ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem z misją] Kraj pokryty kurzem
Autor Wiadomość
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Maj 09, 14:58   [problem z misją] Kraj pokryty kurzem

Wiem że na początku ktoś se pomyślał ,,haha ale cienias nie umi tej misji zrobić''
Doszłem do 22 misji ale tej nie umie.Jesteśmy z Ryśkiem na 2 Kalifów.Niewiem jak to zrobić próbowałem na speed,czyli od razu atakować a on jest rozbudowany już.Mam prośbe czy moglibyście mi doradzić co zrobić?
Z góry dziękuje
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 15:24   

Misja jest dość łatwa. Ustawiasz wolność na najniżej i budujesz 4,3 sady jabłóni i ogradzasz je murem (Nie zapomnij o bramie) pociągnij mur tak aby był kwadratowy zamek i tak obronisz się przed niewolnikami. W "zamku" budujesz koszary arabskie szkolisz 10 łuczników i wysyłasz ich ryśkowi. W tej misji jest dużo zapasów więc na rogu wybuduj basztę okrągłą i jakieś schodki. Budujesz ze dwa domki i szkolisz ze 20 łuczników i stawiasz ich na mur. Jak zabraknie ci kasy sprzedaj coś niepotrzebnego np. chmiel,przenicę itd. wybuduj kolejne dwa domki i dobuduj jeszcze 3,4 zagrody bydła i jeden sad. w pobliżu drzew wybuduj ze 4,3 chatki drwala. Wyszkol jeszcze troche łuczników i zaprowadż ich do Ryśka. Grę możesz już dać trochę szybciej np. na 40. wybuduj jeszcze jedną basztę kwadratową tym razem na rogu i możesz troche pogrubić mur np. jeszcze 1 warstwa muru i 1 warstwa muru z blankami znajdż złoże żelaza i postaw ze 3 kopalnie. Postaw 2 warsztaty Płatnerza i 2 kowala. Wybuduj zbrojownię i koszary kamienne. Jeszcze wyślij Ryśkowi trochę łuczników i tymczasem sam siebie obraniaj! Przynajmniej ja tak zrobiłem i był to dobry sposób. PS: Dalej już chyba sam sobie poradzisz. PS2: I wybuduj gildię inżynierów zapomniałem dodać.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Maj 09, 16:16   

Maciekolos, bardzo byłbym wdzięczny jakbyś załączył screen.
Potem spróbuje twój sposób,bo teraz ide na karate.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 16:39   

Chętnie bym wstawił ale niestety czytałem to na stronie "Jak wstawić zdjęcie" i tam jest że na stronie imageshac jest plik utwórz czy coś takiego a przecież imageshac jest po angielsku. I nie wiem jak to wstawić a poza tym crusek mi troche szwankuje ale o tym założe chyba osobny temat.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Maj 09, 18:22   

Lol, przecież to jest prościutkie... Robisz 40 HA i wysyłasz ich koło brodu, tam gdzie kalif atakuje Ciebie (niez tej strony gdzie Rysiu)i rozbudowujesz gospodarkę... Później robisz atak i tyle...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Maj 09, 14:04   

Pomieszałem wasze sposoby i przeszedłem.
Dzięki
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 13 Maj 09, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz