ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się!
Autor Wiadomość
sir Ryszard 
Wolny chłop


Gra w: CS 1.6
Wiek: 26
Posty: 54
Skąd: Napewno nie traficie
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 20:41   

Nazywam się Norbert skończyłem właśnie 4 klasę mieszkam w Maciejowej taka miejscowość niedaleko Krynicy Zdrój nie lubię wakacji bo nudzi mi się w tedy szkołe lubie bo mam się z kim bić xd 8-)
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 21:24   

Heh, no to ładnie :p

Cytat:
Blisko mnie ja w Dolnośląskim.

Ja też mieszkam w dolnośląskim, konkretniej we W... a po co podawać, i tak nie trafisz??

Cytat:
Napewno nie traficie

Nieno, moje "skąd" zdobywa popularność
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 22:18   

skoro temat odżył to dopisze coś o sobie:

jak już wiecie, na imie mi Tomek, mam 16 lat i jestem ze szczecina. Poza tym:
Moje zainteresowania:
- Motoryzacja
- Niewyjaśnione zjawiska
- Filmy kryminalne
- Muzyka (ritchie valens, bob marley, muzyka latynoska i co tam jeszcze wpadnie w ucho ;) )
- Nurkowanie
- Seriale (gotowe na wszystko, LOST, Jericho, Kości)

Obecnie jestem w trakcie oczekiwania na 2 termin egzaminu państwowego na B1, no bo niestety nie zdałem :( lecz jestem dobrej myśli.

(P.S.) taka porada - Sir Ryszard lepiej sie nie bij bo to sie źle kończy - sprawdź w archiwum shoutboxa czemu w szpitalu lezalem
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
Ostatnio zmieniony przez thompson 26 Czerwiec 09, 09:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 26 Czerwiec 09, 01:41   

thompson napisał/a:


(P.S.) taka porada - Sir Ryszard lepiej sie nie bij bo to sie źle kończy - sprawdź w archiwum shoutboxa czemu w szpitalu lezalem


Za co dostales? :->

Teraz ja napisze cos o sobie

Mam na imię Kamil/woj dolnośląskie . W sierpniu skończe 18 lat :] Ucze sie w technikum po powrocie ze szkoły siadam do kompa, grałem w piłke nożną w druzynie piłkarskiej z niezłymi wynikami ale miałem kontuzje i musiałem zrezygnowac z gry :-| teraz gram ale tylko rekreacyjnie , lubie tez pograć w tenisa stołowego :)
W twierdze gram od dosc dawna, jednak z przerwami . Słucham muzyki techno i dance
W soboty chodze na dancigi(dyskoteki) :P
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 09:06   

dostałem za dreczenie w szkole takiego kolesia, w 6 klasie. raz mnie strasznie wkurzył i go oplułem, a nastepnego dnia dopadł mnie jego stary o wygladzie drecha spod bramy i mi natrzepał, ze złamanym zebrem pojechałem, potem mi sie powietrze zbierało wokół niego to mi przelużyli pobyt.

Wracając do tematu, jeśli chodzi o szkołe to zostaje na liceum tam, gdzie chodzilem do gimnazjum, chciałbym już od wrzesnia własnym samochodem podjeżdżać pod szkołe, ale nie wiem czy do tego czasu dostane papiery, bo nastepny termin egzaminu mam na 29. lipca :/
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
turgon 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 13:13   

sir Ryszard napisał/a:
Nazywam się Norbert skończyłem właśnie 4 klasę mieszkam w Maciejowej taka miejscowość niedaleko Krynicy Zdrój nie lubię wakacji bo nudzi mi się w tedy szkołe lubie bo mam się z kim bić xd 8-)


Możesz się bać 8-) Ja wiem jak trafić 8-)

Więc moje imię to Łukasz. Pod nickiem Turgon występowałem jeszcze na starym forum. Może kojarzą co starsi userzy starego forum - Maniek, Rafael, Odyn, Crux, Biały. Nie wiem czy któryś z nich jeszcze gra bądź się udziela ;)
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 27 Czerwiec 09, 21:18   

A do mnie nie trafisz :p .
Cytat:
Fascynuje się średniowieczem i militariom mieszkam

Heh, interesujesz się "militariom", ale to akurat jest błędna odmiana, ty fanie ty. Militaria - Militariami - Militariów. Itd.
Czasem się też interesowałem militariami, ale obecnie coraz rzadziej. Wolę pisać fantasy (trenuję pisząc bohomazy w dziale kreatorów)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Czerwiec 09, 18:42   

thompson napisał/a:


Wracając do tematu, jeśli chodzi o szkołe to zostaje na liceum tam, gdzie chodzilem do gimnazjum, chciałbym już od wrzesnia własnym samochodem podjeżdżać pod szkołe, ale nie wiem czy do tego czasu dostane papiery, bo nastepny termin egzaminu mam na 29. lipca :/


jakim cudem skoro masz 16 lat??????
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 09, 19:43   

bo to prawo jazdy B1 na auta do 550 kg od 16 lat dozwolone
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 21:11   

turgon napisał/a:
Więc moje imię to Łukasz. Pod nickiem Turgon występowałem jeszcze na starym forum. Może kojarzą co starsi userzy starego forum - Maniek, Rafael, Odyn, Crux, Biały. Nie wiem czy któryś z nich jeszcze gra bądź się udziela ;)

Pamiętam Turgona, który popełniał mnóstwo strasznych błędów ;) Chyba, że źle pamiętam...
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 21:38   

Witam wszystkich. ;) Nazywam się Filip. Urodziłem się dość niedawno. Dwudziestego ósmego lipca roku pańskiego tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego czwartego (czytaj 28.07.'94). Pochodzę z 51 miasta pod względem ludności w Polsce, czyli z Ostrowca Świętokrzyskiego.
Interesuję się dośc wieloma rzeczami. Od historii po psychologię i medycynę. Uwielbiam gry komputerowe, szczególnie te z gatunku cRPG. Jestem zagorzałym fanem Wiedźmina, Baldurs Gate (obydwie części + dodatki), Icewind Dale II, serii Call of Duty. Książki czytam dośc rzadko. Coraz bardziej idę z duchem czasu (czytaj uwsteczniam się). Wolę od dobrej lektury poleniuchować przed komputerem bądź telewizorem. :) Jeszcze jedną z moich większych pasji jest trójbój siłowy. Moim największym osiągnięciem jest drugie miejsce w mistrzostwach miasta w wyciskaniu sztangi leżąc. Podniosłem wtedy 85kg. Oczywiście to tylko w mojej kategorii wiekowej. :P
To chyba na tyle. ;]
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
turgon 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 12:59   

Odyn napisał/a:
turgon napisał/a:
Więc moje imię to Łukasz. Pod nickiem Turgon występowałem jeszcze na starym forum. Może kojarzą co starsi userzy starego forum - Maniek, Rafael, Odyn, Crux, Biały. Nie wiem czy któryś z nich jeszcze gra bądź się udziela ;)

Pamiętam Turgona, który popełniał mnóstwo strasznych błędów ;) Chyba, że źle pamiętam...


Jeśli chodzi Ci o zatargi min. z Cruxem ;) To prawda, ale cóż zmieniłem się bo i lat przybyło i rozwagi ;)
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 10, 15:15   

Trochę tutaj jestem, a jeszcze się nie przywitałem :) . Jakiż nietakt z mojej strony ;p.

Nazywam się Mateusz, ile mam lat, widać w profilu. Przez 3 lata prowadziłem forum o Heroes 3, a następnie o WBC2 i Tolkienie. Wraz z Nowym Rokiem wszystkie opuściłem i przybyłem tutaj, aby pogadać o jednej z moich ulubionych gier :) .
Interesuję się historią, fantasy, polityką (oczywiście nie wszystko jeszcze rozumiem :p ) oraz informatyką. Moja ulubiona seria książek to ,,Harry Potter", a na drugim miejscu wszystkie dzieła Tolkienia (nie tylko LOTR, ale również Hobbit i pomniejsze opowiadania). Mój ulubiony typ muzyki to klasyka, najbardziej cenię symfonie Beethovena oraz utwory Bacha.
Czego nie lubię? Sciene-fiction, grafiki trójwymiarowej oraz muzyki współczesnej. Jak już niejaki Lordzik zauważył, jestem dziwny :) . No i rzecz jasna nie cierpię szkoły ]:->.

Pozdrawiam!
 
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 18:37   

Nazywam się Adam mam 12 lat, mieszkam w Kolonowskim/Fosowskim. W Stronghold gram od czwartego roku życia (kuzyn pożyczył) gdy rok temu komputer kopnoł w kalendarz nie grałem ok. rok. Lubię Star Wars, Indiana Jonesa czytać jakąś tam fantastykę. Czego nie lubię... Szkoły i tyle.
Cdn.
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Willhelm III 
Osadnik


Gra w: SHC, SH2 Deluxe
Wiek: 28
Posty: 41
Skąd: Bytom
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 10, 20:42   

Ostatni wpis był tak dawno...

Ok, mam na imię Dawid, mój wiek widać w profilu, mieszkam w B****** w województwie Śląskim, w twierdze gram już od 5 lat z przerwami(pierwszy raz spotkałem się z nią 6 lat temu, było to demo SH 1). SHC pożyczyłem od kolegi, grałem z ok. 1 rok i pożyczyłem tą płytkę innemu koledze, który ją zgubił... Potem po ok. 6-7 miesiącach, znowu pożyczyłem od kolegi(innego) i grałem do 2008 r. kiedy to miałem ulepszanego kompa i zgubiła mi się płytka... Dopiero w tym roku(2010) we wrześniu kupiłem za 25 złoty SHC razem z SHE(Extreme). I mam nadzieję że teraz nie zgubię :mrgreen:
_________________
Alanné mba yi woma... wé
Ho tou sondé
Ho ma... yé
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz