ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Mam Talent
Autor Wiadomość
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 09, 14:32   Mam Talent

Co sądzicie o tym?
Ja osobiście mam nadzieję, że to nie będzie jak poprzednia edycja - 3/4 osób to osoby śpiewające/tańczące, a do finału przechodzą rozbesztane małolaty.

Mi przypadły do gustu jak na razie dwa występy:

1. Foundation Ocelot - Świetna grupa akrobatyczna, zwłaszcza, że są w wieku 12-20 lat, a ciężko mi wyobrazić takiego 12-to latka co by takie coś robił. Denerwuje mnie tylko ta dziewczyna - nic nie robi, tylko stoi.

2. Adrianna - Świetnie śpiewa, poza tym przezwyciężyła własną nieśmiałość.

A jak tam wasze typy? ^^
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 09, 14:46   

Ja w tym roku nie oglądałem(jeszcze), ale w tamtym... Rzeczywiście, za dużo było śpiewających małych dzieci, w końcu takie coś nudzi. :/
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 09, 17:13   

He ja widziałem tylko urywkami... Ale za to poprzednią edycję ogladałem... Sądzę, że Ci co wygrali (nie wiem jak to się pisze) nie powinni wygrać, bo wg mnie nie mieli jakiegoś talentu...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 09, 17:29   

Hmm póki co jeszcze szału nie było, ale z osób które w miarę zapamiętałem to ten koleś z tą teczką którą tak jakby przesuwał w powietrzu, beka była ;D I jeszcze ta pani co kręciła pupą, też nieźle... Ciekawe co za tydzień pokażą ;)
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 09, 19:33   

Ci akrobaci byli dobrzy ^^ No i ten z tą teczką śmiesznie to wyglądało :D
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 27 Wrzesień 09, 22:16   

Występy z tej edycji widziałem tylko w Internecie. Za rzadko oglądam TVN...
Mam nadzieję, że tym razem do finału dojdą ludzie, którzy na prawdę mają talent. Jeśli znowu będą tam głównie osoby, które śpiewają, albo tańczą, to ja podziękuję... Od tego typu występów są inne programy.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 28 Wrzesień 09, 06:43   

Ja rok temu tego nawet nie chciałem oglądać, myślałem że byle co to jest. Ale teraz pooglądam sobie tych ludzi, jednak tylko eliminacje, potem w studiu to już nie ma sensu tych samych osób oglądać. I oczywiście nie w tv oglądam :P Sporo czasu się oszczędza oglądając to na komputerze. (na tym programie tam z 30 minut, może mniej trochę). A co do występów ludzi, to nawet spodobali mi się ci akrobaci (nazwa chyba ta co Kokoju dał - Foundation Ocelot) i ta puszysta co śpiewała.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Wrzesień 09, 12:40   

Ja tej edycji nie oglądam, bo teraz praktycznie wszyscy śpiewają, nic nie ma ciekawego ;/
_________________

 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Wrzesień 09, 16:05   

Dokładnie Przemas... Wszyscy śpiewają, a ja nie lubie słuchać jak ktoś śpiewa... Szczególnie jeśli są to jakieś żmudne lamenty xD Przynajmniej dla mnie...

P.S. Fajny masz podpis Przemas :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz