ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Counter-Strike
Autor Wiadomość
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 18 Czerwiec 09, 10:24   

To ja najpierw grałem pół roku z botami a reszte na multiplayer więc na multiplayer się więcej nauczyłem niż z botami proponuje zrobić 0,5 roku grać z botami a potem na multiplayer
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 18 Czerwiec 09, 11:21   

Z BOTami gram na poziomie easy bo się fajnie ich rozwala:D a potem na multi... Ale na multi szybciutko się wkręcam :mrgreen:
_________________
|M|pr0
 
 
davo 
Wolny chłop

Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: LESZKO VICE
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 4/3/3
Wysłany: 18 Czerwiec 09, 12:42   

Siwy zapodaj ip servera na jakim najczęściej grasz tylko żeby był nonsteam
_________________
Davo
 
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 18 Grudzień 10, 15:22   

Ja w css garam z 2 lata,ale właśnie ktoś mi ukradł konto steam.
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 08:56   

Ja w CS multi gram od wakacji. Zapodajcie jakiś serw tylko by nonsteam działał.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 13:02   

Odyn napisał:

Cytat:
7. Zabronione są posty o piractwie. Użytkownik propagujący nielegalne sposoby nabywania gier lub oprogramowania może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banem.
:-D

Żeby nie było spamu. Ja nie grałem i na pewno nie zacznę grać w CS-a, ponieważ nie przepadam za "arcadowymi"(?) grami, wolę pograć w gry bardziej realistyczne. ;-)
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 13:17   

Nonsteam to piractwo? Nie wydaję mi się. :shock:
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 17:48   

Nie wiem ja nigdy nie używałem "non-steam", ale mam kolegów, którzy używali "non-steama:, aby ominąć sam program steam, ponieważ nie mieli oryginalnej gry, a jak się ma piracką wersję to steam... hmmm jakby to powiedzieć: nie przepuści. Ja też mam steama i pierw trzeba podać klucz, aby móc pograć w jakąś grę.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 17:49   

A ja grałem w Cs ale wolę sobie grać w Cs2D :D według mnie lepszy od zwykłego, chociaż jest od góry to też są zombiemody, deathruny i co najważniejsze mniej graczy polskich (mniej przeklinania :D )
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 19:58   

Oj tak, w CS'ie ludzie bardzo dużo klną. Wielu nawet zmienia server kiedy dowiaduje się, że na jakimś obowiązuje chat bez wulgaryzmów. Gra jako gra jest całkiem fajna i można miło przy niej spędzić czas, aczkolwiek.... No właśnie, środowisko graczy jest bardzo specyficzne. Za dużo tam agresji, poczucia wyższości no i rzecz jasna analfabetyzmu. To sprawia, że czasami strasznie odrzuca od tej gry.
Głównie gram trochę w weekendy i to z tego względu, że mam za słabego kompa ^^ Nie mogę sobie pozwolić na przetestowanie lepszych strzelanek jak cod:mw itp.
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 10, 21:43   

lepszy jest cod, swat. W CS-ie nawet nie da się przycelować porządnie, nie mówiąc już o słabej grafice. I przebywanie na niektórych serwerach, gdzie ludzie są chorzy na zespół Touretta (ch*j, k*wa, itp.) po prostu ogłupia. Nie mówiąc już o całej gamie cheatów i ilości przeciąganych wirusów.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 10, 11:02   

Ja gram tylko, jak ktoś mnie "zaprosi", bo na większości serwerów, na których grałem, to trafiałem na takiego typu dzieci, gdzie mozna było albo się załamać, albo turlać się ze śmiechu (reakcja do wyboru).
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 10, 11:28   

Tak, im gra staje się popularniejsza, tym więcej pojawia się ludzi spod znaku fuc**. Taka jest kolej rzeczy. Co do celowania, to większość producentów daje takie "niedokładne" celowniki z powodów komercyjnych, żeby przyciągnąć do item shopu jakimiś bajerami do strzelania.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 10, 18:33   

Bzyk,gra jest do grania i nie zwraca się uwagi na dzieci neo,a jak chcesz to tylko po nich jeździj.Najlepiej garać na serwerach FFa.
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 10, 19:37   

Dosyć długo grałem na cs na normalnych mapach(de_dust,cs_office) ale jednak o wiele ciekawsze jest granie na (hmm modzie?) deathrunie,albo na zombie modzie albo zombie escape.O wiele ciekawsze niż zwykła wersja.Grałem troche na soccer ale nudne jest po kilku rundach to.Acha,najlepszy taki jakby mod według mnie to jail break,terroryści są w więzieniu i antyterroryści muszą ...a dowiedźcie się sami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz