywa się nawet kilka razy podczas 5 minut…. Dostaję szału bo nic nie mogę zrobić……
Moje pytanie brzmi: Czy jest jakaś rzecz, która zaradziłaby temu problemowi ? Mam router na 4 kompy z czego 2 „pracują”, a jeden od czasu do czasu. Posiadam neostradę 1 mb.
Najdziwniejsze jest to, że mój brat gra sobie w WoW’a i nie ma żądnych problemów, podczas gdy u mnie nic nie idzie zrobić. [ oczywiście u niego od czasu do czasu też się net rozłącza bo to naturalne ]

Pomocy :|

P.S. Szukałem w Google
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 13:26   

Ja też mam podobny problem, gdy np. jestem za długo na jakiejś stronie, połączenie zrywa się. Dzieje się tak jednak tylko na tym komputerze, z którym jest łączność bezprzewodowa, do jednego komputera jest dołączony kabel prosto z routera(chyba) i nic się nie dzieje.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 17:12   

Bordinio, masz router z modemem ADSL (jeśli tak, to jakiej firmy?) czy oddzielnie modem (USB/Ethernet?) i router?
Nie pocieszę cię, bo ja też miałem problemy ze zrywaniem połączenia. Z tym, że u mnie modem (z ruterem WiFi) tracił połączenie. Sam nie wiem co było powodem i dlaczego ostatnio takie sytuacje się nie zdarzają.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 19:15   

Dokładnie mam ten model klik Niestety za bardzo nie znam się na tym... mam chyba ADSL.

Chciałbym dojść dlaczego raz jest znośnie, a raz tak, że człowiek wychodzi z siebie :(

W logu mojej karty sieciowej jest napisane, że działa.


P.S. Jak rozrywa to najczęstszą oznaką jest niemożność znalezienia strony. [ tak jakbym źle wpisywał adres ]
Czasami występuje komunikat, że połączenie zostało zresetowane bla bla.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 19:57   

U mnie jest tak samo, wyskakuje komunikat, że połączenie zostało zresetowane lub "strona nie została znaleziona". Zdaje mi się, że to wina słabego sygnału. Jest to rzeczywiście denerwujące, np. czytam jakiś artykuł i klikam "następna strona", a połączenie się zmywa :cry: . Dodam, że problem występuje także przy włączonej grze typu SH2.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 20:33   

Czyli mamy to samo :P Słaby sygnał to chyba problem dostawcy. Przecież net idący po kablu nie może mieć słabego sygnału. Rozumiem w wi fi, choć i tutaj nie do końca jest to normalne. [ Bo niby ustawiłbym odpowiednią odległość i wtedy nic nie powinno iść nie tak ]
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 09, 20:54   

U mnie jest sieć bezprzewodowa(do jednego z komputerów), ale chyba słaba, skoro czasem szybciej jest odnajdywana sieć spoza budynku :shock: .
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 22:47   

Naturalne jest rozlaczanie maksymalnie raz na 5-8 godzin, jesli jest czesciej to juz cos sie dzieje zlego. Byc moze kwestia routera.
 
 
captaincoguar 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 14:18   

Pobierz wszystkie dostepne aktualizacje(czerwca 2009 ) z www.microsoft.com powinno pomoc
_________________
www.clanodk.com
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz