ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Warlike
30 Maj 13, 18:59
Moje pomysły

Który pomysł najbardziej ci się podoba ??
Pospolite ruszenie
14%
 14%  [ 1 ]
Wygnanie i powrót
0%
 0%  [ 0 ]
Królestwo zaginionej krucjaty
14%
 14%  [ 1 ]
Arabski podbój
0%
 0%  [ 0 ]
Izmailiccy Zabójcy
28%
 28%  [ 2 ]
Chrześcijańskie zakony
42%
 42%  [ 3 ]
ZOO
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Autor Wiadomość
Percival 
Mieszczanin

Posty: 100
Medale: Brak

Wysłany: 5 Maj 09, 20:24   Moje pomysły

Skończyłem robić moją pierwszą kampanię. Teraz postanawiam robić następną. Mam wiele pomysłów, ale nie wiem od której zacząć. Może wy mi pomożecie ???

Zasadniczo, to jescze wstawię kampanię o krzyżowcach, ale ona jest już w 60 % zrobiona. Oto moje najważniejsze pomysły:

1.Kampanie bezstronne(takie, w których nie jest powiedziane, że Arabowie to nasi wrogowie nr. 1)

Pospolite ruszenie-jesteś jednym z wasali żyjących w południowej Anatolii. Do władzy dochodzi tyran, który nakłada na wieśniaków ogromne podatki itp. Pewnego dnia nakłada na twoją wioskę ogromny haracz, którego nie jesteś w stanie spłacić. Protestujesz, to jednak doprowadza do tragedii... Kampania ma stać na poziomie średnim, ponad 10 misji.

Wygnanie i powrót
Kampania o wygnańcach - uciekasz z obleganego miasta i docierasz na południe, gdzie zbierasz siły na kontratak. Kampania o średnim poziomie trudności

Królestwo zaginionej krucjaty
Kiedyś znałeś pewną legendę o krzyżowcu, który wyruszył na indywidualną krucjatę, lecz nie wrócił do Europy. Podobno gdzieś założył swoje królestwo. Jak dotąd myślałeś, że to tylko bajka, do czasu gdy rozbiłeś się na tajemniczej wyspie. Kampania o poziomie trudnym, lub bardzo trudnym, a co się z tym wiąże m.in: Mnóstwo zadań podczas jednej misji, licznik czasowy, brak możliwości rekrutacji wojsk itp.

2.Kampanie historyczne

Arabski podbój
Kampania opowiadająca głównie o trzech panach: Zankim, Nur Ad Dinie i troszkę o Saladynie

3.Kampanie tematyczne(na jeden temat, np o asasynach)

Izmailiccy Zabójcy
Kampania o asasynach z średnim lub trudnym stopniem trudności. Słowem: wiele ofiar, niewielu zabójców.

Chrześcijańskie zakony
Podobna kampania jak ta u góry, tyle że jesteśmy zakonnikami (templariusze, joannici itp.).

Jest jescze jedna kampania, tym razem abstrakcyjna.

ZOO
...Czyli zbiór map o zoo.

No to który pomysł najlepszy ?????
Ostatnio zmieniony przez Percival 6 Maj 09, 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Maj 09, 21:18   

Ciekawe pomysły ;-) .

Moim zdaniem korzystając z drugiego pomysłu można zrobić kampanię będącą dobrą układanką misji ekonomicznych i inwazji. Pozostałe też mają duży potencjał, lecz "kampania bezstronna" chyba daje większe możliwości twórcy.
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Maj 09, 14:16   

Wszystko ciekawie brzmi ale wątpie że każdy będzie robił 10 misji chyba że będzie dopracowany każdy szczegół.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz