ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kacper
17 Sierpień 11, 16:03
Nowy trick
Autor Wiadomość
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 13:50   Nowy trick

Jest to trick odkryty przez zemnie. Jest to trik na zabicie lorda,przy czym nie zakończając grę.
Po prostu przy statusie naszego lorda w zakładce ze statystykami lordów widnieje czaszka.Lord nie żyje a zamek dalej istnieje.No to do rzeczy:

Żeby wykonac ten trcik należy miec za sojusznika AI używającego blanek.
Nastepnie trzeba pójśc lordem na miejsce gdzie nasz sojusznik buduje muz z blankami i stanąc tam gdzie ma byc dokładnie blanka.Kiedy przeciwnik zbuduje juz blanki twój lord zniknie a ty będziesz grał dalej.(uwaga po wykorzystaniu tego tricku nie można juz korzystac z zakładki twoi sojusznicy,ponieważ komputer traktuje cię jako martwego)

1.


2.


3.


Dzięki temu sposobowi nie da się przegrac. Dodatkowym plusem jest to ze komputer nie przeprowadza na ciebie ataków ponieważ myśli ze przegrałeś a ty w tym czasie możesz zbierac armie.

Może został już opisany ten trcik,ale jeżeli nie,to mile widziane oceny i komentarze na temat tego tricku.

Działa także w multiplayer.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 14:36   

No ładnie ;-) . Ale w multi i tak tego nie zrobisz, chyba, że gra będzie na botów. Tak w ogóle, to boty w takim razie będą zbierać armię w zamku i trudniej będzie je pokonać. Trochę zawodny ten trick, bo mogą zabić lorda przy okazji, ale dobra ciekawostka.

Pytania:
1.Co będzie, gdy zostanie zburzony mur?
2.Sprawdzałeś, czy nie będą atakować? Z tego, co pamiętam, przeciwnik zmierza w kierunku siedziby, a nie lorda. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.
 
 
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 14:41   

Jęzeli będzie zburzony mur to się nic nie stanie i dalej nie bedzie lorda.

Jeżeli użyjesz tego tricku to wszystkie ataki zostana przerwane oraz jeżeli będziesz miał w swojej siedzibie wojska sojusznika to one tez odejdą.

Wrogiowie nie beda zbierac armi bo będa atakowac twojego sojusznika.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 14:43   

A gdy nie będzie sojusznika? Bo chyba można to robić przy murach przeciwnika.

W multi ewidentnie nieprzydatne, chyba do zabawy na boty.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 15:23   

Dobry trick... Tak na multi nic z tego... Ale to może umilić grę z botami :)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Sierpień 09, 18:33   

Super odkrycie, musze to zobaczyć u siebie :D
_________________

 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 06:59   

Ciekawe...:-)
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 09:23   

to wyjaśnia właśnie problem, że jak odpalamy multi to czasami niektórzy lordowie botów są martwi. Po porostu łażą po mapie i czasem nieopatrznie bot może na swoim lordzie postawić mur.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 09:39   

W temacie o tym bugu ktoś zasugerował, że dzieje się tak, gdy gracz/bot nie ma koloru, który wynika dla niego z kolejności dołączania do gry. Ja myślę, że to jest możliwe, lordowie botów nie chodzą przecież aż tak dużo po mapie, aby mogli zostać zabudowani przez innych.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 09:51   

U mnie na kompie też zadziałało:D Nawet nie macie pojęcia jaką miałem z tego radoche...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 11:40   

wert, bardzo użyteczne odkrycie. Gratulacje :mrgreen: !
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 09, 12:10   

Niezłe. Próbowałem tak z wrogim Kalifem. Wysłał mi paru zbrojnych pod mur a tymczasem mnie zabudował. Jego zbrojni zaczeli atakować mur, asz w końcu wyniszczyli cały. Było ich 4 czy pięciu... więc troche to zajęło a ja w tym cza przygotowywałem armie. Kalif się rozbudowywał Ale co tylko wybuduje kawałek muru to oni podchodzili i niszczyliXD. Ja z armią ide na Kalifa. Wystarczyło 60 asasynów i 20 konnych łuczników.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
pyzior 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec
Wiek: 27
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 09, 18:44   

Sorry głupie pytanie ale co to są blank??
_________________
Jak ja lubię twierdzę...
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 09, 19:13   

Blanki, nie blank. ;)

To jest taki jakby wyszczerbiony mur. :D Zresztą grasz chyba w Twierdzę, więc powinieneś wiedzieć. :P
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 10, 13:37   

Ja mam pytanie u mnie tak było tylko ,że nie ze mną :-) .Wilk ma czaszkę w tym rankingu a jest żywy ale bez króla i ma zamek ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz