ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
A kto lubi strzelac?
Autor Wiadomość
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 12:58   A kto lubi strzelac?

Temat dla wiatrowkowiczow
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 17:30   

A konkretniej? Po prostu takie coś? Bez żadnej podstawy tematu? W takim razie proponuję założenie 20 tematów, np.:
Kto lubi gotować?
Kto lubi grać?
Kto lubi jechać samochodem?
Kto lubi historię II wojny światowej?
Kto lubi Duel Masters?
Kto lubi to forum?
Kto lubi grać w strongholda?
O ile ktoś tego nie rozwinie, proponuję zamknąć ten temat.
Czarno widzę kontynuacje tego.

Ten post jest dłuższy niż caly temat.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 19:45   

Może Kokoju twój post jest dłuższy od samego tematu, ale wnosi do niego tyle, aby wystarczyło akurat na dostanie warna, więc radzę uważać, co piszesz, bo moda nie masz, żeby upominać kogoś. Normalnie, gdyby to forum nie było, to bym całkiem innego słownictwa użył.

Sam zastanawiałem się z tatą, czy sobie wiatrówki nie kupić, nie iść do lasu, czy na pole i postrzelać do tarcz. W sumie to nawet na działce się znajdzie miejsce, tylko drzewa by tego nie wytrzymały. thompson, sam strzelasz? Jeżeli tak, to może zapodałbyś jakąś fajną wiatrówkę w przystępnej cenie. I ważne, żeby na nią nie trzeba było licencji żadnej robić, bo tego w obecnym wieku raczej nie zrobię.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Maj 09, 21:07   

My z bratem kupiliśmy wiatrówkę 3 lata temu. Nie wiem jakim cudem, ale zawsze gdy rzucę mu "wyzwanię"(czyli strzelanie do puszki lub z butelki z danej odległości) to zawszę wygrywam :D . A z tatą wręcz przeciwnie ;(
_________________

 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 09, 08:48   

Mamy z tatą wiatrówkę już też tak z 3 lata? Sam nie wiem... W każdym razie zawsze strzelaliśmy do puszek tarcz itp. tata w większości przypadków był lepszy. Przez miesiące mojego treningu strzelam nie najgorzej. Teraz już rok nie strzelałem, ale chyba wybiorę się na jakieś strzelanko :D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 09, 09:28   

Strzelam strzelam! Mamy 2 skify, rewolwer crossmana, snajperke crossmana z magazynkiem na 12 strzałów i taką replike kalacha kiedyś nam koleś opchnąl ale do dupy zrobiony celownik, jest fabrycznie źle ustawiony i ne da sie skorygować :/
Osobiście polecam rewolwer crossmana.

[ Dodano: 2009-05-09, 09:30 ]
Kokoju napisał/a:
A konkretniej? Po prostu takie coś? Bez żadnej podstawy tematu? W takim razie proponuję założenie 20 tematów, np.:
Kto lubi gotować?
Kto lubi grać?
Kto lubi jechać samochodem?
Kto lubi historię II wojny światowej?
Kto lubi Duel Masters?
Kto lubi to forum?
Kto lubi grać w strongholda?
O ile ktoś tego nie rozwinie, proponuję zamknąć ten temat.
Czarno widzę kontynuacje tego.

Ten post jest dłuższy niż caly temat.


kokoju jak dla ciebie trzeba wyjaśniać co znaczy "strzelanie" to bardzo mi przykro.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 09, 20:39   

Nie chodzi mi o to, bardziej o to, że po prostu napisałeś:
Kto lubi strzelać?
I jednozdaniowa treść tematu. Jak pisałem, równie dobrze możnaby założyć sporo takich tematów.
Co do tematu, kiedyś strzelałem z wiatrówki brata, ale zgubił ją na jakimś kilkudniowym wyjeździe do Czech. Potem już nie chcialo mu sie drugiej kupować
Ps.
Kokoju z dużej litery.
Pps.
Cóż, jednak ktoś tu rozwinął ten temat.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 09, 08:40   

A co mozna wiecej pisać?
"Kto lubi wykonywać czynność polegającą na wystrzeleniu pocisku z lufy broni wiatrowej o mocy poniżej 17 Kj dopuszczoną do sprzedaży bez wymagania zezwolenia"???
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 09, 12:20   

Chodzi mi o to, że z tematu nawet nie wiadomo, czy założyciel tematu zna się na strzelaniu.
Inni zamieszczają tu swoje historie, autor tematu też według mnie powinien. Ty w całej "treści" tematu użyłeś skrótów myslowych, i np. Kroniki napisał historie z wiatrówką - inni też. Gdyby on albo ktoś inny np. wymiary wiatrówki, data wyprodukowania itp. apisał, inni by też to zrobili.

Najbardziej ganię to, iż założyłeś ten temat bez najmniejszej przyczyny, tak o, od niechcenia. (i odniosłem wrażenie, że tylko i wyłącznie dla tego jednego postu)
Więc zadam Ci pytanie: Po co zrobiłeś ten temat? (zakładając, że jeszcze nie ma tych postow z historiami użytkowników)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 09, 21:27   

Kokoju, tym postem to się wybroniłeś, bo jak zobaczyłem, że znów coś napisałeś i się czepiać będziesz, to Cię zjechać chciałem xD. Na szczęście mądrze wybrnąłeś z tego wszystkiego i wiem o co Ci chodzi. To jest tylko taki wstęp do postu.

Dla mnie, jeżeli ktoś zakłada temat o jakimś konkretnym temacie, to powinien wiedzieć przynajmniej o czym mówi, albo chcieć się dowiedzieć, o co chodzi z czymś. Do nazwy tematu nic nie mam, ale prawda prawdą, że posta mógł rozwinąć trochę, żeby ktoś mógł się zorientować o czym ma napisać, bo tak to różne głupoty mogłyby z tego wyniknąć i kolejny temat do śmietnika. Założył temat pewnie z jakąś tam przyczyną. Chciał się dowiedzieć, co człowiek sądzi o strzelaniu, albo czy ktoś na Tym forum dzieli z nim pasję. Powodów może być ogrom, nie chce mi się pisać.

Co do samego tematu, to mam głupi problem...
Rozmawiałem z rodzicami o pomyśle z kupnem "splówy". Oczywiście z tatą nie było problemów, bo sam kiedyś jak zobaczył w gazecie wiatrówkę, to chciał sobie kupić, ale mama... Zaczęła się wypytywać, po co mi to, gdzie, jak i do czego/kogo : ) będę strzelał, czy chcę sam ją wynosić itd. Powiedziałem, że tylko z tatą, lub bratem wyszedłbym na pole, do lasu, czy na naszą działkę sobie postrzelać do tarcz, lub puszek, czy butelek. Od tak dla zabawy i rywalizacji. Jakoś nie za bardzo się przekonała. Jak coś, to dam 50% kasy bratu i kupi "sobie" wiatrówkę, a wtedy mama nie będzie miała za dużo do gadania, ale jednak wolę, żeby tatą ją kupił i mama wontów nie miała do mnie. Powiedziałem jeszcze, że zamiast szlabanu będzie mi mogła odstrzelić rękę, czy nogę, ale to też nie zadziałało na moją korzyść.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 18:09   

Kokoju nie wiem czy to dla ciebie takie ważne jak nazwalem temat i jak widać postów jest troche więcej niz jeden, a temat założyłem żeby rozpocząć tu wymianę informacji, bo po co sie jeszcze tematy zakłada?

[ Dodano: 2009-05-11, 18:11 ]
Kroniki napisał/a:
Kokoju, tym postem to się wybroniłeś, bo jak zobaczyłem, że znów coś napisałeś i się czepiać będziesz, to Cię zjechać chciałem xD. Na szczęście mądrze wybrnąłeś z tego wszystkiego i wiem o co Ci chodzi. To jest tylko taki wstęp do postu.

Dla mnie, jeżeli ktoś zakłada temat o jakimś konkretnym temacie, to powinien wiedzieć przynajmniej o czym mówi, albo chcieć się dowiedzieć, o co chodzi z czymś. Do nazwy tematu nic nie mam, ale prawda prawdą, że posta mógł rozwinąć trochę, żeby ktoś mógł się zorientować o czym ma napisać, bo tak to różne głupoty mogłyby z tego wyniknąć i kolejny temat do śmietnika. Założył temat pewnie z jakąś tam przyczyną. Chciał się dowiedzieć, co człowiek sądzi o strzelaniu, albo czy ktoś na Tym forum dzieli z nim pasję. Powodów może być ogrom, nie chce mi się pisać.

Co do samego tematu, to mam głupi problem...
Rozmawiałem z rodzicami o pomyśle z kupnem "splówy". Oczywiście z tatą nie było problemów, bo sam kiedyś jak zobaczył w gazecie wiatrówkę, to chciał sobie kupić, ale mama... Zaczęła się wypytywać, po co mi to, gdzie, jak i do czego/kogo : ) będę strzelał, czy chcę sam ją wynosić itd. Powiedziałem, że tylko z tatą, lub bratem wyszedłbym na pole, do lasu, czy na naszą działkę sobie postrzelać do tarcz, lub puszek, czy butelek. Od tak dla zabawy i rywalizacji. Jakoś nie za bardzo się przekonała. Jak coś, to dam 50% kasy bratu i kupi "sobie" wiatrówkę, a wtedy mama nie będzie miała za dużo do gadania, ale jednak wolę, żeby tatą ją kupił i mama wontów nie miała do mnie. Powiedziałem jeszcze, że zamiast szlabanu będzie mi mogła odstrzelić rękę, czy nogę, ale to też nie zadziałało na moją korzyść.


Oj kroniki, my z tatą po tajniacku wiatrówki trzymamy a moja mama o połowie z nich nawet nie ma pojęcia :P To nie trudne znajdźcie se jakąś skrytke i strzelajcie jak np. twoja mama pojedzie na zakupy, czy coś, my tak zawsze robimy
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 09, 18:48   

Tylko, że moja mama woli sobie pojechać do supermarketu z tatą, niż iść na tradycyjne zakupy xD. Chociaż z tą skrytką niezły pomysł. Można by było na działce w kamerliku schować, albo do garażu, tylko kto po to latać będzie? Najlepiej by było schować taką w bagażniku samochodu, ale tak można? Bynajmniej na trasie bezpieczny bym się czuł xD.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 09, 18:26   

No jak cie złapią z tym w samochodzie to nie powinni nic zrobić bo to bez zezwolenia jest, ale zależy na jakich gliniarzy trafisz. A jak już cie gdzieś zlapią np. za przekroczenie szybkości to nie będą otwierać bagażnika. Ale jeśli już znajdą gnata to lepiej żeby była zabezpieczona i nienaładowana, najlepiej wziąć ze sobą tarcze żeby nie przyczepili się do czego bedziecie strzelać. I NA BOGA NIE UKRYWAJCIE BRONI. Jak tylko sie spytają, nigdy nie zaprzeczajcie, że przewozicie broń, bo to tylko pogorszy całą sytuację. Najlepiej mieć z tatą gotową historyjkę co do celu przewożenia broni. I tak nie powinni zaglądać do bagażnika, ale cóż... trzeba być gotowym na wszystko
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 18 Maj 09, 16:17   

Dobra, teraz sprawa. Jak ktoś jest obczajony z wiatrówkami, to mógłby mi ktoś podać nazwę, albo najlepiej jeszcze linka do akcji jakiejś z jakąś wiatrówką dobra? Limit cenowy to tak 350-400 zł. Więcej starszy nie da. Byłem u wujka, z kuzynem i starszym postrzelaliśmy wiatrówką i tak się to spodobało, że teraz kupimy własną xD. Mama się zgodziła, więc wszystko będzie wporzo. Najlepiej było w klamerkę celować xD. Najpierw pół wybiłem a potem w drugą połówkę nieźle się nacelowałem, bo widać jej nie było prawie. Puszki pozaliczane, korek od wina, czy czegoś też rozstrzelany. Nawet kapsel poszedł pod ostrzał, no i pudełko zapałek ustawione węższą stroną. Wspaniała zabawa, polecam.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 18 Maj 09, 16:31   

lubie strzelac , ale z łuku a nie z wiatrówy
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz