ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy Gracz PL - Ankieta
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 08:41   

Matiking jest dziwnym kolesiem. Często hackował strony i jest po prostu głupim dzieckiem, które chce się popisać, a jak nie może do czegoś dojść to oszukuje. Nie twierdzę, że czitował, ale zawsze było tak, że jak już kilku ludzi wypowiadało się na jego temat krytycznie to coś odwalał.

Tutaj nawet ja mógłbym być najlepszy :) Włażenie po kilka razy na neo ;p
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 16:33   

Usunęłam mój poprzedni post , bo mi powiedziano, że tam są wyniki jak się zagłosuje :-D

Mój głos poszedł na Likwinka, bo z nim można wszystko zagrać : 2k, 3k, katy czy bez, event05 albo pustą mapę i zawsze bardzo dobrze gra ( o ile gra i znowu czegoś nie zapomni).

P.S. Wyniki są ...jakie są... niech lepiej nikt tej ankiety na poważnie nie bierze..lol
P.P.S. Który to taki mój cichy wielbiciel, że mi trochę głosów nabił...przyznać się bez bicia :-P
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Czerwiec 09, 12:19   

speeder11 napisał/a:
A grales z kims innym z tej listy?? ^^

Moim zdaniem Lutel nie jest teraz najlepszy, choć należy do ścisłej czołówki.

Dawniej ponoć najlepsi byli MatiKing, oraz Arma, ale to dawniej, wiec nie glosuje.

HolyKing i DonKamillo sa bardzo dobrzy.

Ale mój głoś na Masosza, bo widziałem jak gra, moim zdaniem w tej chwili jest najlepszym polskim graczem ;)

Kto tu wsadził graczy z SŹ (bez urazy) :D

No właśnie też się zastanawiam skąd oni się tu wzieli :D
_________________

 
 
daniel22 
Mistrz Gry TWC


Wiek: 31
Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 09, 19:12   

Bywało tak że ŚZ bywało najlepszym klanem na polskiej scenie a tacy jak Wy w nie wiedzieli wtedy że istnieje coś takiego jak Stronghold Crusader ;]. Taka prawda ;].
Z Mańkiem sie zawsze najlepiej grało, a Lutel mnie najwiecej nauczył ;].
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Czerwiec 09, 09:21   

daniel22 napisał/a:
Bywało tak że ŚZ bywało najlepszym klanem na polskiej scenie a tacy jak Wy w nie wiedzieli wtedy że istnieje coś takiego jak Stronghold Crusader ;]. Taka prawda ;].
Z Mańkiem sie zawsze najlepiej grało, a Lutel mnie najwiecej nauczył ;].

Chyba żartujesz :) W S:C gram od początku wydania, jeszcze pamiętam jak było po angielsku to brata prosiłem, żeby mi wszystko tłumaczył. :P
_________________

 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 20:37   

No to co ;p ŚZ był jednym z pierwszych i naprawdę spoko klanów. Jeszcze do dziś sieją postrach choć już nie tak wielki jak na początku. [ Klan chyba nigdy nie przestał istnieć, ale chyba nikt już nie gra w jego barwach]

Tak jak mówiłem dobry klan z historią :) więc nie wyjeżdżaj nam z takimi tekstami ^^
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz