ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: All Filippo
5 Lipiec 09, 16:42
Kilka przemyśleń

Czy chcesz przejśc na D&D?
Tak
50%
 50%  [ 2 ]
Nie
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 13:59   Kilka przemyśleń

Otóż przemyślałem sobie kilka rzeczy. Tak mi się wydaje. Chciałbym wstrzymac rozgrywkę na jakieś 3-5 maksymalnie dni. Wprowadził bym kilka zmian:
~Przejście z uniwersum Lifergardu na klasyczny D&D
~Poprawienie atutów - większe możliwości wyborów oraz bardziej dostosowac rozgrywkę do swojego stylu
~Nowe klasy - przejście na D&D równałoby się z przejściem na całkiem nowy system klasowy. Dodanie klas i podklas oraz klas prestiżowych
~Kosmetyczne zmiany inwentarza broni - dodanie myślę sporej ilości broni takiej jaka występuje między innymi w większości RPG'ów na komputery i kartki.
~Usprawnienie rozgrywki - fakt ten system trochę jest nieprzemyślany. Przez co Mistrz Gry (czytaj ja) mam większy problem z prowadzeniem gry.

A co stracicie?
~Dotychczasowe postaci. Będziecie musieli wykreowac Wasze ego na nowo.
Poza tym raczej wszystko pójdzie ku lepszemu.

Pytam Was ponieważ ja jestem dla Was nie Wy dla mnie. :) Musicie się zgodzic bądź nie. Zależnie od Waszej decyzji ustosunkuję się do sytuacji. Nie ukrywam że chciałbym przejśc na dungeon and dragons.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 14:07   

Jestem na tak
Poprawienie atutów - większe możliwości wyborów oraz bardziej dostosowac rozgrywkę do swojego stylu - to mi sie podoba :J
_________________

 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:11   

Ja też jestem na tak ;p. Jak chcesz, to mogę pomóc. Napisz na gg ;p.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:14   

Ja też na tak,Będe mógł pisać nowy opis czy moge skopiować mój?
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:29   

Narazie nic nie piszcie. Wydaje mi się że i Kroniki będzie na tak a speedera i tak nie ma. xd
Ogłaszam sesję wstrzymaną. Za maksymalnie 5 dni ruszymy znowu ale już z nową rozgrywką.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:34   

Jestem na nie. Powinniśmy najpierw skończyć obecnego RPGa w obecnej postaci i na nowo zacząć z nowym systemem potem. Po paru dniach znów na coś wpadniesz i będziesz wszystko od nowa rozpoczynał? Jeżeli jednak zrobisz to przejście, a może nawet ktoś nowy będzie chciał zagrać to ja chyba odejdę. : P Jak coś to mogę być "pomocnikiem" opisującym dany teren, a ty się będziesz wszystkim innym martwił. Muszę tą całą sprawę przemyśleć.
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:36   

Nie no teraz to nie będę zmieniał bo wszystko będzie oparte na całym podręczniku do D&D. ;) Nie musisz się martwic. Przemyślcie to jeszcze raz.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:38   

Teraz już jestem na nie...
Dokończmy to a za 2 tygodnie będzie nowa.Nie lepiej tak?
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:39   

Cytat:
Zresztą z doświadczenia wiem, że żaden RPG forumowy nie przeżyje kilku miesięcy :p .

O tym właśnie mówiłem ;)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz