ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Prawo jazdy B1
Autor Wiadomość
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 12:50   Prawo jazdy B1

Widze ze na stronie jest wielu 16 latkow, a na pewno jeden z nich zadal sobie juz nieraz pytanie "kiedy kupie wlasne auto?" to forum jest wlasnie dla was. Dla tych co nie wiedza - B1 to kategoria ktora mozna robic od 15 lat i 9 miechow, upowazniajaca do jazdy samochodami do 550kg lub quadami. Zainteresowanych zapraszam do pisania.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 15:06   

Sam się niedawno zastanawiałem nad takim prawem jazdy ;p Szukałem, szukałem i okazało się, że istnieją 3 samochody na krzyż, którymi można jeździć. [Tico po odchudzeniu itd.]
Natrafiłem przez przypadek na http://www.bomir.pl/. Jeżeli już jeździć to takim Fun Extrem'em lub Fun Runner'em :D Wg mnie ten samochodzik nieźle wygląda, choć wiele osób może uznać go za przypałowy i kiczowaty. Niestety firma chyba zawiesiła działalność w Polsce. [ Wysłałem e-mail'a i nadal odpowiedzi nie dostałem ;p]
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 17:49   

ja polecam daihatsu cuore sam przymierzam sie do kupna. Jest ich bardzo wiele już odciążonych i gotowych do jazdy na B1
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Maj 09, 21:04   

Ja nie potrzebuje prawo jazdy. Będę się scigać nielegalnie, wezme kredyt na super brykę i normalnie drudzy szybcy i wściekli xD
Tak na serio to fajnie, że są już takie prawo jazdy, później spróbuję jak będę odrobinę starszy :idea:
_________________

 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Lipiec 09, 21:21   

Odkopuję ale chyba warto. xd
Cóż. Gdyby taki samochód kosztował w granicach 5-6 tysięcy to oczywiście. Ale za Daihatsu Cuore 10k pln to jak dla mnie za dużo i to o wiele. :) Wolę poczekac do tej 18 i jeździc naszykowanym Peugeotem 306 :D
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 09, 07:59   

daihatsu kosztuje 7k, a sprowadzane z niemiec jeszcze taniej ale są przy zagranicznych problemy z rejestrowaniem :P
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 23:43   

Malucha kupisz za 200zł O_o:D
_________________
|M|pr0
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 23:47   

Pierwszy raz się z tobą zgodzę :E. Trzy maluchy na allegro kiedyś widziałem. Ładne, nie zniszczone, a za 2 stówy
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 08:59   

Marori tak czy siak maluchowi też 50kg musisz odjąc. ;P
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 17:53   

po pierwsze:
- porównaj se malucha a daihatsu
- po drugie chodzi o bezpieczeństwo, - jakie se możesz zapewnić jeżdżąc autem nowym i ze wspomaganiami, a nie w maluchu w którym można sie zabić podczas uderzenia 40 km/h.
- po trzecie: maluch wyciąga nie wiecej jak 80 km/h, a moje daihatsu koło 140.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 19:31   

Przepraszam bardzo. Maluch w minutę dojeżdża do setki [jak dobrze pójdzie xD]

Wg mnie nie opłaca się robić tego prawa jazdy. Lepiej poczekać na to prawdziwe. W Polsce nie ma wsparcia dla nas i bardzo trudno znaleźć jakieś dobre modele, a szkółek też wcale nie jest tak dużo. [Państwo stawia na transport publiczny]
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 21:38   

masz sporo racji. Jeszcze nie prowadziłem malucha który się wiecej rozpędza niż 80 km/h, bo ma tylko 4 biegi. Poza tym jak masz B1 to na B nie musisz robić teorii i masz tylko 20 godzin praktyki.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 09:54   

Hmm to może być jednak interesujące. Biorąc pod uwagę dzisiejszą, trudną zdawalność prawa jazdy to może być pomocne ;) W końcu wystarczy zdać, a nie trzeba jeździć.
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 11:52   

Maluch na sam początek jest według mnie bardzo dobry, nie trza się rozpędzać zaraz. Mi do 80km/h dojechał w... 40 sec.(?) po drodze polnej. a na normalnej ledwo 70km/h O_o?!

PS:He dzisiaj mam o 16:00 pierwszą godzinę jazdy, lekki stresik jeeest :roll: :mrgreen:
_________________
|M|pr0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz