ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
coś dziwnego !
Autor Wiadomość
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 09, 20:33   coś dziwnego !

Kiedyś sobie robiłem mapkę i dałem paru łuczników moich(niebieskich). Zamiast dać paru włóczników niebieskich (moich) to dodałem innego koloru (czerwonego). Tu chyba był jakiś błąd w grze. Bo te moje łuczniki wcale nie atakowali tych wrogich czerwonych włóczników normalnie jakby byli w sojuszu. :O Zdziwiłem się bo pierwszy raz to widziałem. Teraz. nie ma już tego nawet w tej wersji 1.0 lub 1.1 na pewno nie 1.2 .
Nie wiem dokładnie czy to byli włócznicy czy tam kopacze. Ale mnie to zdziwiło jak to się stało bo parę dni temu robiłem sobie mapkę i tego nie było - może wie ktoś o co chodziło. ? Mnie to śmieszyło bo myślałem że zrobiłem sojusz ale jak chciałem zapisać to mi się przegrzał komp i się wyłączyło. Ale wcześniej zapisało jakimś cudem w ostatniej chwili. :D
Ale potem otworzyłem to już atakowali się może jest jednak jakiś sposób na ten sojusz bez programów ?. Bo zrobiłem to jakiemuś koledze to się udało tak że lord z drugim lordem był razem na jednym zamku miał swojego niebieskiego i wrogiego czarnego i było jak by byli w sojuszu -to było w Twierdzy 1 !!!!.

Pozdrawiam.

sorry ale tych przecinków to mi się nie chce stawiać kropki i Duże litery są :) i wystarczy jak by co to błędów już nie ma :)
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
Ostatnio zmieniony przez jamesiorek 3 Październik 09, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 09, 21:21   

jamesiorek napisał/a:
iedyś sobie robiłem mapkę i dałem paru łuczników moich(niebieskich) no i zamiast dać paru włóczników niebieskich (moich) to dodałem innego koloru (czerwonego) i wiecie co ?

tu chyba był jakiś błąd w grze

te moje łuczniki wcale nie atakowali tych wrogich czerwonych włóczników normalnie jakby byli w sojuszu :O zdziwiłem się bo pierwszy raz to widziałem ale teraz nie ma już tego nawet w tej wersji 1.0 lub 1.1 na pewno nie 1.2


Najpewniej to był błąd graficzny, a łucznicY nie atakowali "czerwonych" włóczników, bo mimo wszystko funkcjonowali jako niebiescy. I pisze się łucznicy, nie łuczniki. Po nie pasuje też "Łuczniki atakowali" tylko "Łuczniki atakowały" (Choć to jest błędne zdanie) lub "Łucznicy atakowali".

jamesiorek napisał/a:
mnie to szmieszyło bo myślałem że zrobiłem sojusz ale jak chciałem zapisać to mi się przegrzał komp i się wyłaczyło ale zapisało jakims cudem w ost chwili
ale potem otworzyłem to już atakowali się :O


Chodzi o cruska? Fakt, to się bardzo często zdarza. Jedyne wyjście to wejść, zapisać, i powtórzyć cały proces jeszcze raz.

jamesiorek napisał/a:

może jest jednak jakiś sposób na ten sojusz bez programów ? bo zrobiłem to jakiemuś koledze to się udało tak że lord z drugim lordem był razem na jednym zamku miał swojego niebieskiego i wrogiego czarnego i było jak by byli w sojuszu
to było w Twierdzy 1 !!!!


Przecież nie trzeba do tego programu. I co do tego, by był sojusz w Twierdzy z niebieskim, to mam pewną teorię, nie wiem, czy prawdziwą, bo nie grałem w multiplayera.

Chyba jeśli zrobisz na multi sojusz - tutaj czerwonego i niebieskiego - zapiszesz, wkleisz do map, a następnie zmienisz za pomocą alta i przecinka rodzaj mapy na inwazję, gracze są w sojuszu, a ponieważ to tryb inwazji, czerwony funkcjonuje jako Wieprz. Ale to czysta teoria, nigdy nie grałem na multi.

I jeszcze coś - używaj dużych liter, bo naprawdę badziewnie wygląda post złożony z wielu zdań bez ani jednej litery. I przy znakach interpunkcyjnych nie stawia się przed spacji, ale po. Przykładem może być poprzednie moje zdanie.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 09, 22:20   

poprawiłem błędy ortograficzne i tam kropki i duże litery tam gdzie mam nadzieje trzeba

p.s śpieszyłem się i to dlatego tak wyszło :(
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 08:25   

Też uważam, że jest to błąd graficzny... Tak jak kolega mówi: zapisać, wyłączyć i włączyć.

P.S. Kokoju nie poprawiaj każdego jeśli ma jakieś błędy... Od tego jest mod :)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 09:19   

jankes1124 napisał/a:
Kokoju nie poprawiaj każdego jeśli ma jakieś błędy... Od tego jest mod :)

Przecinek po Kokoju. :D

A tak na serio, to modzi rzadziej poprawiają post od czasu akcji z ortografią...

Ja z problemem się nie spotkałem, jednak zapewne jest tak jak sugerują koledzy wyżej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz