ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem, SH 2 Map Edytor
Autor Wiadomość
Junishi 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 09, 16:41   Problem, SH 2 Map Edytor

Witam wszystkich serdecznie. Zanim opisze swój, myśle że dość błahy problem powiem, że trochę szukałem zanim postanowiłem napisać ten temat (może okazać się że problem jest nade głupi xd).
Otóż chciałbym zrobić własną mape w trybie Wojny, ładne krajobrazy, czas na rozbudowe, potem jakaś inwazja itp. No ale kiedy stawiam Zamek (chodzi o tą głową budowle) to ma ona czarną flage (tak jakby należała do nikogo), gdy stawiam lorda i jednostki to oczywiście po prawej mam panel, w którym wybieram kolor gracza który będzie owymi jednostkami dowodził. Automatycznie jest zaznaczony pierwszy (czerwony) herb, wiec postawilem ten Zamek, lorda i kilku ludzi:


Wchodzę w tą mapę, żeby ją wypróbować, ale nie moge niczym sterować... ani lordem, ani jednostkami, ani nic nie moge zbudować. Po prostu panel od lewej, obok księgi jest pusty:



I tu sie nasuwa pytanie, co mam zrobić, żeby wszystko mi śmigało, aby zamek należał do mnie, lord oraz postawione jednostki podobnie. Nurtuje mnie jeszcze ten panel, dostępny w edytorze mapy ale nie podczas tworzenia samego wyglądu mapy:



Zapewne trzeba tu coś zrobić, ale nie wiem co xd. Prosze o pomoc i pozdrawiam!
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 09, 21:32   

Wydaje mi się że musisz wyznaczyć terytorium swoje
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Junishi 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 09, 00:06   

Mógłbyś mi powiedzieć, jak to zrobić :s ?
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 09, 13:52   

W edytorze powinna być taka dział z chorągiewką(?) i tam będziesz miał kolory i musisz czerwonym otoczyć swoją siedzibę. Przynajmniej tak jest w SHL.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Junishi 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 2 Maj 09, 15:41   

Naciśnij jakiś przycisk przy jakimś tam panelu i zaznacz siedzibe - nic z tego nie rozumiem :<.

Nie ma tutaj kogoś ogarniętego, kto mógłby mi pomóc ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz