ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
28 Lipiec 09, 18:59
[problem] Nie można dodać przeciwników
Autor Wiadomość
Ekhangel 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 13:04   [problem] Nie można dodać przeciwników

Witam,

Z góry przepraszam, jeśli to nieodpowiedni dział na takie pytania, ale lepszego nie znalazłem. Przydałby się jakiś do problemów technicznych, swoją drogą. Do rzeczy: problem polega na tym, że grając z bratem w tzw. TCP/IP (czyli zwykła lanówka) nie mogę dodać nam żadnych botów. Dopiero gdy go wywalę, w oknie wyboru przeciwników pojawia się ktokolwiek. Zaraz po jego wejściu, boty znikają.

To przecież idiotyzm, twórcy nie mogli tak skopać gry... Wie ktoś więc, co może być problemem? Dodam tylko, że gramy na piratach, co więcej - jego pliki to klon moich, nie miałem setup'a, więc po prostu skopiowałem folder z Program Files i wgrałem do niego. Wszystko działa, prócz tych przeklętych botów.

Czy ma ktoś pomysł na rozwiązanie problemu? No chyba, że tak ma być, w co nie chce mi się wierzyć...
Ostatnio zmieniony przez Odyn 28 Lipiec 09, 19:03, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
captaincoguar 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 20:56   

Problem polega na tym , że w twierdzy 1 nie ma możliwości dodania komputerowych przeciwników . Jeśli ów sprawa ma dla ciebie tak wysoki priorytet to kup Stronghold Crusader - tam twórcy gry dodają taką możliwość .
_________________
www.clanodk.com
 
 
 
Ekhangel 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 21:00   

No to, że tak powiem, zonk, bo mam Crusadera właśnie. I to z dodatkiem Extreme. Najdziwniejsze jest to, że jestem prawie pewien, że kiedyś w takiej konfiguracji z bratem grałem, i wszystko było normalnie... Ech, to pewnie wszystko przez tego głupiego pirata.
 
 
captaincoguar 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 21:04   

Ekhangel napisał/a:
No to, że tak powiem, zonk, bo mam Crusadera właśnie. I to z dodatkiem Extreme. Najdziwniejsze jest to, że jestem prawie pewien, że kiedyś w takiej konfiguracji z bratem grałem, i wszystko było normalnie... Ech, to pewnie wszystko przez tego głupiego pirata.


IMO napisałeś posta nie w tym dziale -_- Strongold Multiplayer , a sh i shc to inne gry .

Jeśli masz faktycznie problem ,to zrób upade gry do wersji 1.1 , albo zainstaluj ponownie . Może jakieś pliki są uszkodzone etc.
_________________
www.clanodk.com
 
 
 
Ekhangel 
Wędrowiec

Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 21:41   

Instalkę tej gry to ja zgubiłem sto lat temu, ale dzięki za odpowiedź. A co do działu, to najmocniej przepraszam - myślałem, że tutaj rozmawia się o multiplayerze w Strongholcie ogólnie. Proszę jakiegoś moda czy innego znów boga o przeniesienie tematu do w jego mniemaniu odpowiedniego działu.

Przeniosłem. - Odyn
Ostatnio zmieniony przez Odyn 28 Lipiec 09, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz