ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Prototype
Autor Wiadomość
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:48   Prototype

Cytat:
Prototype to gra akcji dziejąca się w otwartym świecie przypominającym serię Grand Theft Auto. Wcielamy się w bohatera posiadającego nadnaturalne zdolności, którego zadaniem jest odkryć własną tożsamość i uratować wyspę Manhattan przed straszliwym wirusem.


Tak więc. Właśnie dzisiaj zainstalowałem tą grę. Początkowo wyjmując płytkę z pudełka miałem co do tego produktu mieszane uczucia. Uważałem że jest to kolejna kopia GTA. No ale jak to bywa życie nas zaskakuje. ;)
Na samym początku gra mnie wzięła. Po pierwsze - i najważniejsze w walce wykorzystujemy nadnaturalne zdolności głównego bohatera co mi się bardzo spodobało. Skakanie z kamieniem na czołg czy potężny wyskok w powietrze aby "pofrunąc" w stronę helikoptera aby go zniszczyc. Niestety posiadam angielską wersję (brat kupił odrazu po premierze xd) i nie powiem Wam zbyt dużo co do fabuły gdyż języka angielskiego się nie uczę.
Co do rozgrywki. Gra mnie urzekła. Jest dużo lepsza od serii GTA (przynajmniej dla mnie). Klimat trochę przypomina film "Jestem legendą". Walka jest w moim odczuciu przyjemnością. Gracza nie obowiązują prawie prawa fizyki. Można chodzic pionowo po ścianach budynków, przez krótki czas "latac" czy wykonywac efektowne akrobacje w powietrzu. Niestety gra jest dośc brutalna. Nie polecam dla ludzi o słabych nerwach oraz tych którzy nie lubią tego typu rozrywek. Wszystkich innych zachęcam do skosztowania. ;)
A co Wy sądzicie o tej pozycji?
Ps.
[URL="http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10798"]http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10798[/URL]
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 22:54   

Dla mnie to nie udolna proba odtworzenia serii GTA:P wolę Assasyn Cread ;] niz to :}
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 21:11   

To może być całkiem ciekawa pozycja. Jeśli autorzy przyłożyli się do pracy i nie wypuścili gry z błędami, to chętnie w nią zagram.
Za nieudolną próbę odtworzenia GTA można uznać Just Cause... Wygląda świetnie, ale jest strasznie niedopracowana i od samego początku wręcz odrzuca gracza...
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Lipiec 09, 21:56   

E tam, żadna gra nie przebije GTA :)
Więc Pr0totype jest niewypałem
_________________

 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 23:32   

A grałes chociaż, że mówisz iż to niewypał? Mnie osobiście wciągnęło o wiele bardziej niż GTA.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 00:20   

Teoretycznie dałbym na to - Heroes. Najlepsza (chyba) strategia na świecie, wciągnęła miliony fanów. Więc każda inna strategia jest niewypałem?
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz