ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak uczyliście się grać na multi?
Autor Wiadomość
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Grudzień 08, 07:01   Jak uczyliście się grać na multi?

Piszcie w tym dziale jak i/lub kto was uczył/uczy grać w trybie multiplayer.

Co do mnie to było tak:
Zgłosiłem się do GTW gdy byłem kompletnym noobem. Nie wiedziałem nic o multi. Tam mnie trochę podszkolili. Przeczytałem poradnik do multi i próbowałem go użyć w praktyce.
Wiele w nauce pomógł mi Naxar(GTW) i Dark King(GTW) Thx chłopaki xD
 
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 08, 07:37   

Nawet nie wiem skąd dorwałem gg $, wcześniej nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak Polska Scena S:C Multi, te wszystkie klany, turnieje.. Zacząłem się udzielać w .: RJ :. ,zaczęliśmy grać. Dużo zawdzięczam $, ale też wszystkim Klanowiczom z Jerozolimy ;-P
_________________


 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Grudzień 08, 07:51   

Cóż wszystko zawdzięczam DonKamillo i Thoma$owi, to oni nauczyli mnie grać, potem LTX, a zaraz potem dołączyłem do DHK
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
RAH 
Osadnik


Posty: 27
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 08, 08:31   

Kamillo na warezusie zamieścił reklamę swojego klanu, a potem dołączyłem i z czasem nabrałem skilla.
_________________
Szachy to moja pasja.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 08, 10:37   

Ja początki miałem około 4 lata temu w reaktywowanym {C}... tam mnie troche odnoobili. Później zacząłem regularnie grać na GSA, z czasem z coraz lepszymi graczami cały czas się ucząc. Do tego dochodziły eventy gdzie trafiałem czasem na np. MatiKinga, HolyLorda itp. a te gry dawały mi +100% doświadczenia...

... i oto jestem :)
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Grudzień 08, 13:36   

Mnie nigdy nikt nie uczył grać, nie czytałem żadnych poradników itp. Po prostu starałem się kopiować taktyki przeciwników. Na początku mi nie za bardzo wychodziło bo robiłem sporo błędów, ale z czasem wypracowałem własne taktyki na każde pt ;) Uczyć grać też nikogo nie uczyłem, bo nie miałem do tego cierpliwości, jeden chciał żebym go uczył (martin czy jakoś tak) to mu powiedziałem żeby pisał do matikinga, bo on jest taki mistrzu to go nauczy grać x]
_________________
http://mk.ktopije.pl/
 
 
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 08:11   

Ja uczyłem się sam, grając podglądałem (zresztą dalej to robię) innych graczy ;)
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 08:21   

Na początku pomagał mi mój przyjaciel, Kohlzack. Uczył podstaw gry Multiplayer, a potem zapoznał z liderem klanu K@W, w którym spędziłem jakieś 8 miesięcy. Tam poznałem ten prawdziwy i pierwotny rush, który utkwił niektórym Polakom w pamięci do tej pory, mimo iż był to 2005 rok. Potem 3 miesiące w DHK, gdzie nauczyłem się głównie budowania o wiele lepszej gospodarki. Wtedy przyszedł czas na KOD, spędziłem tam 9 miesięcy i były to najbardziej udane czasy. W klanie tym nauczyłem się stosowania różnych strategii zależnie od pt oraz mapy, a także używania katapult :P .

PS. Kamillo, reaktywowane {C}, w którym byłeś to luty/marzec 2006, więc to nie mogło być 4 lata temu :) .
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:04   

Samouk ;)
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:34   

Ja też nauczyłem się grać w multi samemu. Zaczynałem od zamków ogrodzeń, a skończyłem na ładnych i ciekawych warowniach. W poprawianiu swojego fachu bardzo pomogły mi książki, które przeczytałem odnośnie Wypraw Krzyżowych itp. To właśnie podczas czytania wyobrażałem sobie jak mogły wyglądać zamki w tamtej epoce. W Crusku ucieleśniałem je i właśnie dzięki temu nauczyłem się robić coraz to lepsze zamki. Oczywiście nie obyło się bez przestudiowania obszernego poradnika załączonego do gry ;p
 
 
 
Glazus 
Wędrowiec


Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 11:32   

Jeżeli chodzi o 'Rushowanie' (teraz niechaj część graczy uważająca, że bez super wypasionych zameczków ta gra nie ma sensu, może porzucać w moją stronę butami, jajkami itd.) to podobnie jak autor tematu. Dołączyłem do GTW i tam mnie podszkolili. Po pierwszych grach, które miały mnie przetestować (a podczas których, jak się dowiedziałem, nie miałem bladego pojęcia o grze) starałem się kopiować ich techniki. Ale tak się złożyło, że podstawowych podstaw gry nauczył mnie ostatecznie D@mi@N (który w owym czasie był właśnie w GTW) - właściwie to jemu zawdzięczam znajomość podstaw, na których opierałem swoje późniejsze techniki gry.

Ale ostatnio coś mało grałem... Magnatel - dalej coś tam gracie w GTW (do którego formalnie nadal niby należę xD)? Bo można by się ustawić na jakieś 2v2... Albo chociaż 1v1 bym mógł zapalić świeczkę nad moją grą ^^
_________________
Nie ma głupich pytań - są tylko głupi ludzie.

Siema.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 11:34   

Lutel to było jeszcze starcze {C}. Czasy Ravaela itd... Ciebie wtedy pamiętam nikt nie znał i pisałeś na forach żeby rzekomi mistrzowie zaczęli grać na gsa to zobaczą jak sie gra w SHC (coś takiego było o ile dobrze pamiętam)
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 14:46   

No to kamillo to było około 3 lata temu, to było crusader reaktywowany przez mistrza333, potem był jeszcze crusader matikinga.
_________________
http://mk.ktopije.pl/
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 16:00   

Pozniej jeszcze był C HolyKinga... A co do tego C w którym zaczynałem to było chyba w 2005 roku...
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 16:07   

Jak dla mnie to luty/marzec 2006, bo wtedy ciebie pamiętam, że byłeś w {C}. I wtedy też się zarejestrowałem na starym forum strongholdnet.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz