ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak uczyliście się grać na multi?
Autor Wiadomość
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Marzec 09, 14:42   

O kogo ci dokładniej chodzi? ^^
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Listopad 10, 23:02   

Refresh :D

To coś o mnie :) Po tym jak zaczałem pokonywac po kilka botow pomyslalem sobie ze o crusaderze wiem juz wszystko i nikt mnie nie pokona :D Było kilka pojedynków z nobkami które wygrywałem , lecz po zmierzeniu się z graczami z klanu zdałem sobie sprawę jak jak wiele mi brakuje do dobrego gracza :D Więc poprosiłem o trening masosza i Lutela którzy nauczyli mnie podstaw gospodarki i walki , moje umiejętnosci rosły poprzez rozgrywawnie kilku partii dziennie,
aż pewnego razu gracz TGC Alien zaproponował aby wstąpił w ich szeregi , po pomyslnie zdanym tescie zacząlem grac jako TGC Kamilsoon , Klan TGC okazał się byc "aką" klanu DF , jednak atmosfera w klanie nie podobała mi się , a także styl rozgrywki ,postanowiłem odejsc więc do innego klanu. Wstąpiłem więc do klanu ((W@W)) i jestem w nim po dzien dzisiejszy , sporo pomógł mi Szeky który sam wychodził z inicjatywą treningów :P i szkolił mnie a także udzielił kilku porad ;)
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 10, 21:13   

Kod:
http://www.klan-rbk.yoyo.pl/


Haha :lol: co to za klan :idea:
_________________
6023179
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz