ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione anime

Jakie jest twoje ulubione anime?
Naruto
14%
 14%  [ 3 ]
Dragon ball
38%
 38%  [ 8 ]
X men evolution
14%
 14%  [ 3 ]
Duel masters
28%
 28%  [ 6 ]
Yu gi yo
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 21
Wszystkich Głosów: 21

Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Kwiecień 09, 19:46   Ulubione anime

Jak w temacie. Głosujemy na swoje ulubione animę (ja wybieram X men evolution i duel masters)
_________________

 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 09, 20:30   

Ja tam nie oglądam anime, ale według mnie powinieneś trochę więcej ich wstawić tutaj. Z opowieści wiem, że np. Death Note, Bleach to fajne anime :P
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 09, 07:57   

Przedstawię twoją ankietę w moim rankingu anime, a obejrzałem ich trochę ponad 100 już.
Naruto - poniżej średniej
DB - Klasyka, teraz zobaczymy, co nowego będzie, bo jest "reaktywacja" sezonu Z, tylko, że z 100 odcinków w nowej rozdzielczości i z wywalonymi filerami. Wszystko będzie się dziać tak jak w mandze. Ale klasyki się nie ocenia.
X-Men - Dno
Duel Masters - Dno Dna
Yu-Gi-Yo - patrz wyżej : P

Od razu widać Przemas, że żaden z Ciebie fan anime, a żeby wybrać jakiś film z gatunku, to trzeba trochę takich filmów obejrzeć, a nie mój ulubiony, bo jedyny. Dodam jeszcze, że to co leci na Jetix, czy innych programach polskich, to bajka, a nie anime. Ocenzurowane, wycięte i wszystko co się da zrobić. Ankiety w takim temacie w ogóle nie powinno być, bo wszystkie serie jak coś, to powinny się znaleźć, a kilku stronicowa ankieta mi nie pasuje.

Moje ulubione anime:
Romans - Clannad / Clannad ~Ąfter Story~ (idealne dzieło studia KyoAni)
Dramat - School Days (jak ktoś nie skończył 16 to nie oglądać, bo trzeba dojrzeć do tego anime)
Kryminał - Death Note (tylko do pewnego momentu, gdzieś tak w środku, dalsza część to była taka na siłę, ale i tak anime ma bdb ocenę)
Horror - Elfen Lied (nic mnie nie przestraszyło w prawdzie, ale historia przednia)
Fantasy - Shuffle (Demony, Bogowie, Ludzie. Wszystko to znajduje się w jednej szkole : ) )
Akcja - Fate/Stay Night (Jedno z moich pierwszych poważnych anime. Historia może być, postacie dobre i ten wątek miłosny. Dobrze skalibrowane anime.)
Mechy - Code Geass (wspaniała fabuła, niezła akcja i elementy strategiczne)


Notka:
Przemas, nie zakładaj tematów na siłę jak nie wiesz nawet o co chodzi, chociaż... wreszcie mogłem coś napisać na tym forum, bo ostatnio lenia mam jak nie wiem i nawet tematów nie czytam wszystkich (nie katować mnie tu!).
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Kwiecień 09, 14:14   

Kroniki napisał/a:
Przedstawię twoją ankietę w moim rankingu anime, a obejrzałem ich trochę ponad 100 już.
Naruto - poniżej średniej
DB - Klasyka, teraz zobaczymy, co nowego będzie, bo jest "reaktywacja" sezonu Z, tylko, że z 100 odcinków w nowej rozdzielczości i z wywalonymi filerami. Wszystko będzie się dziać tak jak w mandze. Ale klasyki się nie ocenia.
X-Men - Dno
Duel Masters - Dno Dna
Yu-Gi-Yo - patrz wyżej : P

Od razu widać Przemas, że żaden z Ciebie fan anime, a żeby wybrać jakiś film z gatunku, to trzeba trochę takich filmów obejrzeć, a nie mój ulubiony, bo jedyny. Dodam jeszcze, że to co leci na Jetix, czy innych programach polskich, to bajka, a nie anime. Ocenzurowane, wycięte i wszystko co się da zrobić. Ankiety w takim temacie w ogóle nie powinno być, bo wszystkie serie jak coś, to powinny się znaleźć, a kilku stronicowa ankieta mi nie pasuje.

Moje ulubione anime:
Romans - Clannad / Clannad ~Ąfter Story~ (idealne dzieło studia KyoAni)
Dramat - School Days (jak ktoś nie skończył 16 to nie oglądać, bo trzeba dojrzeć do tego anime)
Kryminał - Death Note (tylko do pewnego momentu, gdzieś tak w środku, dalsza część to była taka na siłę, ale i tak anime ma bdb ocenę)
Horror - Elfen Lied (nic mnie nie przestraszyło w prawdzie, ale historia przednia)
Fantasy - Shuffle (Demony, Bogowie, Ludzie. Wszystko to znajduje się w jednej szkole : ) )
Akcja - Fate/Stay Night (Jedno z moich pierwszych poważnych anime. Historia może być, postacie dobre i ten wątek miłosny. Dobrze skalibrowane anime.)
Mechy - Code Geass (wspaniała fabuła, niezła akcja i elementy strategiczne)


Notka:
Przemas, nie zakładaj tematów na siłę jak nie wiesz nawet o co chodzi, chociaż... wreszcie mogłem coś napisać na tym forum, bo ostatnio lenia mam jak nie wiem i nawet tematów nie czytam wszystkich (nie katować mnie tu!).


Każdy ocenia wg. swojego gustu, Tobie się podoba litera "e" a mi "s"
_________________

 
 
Tages 
Wędrowiec

Posty: 7
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Kwiecień 09, 14:18   

jest wiele anime lepszych od tych cu tutaj są, ale wybieram dragon balla
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 09, 14:22   

Najpierw trzeba mieć co oceniać, a jak zna się tylko 5 tytułów, w dodatku 4 z nich pewnie ocenzurowane, to nie ma mowy o konkretnym ocenianiu. Ankieta do wywalenia. Do tego typu tematów jest niepotrzebna, zbędna i błędna.
 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 09, 17:36   

Dobre Hentai jest moim ulubionym anime.

Tak to z tych z ankiety to DB seria Z, general dajmos, tygrysia maska, kapitan hawk:)
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Kwiecień 09, 21:16   

X men-i są super
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Kwiecień 09, 08:55   

Nice Friend napisał/a:
X men-i są super
Ta tylko szkoda, że od III serii połaczają swoje siły z Magneto..
_________________

 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Kwiecień 09, 10:02   

Przemas lr napisał/a:
Nice Friend napisał/a:
X men-i są super
Ta tylko szkoda, że od III serii połaczają swoje siły z Magneto..
Też prawda
 
 
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 11 Kwiecień 09, 20:16   

Głosuję na Dragon Balla ;) Moje ulubione anime.Po prostu klasyk.DB rządi :P
_________________

 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 12 Kwiecień 09, 00:13   

Swoja droga malo tych anime w tej ankiecie:(
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 21:53   

Kroniki napisał/a:

Duel Masters - Dno Dna


Z DM jest jak z Naruto - Dżapańskie z napisami jest świetne, ale anglicy je przerobili kipsko. Mimo to lubie se czasem obejrzeć na kreskowka.pl. W dodatku w tym angielskim "anime" są zue efekty kart :/
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 00:06   Re: Ulubione anime

Przemas lr napisał/a:
Jak w temacie. Głosujemy na swoje ulubione animę (ja wybieram X men evolution i duel masters)


Z przykrością stwierdzam, że nie oddałbym głosu na żadne z tych anime mimo, że mam już jakieś 600GB anime (~500GB na dysku i jakieś 100GB na DVD i wiele w planach do ściągnięcia po obejrzeniu online). Anime sięga nieco głębiej niż te ochłapy co pojawiają się w dostępnej u nas telewizji.

Odbiegając od ankiety:

-Elfen Lied
-Spice & Wolf
-Haibane Ranmei
-Black Lagoon
-Hellsing
-Claymore
-Vexille
-Code Geass
-SOLA
-Shigofumi
-Death Note
-Air Master
-Angel Sanctuary
-Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto
-Chrono Crusade
-Darker Than Black
-Skip Beat!
-Devil May Cry
-RahXephon
-Fate Stay Night
-Shuffle
-Full Metal Panic!
-Full Metal Alchemist
-Apple Seed
-Ride Back
-Ergo Proxy (Avatar)
-Eve no Jikan
-IGPX
-Ghost Hound
-Kaze no stigma
-Wolf's Rain

I wiele wiele innych... tak więc opcji do głosowania jest w chorobę i ciut ciut.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Lipiec 09, 21:27   

Powinieneś dodac opcję "Inne"...
Ja osobiście oglądam Bleach (love), Naruto S. oraz zacząłem Trinity Blood.
Polecam serdecznie Bleach. Po prostu oglądając to można się zatracic. Potrafiłem zatapiac się w tej krainie na długie godziny oglądając anime, grając w różne sesje forumowe, nawet marzyc. xd A teraz zacząłem czytac mangę. Naprawdę ma klimat. ;)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz