ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nie wiem jak grać na multi
Autor Wiadomość
maniak 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 09, 22:50   Nie wiem jak grać na multi

Witam. wiec mam problem ;/ chce pograc sobie w twierdze przez multiplayer ale nie mam pojecia jak to zrobic wchodze w multiplayer i dalej jestem zielony :( ( mam angelska wersje)
gram w twierdze pare ladnych lat ( z przerwami ) i znudzillo mi sie pykanie z kompem heh
mam nadzieje ze ktos mi pomoze i to w miare szybko ;) pzdr
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 14:34, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 09, 12:35   

Gdzie ty wchodzisz w ten multiplayer? W grze jak otworzysz? Czy masz gamespy, hamachi albo gameranger?
 
 
maniak 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 09, 14:33   

no jak wlaczam gre to w glownym menu gry wybieram " gra wieloosobowa " czyli " multiplayer " a dalej mam do wyboru " rodzaje polaczen " i tu jestem bez radny jak dziecko ;/ nie wiem co dalej..

[ Dodano: 2009-06-18, 14:35 ]
i zadnego gamespy , hamachi , gameranger nie posiadam ;o ;/ mam tylko non steam ;) heh
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 09, 15:14   

Przez grę nikogo nie znajdziesz - ta opcja jest tylko wtedy, gdy znasz czyjeś IP .
Zainstaluj sobie Gamespy Arcade albo Gameranger - tam są gry online i tam znajdziesz innych graczy do Twierdzy.
Z Gamespy są pewne problemy, ale spróbuj może pójdzie. Gameranger jest raczej bezproblemowy, ale w SH tam prawie nikt nie gra - prawie wszyscy w SHC (Krzyżowca).
 
 
maniak 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 09, 16:04   

heh aha :) dobbra i juz wszystko mam tzn sciaglem sobie Gamespy Arcade zalozylem konto itd i wszystko tylko powiec mi teraz co dalej? :D bo mam otwarty program i nie wiem co i jak ;/
i wiem ze pewnie troche Cie meczy pisanie mi krok za krokiem co i jak ale naprawde nie wiem co i jak a zalezy mi zeby pokykac z kims innym nic ciagle z kompem :)
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 18 Czerwiec 09, 16:10   

Klikasz do góry na Game Spy a pozniej na Scan For Games ,wybierasz miejsce gdzie znajduje się crusader, kilkasz Scan Now, po lewej stronie w kolumnie powinieneś znaleźć ikone gry Stronghold Crusader na która klikasz Lewym Przyciskiem Myszy :P
Następie pojawia ci się okno na którym wybierasz Play Multiplayer(do góry po prawej)
Powinny pojawić się "roomy" na które mozesz wejsc lub mozesz zrobic swoj room klikając na Create Game
Ostatnio zmieniony przez Kamil 18 Czerwiec 09, 16:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maniak 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 09, 16:10   

dobra juz nie musisz pisac ;) juz zalapalem :) wielkie dzieki za pomoc :) teraz czas siac terror :D hehe pozdrawiam

[ Dodano: 2009-06-18, 16:51 ]
dobra mam jeszcze jedno pytanie :D a wiec juz wszystko opanowalem wchodze w pokoj pisze z kolesiem chce grac i naciskam i'm ready! i wlacza mi sie gra potem czekam i czekam na ekranie jest napisane: "waiting for host.." i jak dlugo mam czekac?? i czy samo mi wszystko zalaczy czy mam cos zrobic?
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 09, 07:08   

Na host się czeka 0 - max.2 minuty.
To, że nie łączy może leżeć po obu stronach, Twojej albo hosta.
Napisz coś o połączeniu: czy masz radiówkę, czy zewnętrzne IP, czy masz zwykły modem czy jakiś router.
W każdym razie dopuść grę w firewallu/antywirze (niektórzy też wyłączają na czas gry).

P.S. Spróbuj też zagrać przez gameranger, bo z gsa zanosi się na problem :-D .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz