ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] Sojusznik z Europy
Autor Wiadomość
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 17:13   [kampania] Sojusznik z Europy

Siema.Jestem nowy na forum.Chciałbym zaprezętować wam swój 1 projekt do S:C pt.Sojusznik z Europy.Już na pierwszy rzut oka widać że jestam amatorem w robieniu map.

Jesteśmy Lordem który pomaga arabom.
Cz1-Obrona:
To taki prolog ponieważ trwa od 81-86 roku.
Saladyn jest zaniepokojony i wysyła nas do małej wioski abyśmy jej strzegli przed atakami krzyżowców.Na począdku co kilka miesięcy przychodzą patrole zkładające się z kilkunastu osób.Ale około 6 ataku idzie wielka niespodzianka.
Niezdziwie się jak ktoś tego nieprzejdzie mi się nie udało.
Mamy tam pewien duży +.
Jesteśmy w małej kotlince w której odrazu mamy mur obronny.
Co radzę:
Na 1 wzgórzu jest wyjście.Radzie na tej górce zrobić wieże.
http://rapidshare.com/fil...zE-1-Obrona.map

Jeśli ktoś jakimś cudem przeszedł ostatni obleg w 86 roku to to już koniec.Zapomniałem dodać że po tej bitwie jest zwycięstwo.
Cz2-Prawda.
Gdy razem europejczycy i arabowie już mieli twój zamek, ty cudem uciekłeś z kilkunastoma wojownikami.
O tej misji wiedziałeś tylko ty i Saladyn.
Masz podejżenia że jest zdrajcą.
Przypomniałeś sobię że gdy szedłeś do kotliny to miałeś postój w wiosce Huno.
Ich sołtys dopytywał cię o strasznie dużo rzeczy.
I wtedy jakiś wieśniak podbiegł do ciebie.
-Panie na szczęście żyjesz, sołtys coś knuje nie wiem czy sam ale w naszym mieście są eurpejczycy.Musisz go wypytać o te rzeczy ale napewno nie wpuści cię do zamku!
Dajesz wieśniakowi pare drobnych i ruszasz w poszukiwaniu prawdy na zamek!
http://rapidshare.com/fil...zE-2-Prawda.map

Cz3-Budowa zamku.
Pokonałeś sołtysa, a w mieście razem z nim był europejski posłaniec.
Sołtys po pokonaniu mówi wszystko co wie:
-Panie to lord Hans.To jest jego posłaniec.Hans chce za wszelką cenę zabic cię.Ja nie wiem dlaczego.Panie pozwól mi się do ciebię dołączyc!Błagam!
Zabijasz posłańca i teraz razem z sołtysem musicie troszkę rozbudowac wieś żeby zgromadzic zasoby.Jednak zwiadowcy donoszą że lord Hans zaczął wysyłac europejczyków, arabów i bandytów.
http://rapidshare.com/fil..._zamku.map.html

Cz4-Niewolnicy
Zamek jest dośc rozbudowany i mamy dużo ludzi.Możemy zdobyc ich całą armię ale trzeba zabic lorda w więzieniu Kongo.
W cienkim wąwozie wróg porozstawiał masę płapek i murów.
Radzę:
Uwolnic niewolników i pomyślec jak ich wykożystac.
Patrzec co jest za murami wroga.

Mi się udało to przejśc.
http://rapidshare.com/fil...olnicy.map.html

Cz5-Za morze
Więźniowie traktowali cię jak boga i dołączyli do ciebie.
Tutaj już niewiele zostało do zrobienia.Zostawiłeś sołtysowi arabskie wojska a sam, z europejskimi popłynąłeś do krainy Nizara.Musisz zrekrutowac trochę wojsk i poszukac sprzymierzeńców.
http://rapidshare.com/fil..._morze.map.html


Komętujcie.To mój pierwszy projekt więc radźcie mi coś.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
Ostatnio zmieniony przez Lord Pepsi 14 Kwiecień 09, 19:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Kwiecień 09, 20:55   

1 cz. Misja była bardzo trudna za wiele tutaj niema co krytykować
2 cz.łatwa i szybka mogłeś trudniejszą zrobić
3 cz.Wykopcie fose i rekrutujcie wojsko
W przyszłości postaraj się więcej :)
Ostatnio zmieniony przez Nice Friend 14 Kwiecień 09, 10:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lord Pepsi 
Osadnik

Posty: 28
Skąd: KrK
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 21:12   

No 1 częśc nieprzejście było zamierzone ;d.
Jutro zrobię 3 częśc.
_________________
Nobody is perfect.
I'am nobody.
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 22:15   

Warto używać tricków edytorkich. Wiesz, zrobię wyjątek i zdradzę ci na gg jeden z moich tricków, a mianowicie sojusz
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Kwiecień 09, 07:41   

1 misja, dość trudna, ale jakoś dałem rade
2 misja, o wiele łatwiejsza, ale też fajna
_________________

 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 18:35   

Osobiście mi się podoba. Aaa no i ta pierwsza mapka trudna, za 2 razem ją przeszedłem...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 28 Kwiecień 09, 20:53   

1. Misja trudna, ale przeszedłem. Z kilkoma ośmioma żołnierzami.
2. Łatwiejsza, choć lepszaod misjii pierwszej.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz