ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitaj się!
Autor Wiadomość
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Czerwiec 09, 14:39   Przywitaj się!

Zauważyłem jak tu przyszedłem pierwszy razem, że nie ma tematu żeby się przedstawić więc...:
Nazywam się Łukasz. Mam 12 lat chodzę do 5 klasy. W Twierdze gram około 2 lat.Mieszkam w Ptakowicach,Województwo śląskie,Koło Tarnowskich Gór.

Lekki edit, już nie wygaśnie :P
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 7 Czerwiec 09, 10:52, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 15:11   

Witam mam na imie Maciek mam 10 lat i chodze do klasy 3. W twierdze gram już z 4 lata albo więcej. Edit: Mieszkam w Głogowie wojewódzdwo Dolnośląskie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Maciek 4 Czerwiec 09, 08:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 16:13   

muodziany jesteście. ja tomasz jestem, 16 latek i gram w sh2 od paru lat w multi może z 8 miesiecy. chodze do 3g
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 18:28   

Witam wszystkich!

Mam na imię Mateusz, mam (prawie) 17. Chodzę do I Technikum, gram w Twierdzę ok 3 lata (z przerwami). Mieszkam w Sierakowie, Woj. Wielkopolskie...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 21:01   

Ok,
Mam na imię Michał, wiec... no, 12, w Lipcu 13 lat.
W planach mam pójście do liceum i akademii plastycznej, do gimnazjum nie, gdyż przyjaciółka mojego brata pracująca u niego w firmie mi odradzała. A ona projektuje obrazki na przedmioty produkowane w firmie brata, robiąc je najpierw na płótnie, więc jej zdanie sobie cenię.
Poza tym zbieram karciankę, Duel Masters. Lubię czytać fantasy (zwłaszcza Sapkowskiego), sam pisze drobne opowiadania/
W Twierdzę gram już sporo, ok. 4 lata (eh... jakbyście widzieli, jakie zamki robiłem w wieku 8 lat. Uśmialibyście się. ), teraz, jeśli chodzi o twierdzę zajmuję się edytorem map i wszelkimi sztuczkami tego.
To tyle
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez Kokoju 25 Czerwiec 09, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 21:46   

To ja też coś tam napisze xD

Nazywam się Filip, w kwietniu skończyłem 13 lat, chodzę jeszcze do 19 czerwca do podstawówki w małym miasteczku Nowogród Bobrzański. W Twierdze gram jakieś 5 lat, a patrzyłem jak kuzyn gra jeszcze wcześniej, więc mogę powiedzieć, że Twierdza jest ze mną całe życie xD Jeszcze w przedszkolu rysowałem jakieś rysuneczki Twierdzopodobne ^^ Bardzo lubie pisać strony internetowe, grać w siatkówkę i tenisa stołowego. Rekreacyjnie w noge czasami pogram ;) To tak na szybko, bo nie mam teraz duzo czasu.
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 08:17   

To ja trochę o sobie :
Jestem po szkole, mieszkam w Austrii, a w Twierdzę gram przez przypadek ( zobaczyłam u kogoś ), bo nie jestem typem gracza, ale spodobała mi się i gram od ok. 3,5 roku, obecnie mniej aktywnie.
W grze interesowała mnie przede wszystkim gospodarka i taktyki lepszych i najlepszych, dlatego sobie czasami w SHC multi pogram.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 11:54   

ja ze szczecina, 6 mam urodzinki. Ide do ogólniaka tam gdzie chodze do gimnazjum.

[ Dodano: 2009-06-04, 11:54 ]
6 czerwca*
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 6 Czerwiec 09, 17:40   

///Zdrapka...
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
Ostatnio zmieniony przez Szeryf99 21 Wrzesień 11, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 6 Czerwiec 09, 17:53   

Blisko mnie ja w Dolnośląskim.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 08:43   

Wiem jesteś pod moim województwem.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 09:14   

Chyba raczej nad twoim województwem. I mam pytanie: Niby dlaczego temat ma wygasnąć?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 09, 10:49   

Bo temat służy do przedstawienia się, a nie do dyskutowania o kimś. Wszyscy się przedstawią i na tym powinno się zakończyć, a z nowymi to wiadomo jak jest... jakieś 10:1 dla trolli : P.

Żeby nie było, że tylko znów spamem posypałem, to także coś o sobie napiszę.

Na imię mi Piotr. Nie wiem czemu mama się na takie uparła, ale jakieś przesadnie złe to ono nie jest... przyzwyczaiłem się. W tym roku kończę 3 klasę gimnazjum i wybieram się do technikum z ukierunkowaniem na technik-informatyk. Urodziłem się 3 października, więc do szkoły średniej pójdę jeszcze jako 15-latek, co mi się jakoś specjalnie nie uśmiecha. Jak ktoś mnie zna to wie, że często narzekam na brak czasu, ale tak wcale nie jest. Po prostu jestem leniem i jak nie mam na coś ochoty to zaczynam marudzić, że coś innego muszę zrobić i kończy się na tym, że idę się gdzieś przejść z przyjacielem, bądź kimś "mniej-znanym", aczkolwiek bardziej pociągającym xD.
Moje największe zainteresowanie obraca się wokół Japonii. Jestem fanem anime i mangi, oraz fascynuje mnie japońska kultura i historia. Kiedyś poświęcałem temu każdą wolną chwilę, ale zbliżają się wakacje, cieplej się robi, a co za tym idzie trzeba się wyszaleć na świeżym powietrzu. Oprócz tego można się było już wcześniej domyślić, że papram się we wszystkim (no, prawie) co związane z komputerami. Próbowałem już strasznie wielu rzeczy. Od pisania prostych programów w C++, Pascalu, przez projektowanie stron internetowych, aż po tworzenie grafiki. Te ostatnie jakoś najbardziej mi podeszło i jak mam natchnienie, którego ostatnio brak, to staram się coś "wyGIMPować". Do zainteresowań bardziej "ruchliwych" należy chodzenie po wsiach, hałdach i innych odludnych miejscach. Nie wiem czemu, ale zawsze jak chcę z kimś pogadać to idziemy właśnie gdzieś, gdzie nas uszy innych ludzi nie dosięgną i możemy rozmawiać o wszystkim. Moim ulubionym sportem jest siatkówka, ale mamy takie warunki do jej uprawiania, że szkoda gadać, chociaż na bramie przedszkola się fajnie gra, tylko jak zahaczy się przy bloku o nią, to niezła blizna potem jest. Nie lubię siedzieć w miejscu, czy na ławce i nic nie robić. Bardzo niewielka grupka ludzi jest mnie w stanie do takiego czegoś "zmusić". Przeważnie ulegam tylko płci przeciwnej, bo z nimi kłócić się nie wypada i mają argumenty sensowne czasami, czego brakuje u kolegów. Słucham głównie rocka i metalu. Ulubione zespoły to aktualnie (szybko mogą się zmienić): Bullet for my Valentine, Green Day, Evanesence. Nie mam pojęcia, czy dobrze napisałem, bo nigdy jakoś specjalnie tych nazw nie zapamiętuję, ale pamięć telefonu zawsze mam tymi albumami pełną.
Na forum trafiłem jakoś chyba pod koniec 2007 roku, znaczy wtedy się zarejestrowałem, bo już wcześniej je czytałem. W Twierdzę już co prawda nie gram, ale forum zostało i zostanie. Warto się tu od czasu do czasu wam wrąbać, narobić syfu i uciec na parę dni xD. Chociaż mam nadzieję, że strona moderatorska ze mną większych problemów nie miała. Tych na początku mojej działalności mi nie wypominać!

Napisałem tego tyle z nadzieją, że większości nie będzie się chciało czytać, więc powodzenia z tym. Może ktoś się także skusi o obszerniejszy opis swojej osoby.

Edit @ Down
Przeczytałem dwa pierwsze zdania i coś mi to przypominało, przeczytałem ostatnie i dalej już czytać nie musiałem xD. Widać, bardzo twórczy jesteś.
Ostatnio zmieniony przez Kroniki 7 Czerwiec 09, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Czerwiec 09, 11:23   

Siema, mam na imie Przemek tylko, że mówią na mnie Przemas . A lr dopisałem sobie ze skrótu drużyny piłkarskiej z mojego miasta. Mam 14 latek sratek i lubie grać w gry komputerowe. Najulubieńsze gatunki gier to: MMORPG ( choć nie które dają wirusy), RPG, Strategiczne, Strzelanki i Wyścigowe. Lubie ludzi którzy się nie poddają i robią wszystko do końca. Nie lubie dzieciaków neo, gejów, oraz kolesi którzy są w siebie pewni ale jednak przegrywają. Moją ulubioną porą roQ jest lato, ponieważ w tą porę trafiają wakacje . W wakacje to ja przeważnie jeżdze w góry Tatry, ale w tym roQ pojade nie tylko w góry ale także w: Wadowice, Czę100chowe oraz na morze na kilka dni. Nie nawidze łańcuszków ( chodzi mi o gg) oraz szkoły. Dla mnie szkoła jest najgorszą pracą w życiu, ale cóż, raz się żyje . Nie lubie także przeklinać (tak jak william) bo nie chce se zbierać grzechów. Nie lubie jeszcze odrabiać lekcji, szczególnie z histy i matmy. A z polaka nawet lubie bo to jest dla mnie ciekawe nawet . Do szkoły rzadko się spóźniam, w podstawówce spóźniłem się tylko 3 razy. Słucham metalu, rapu oraz popu. Ostatnio się zawiodłem na Polakach na Euro 2008, mieli takie szanse ale je spartali :/
To tyle o de mnie .
PS: ze starego forum :D
_________________

 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 09, 16:02   

ja Paweł 5 klasa, obok jest napisany mój wiek, miasto też ( jakby ktos nie wiedział to wielkopolskie... ) słucham red hot chili pepers, abradab, matisyahu, Lao Che, Maleo reggea rockers, 2Tm 2,3
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz