ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
28 Sierpień 11, 19:49
Pytania, problemy itd.
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Kwiecień 09, 19:22   Pytania, problemy itd.

Jak masz jakiś kolwiek problem z grą, albo jakieś niewytłumaczenie pisz tutaj. Napewno ktoś Ci pomoże ;)
_________________

 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 12:13   

Ja ja! Miałęm angielską wersje Warchesta. Sciągnąłem spolszczenie ale do zwykłego Crusadera. Odpalam patrze na misje z Warchesta w skirmishu a tam kwestia skryby: "Mój pan informuje że towary które wysłałeś właśnie przybyły" a w opisie mapy: "mój pan idzie odpocząć. Musisz kontynuować walkę bez niego.". Dlatego proszę aby ktoś kto ma Warchesta wstawił tutaj plik .tex.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
KIZIOR 
Wędrowiec

Wiek: 36
Posty: 1
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 09, 17:43   

Witam mam mały problem, kupiłem sobie strongh delux i na opakowaniu pisze, że vista obsługuje też grę , zainstalowałem i włączam, a tam włącza się początek "gra z polskiej klasyki" i się wyłącza. Znaczy w ogóle się nie włącza.

Ogólnie kocham tą gierkę, ale mam teraz viste i nie wiem co zrobić żeby w nią zagrać.

Proszę o szybka pomoc

A ja kocham poprawiać takie posty -.-
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 17 Maj 09, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bzc14 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 13 Czerwiec 09, 10:23   

mam ten sam problem na viscie jak i na xp po instalacji deluks oraz krzyzowiec po kliknieciu na okno wyswietla sie tylko kolekcja klasyki..... i nic wiecej gra sie nie wlacza.prosze o pomoc
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Czerwiec 09, 20:51   

maciekolos napisał/a:
Ja ja! Miałęm angielską wersje Warchesta. Sciągnąłem spolszczenie ale do zwykłego Crusadera. Odpalam patrze na misje z Warchesta w skirmishu a tam kwestia skryby: "Mój pan informuje że towary które wysłałeś właśnie przybyły" a w opisie mapy: "mój pan idzie odpocząć. Musisz kontynuować walkę bez niego.". Dlatego proszę aby ktoś kto ma Warchesta wstawił tutaj plik .tex.


Jeżeli dzieje ci się tak to nie jest wina pliku .tex tylko po prostu plików AUDIO które podmieniłeś:P najlepiej przeinstaluj grę.


Co do tego że gra powinna chodzic na viscie to już tłumaczę na pudełku może i jest napisane:D że powinna chodzic ale musi byc to oryginalna gra ale nawet jak jest to i tak jest okolo 70% że nie pójdzie gdyż będzie brak zgodności.

Proponuje:
Wyjeb** to intro z flashem tam jest w glównym katalogu gry następnie spróbowac uruchomic grę jeżeli nie chodzi dalej to uruchomic trzeba plik główny przez który uruchamiacie grę w trybie zgodności z systemem XP ewentualnie z windowsem 98 i na bank powinno działac no ale jeżeli nie to pozostaje reklamacja:D xD

Pozdrawiam sonnY;)
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
loro120 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 09, 15:12   

Witam mam problem w twierdzy wersji warchest Crusader kupiłem oryginalną grę kolekcja klasyki zainstalowałem i zacząłem grac kampanie doszedłem do ostatniej z czterech i włączam pierszą misje a tu się gra wyłącza zrobiłem już reinstal ale nic nie pomogło
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 13:11   

Opisz problem jeszcze raz, ale zrozumiale. Nic nie da się zrozumieć.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 22:36   

loro120 napisał/a:
Witam mam problem w twierdzy wersji warchest Crusader kupiłem oryginalną grę kolekcja klasyki zainstalowałem i zacząłem grac kampanie doszedłem do ostatniej z czterech i włączam pierszą misje a tu się gra wyłącza zrobiłem już reinstal ale nic nie pomogło


Bardzo dziwne. Sprawdz czy na pewno jest najnowszy patch.
 
 
nitrus 
Wędrowiec


Wiek: 35
Posty: 2
Skąd: ~Zakopane
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 10, 16:25   

Dzień i dobry ^^.
Mam do Was pytanko. Jest możliwosc, aby w warchescie grac w oknie?
Mam panoramiczny monitor i rozciągnięty obraz mi dokucza. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam :) .
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 10, 11:52   

Z tego co wiem to rzekomo u niektórych działa "alt" und "enter" gdy jest włączona gra.
Poza tym D3DWindower dla gier w oknie.
 
 
nitrus 
Wędrowiec


Wiek: 35
Posty: 2
Skąd: ~Zakopane
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 10, 11:26   

D3D działa. Dzięki wielkie :)
 
 
 
Fryderyk 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold: Crusader v1.1
Posty: 7
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 10, 13:58   

Witam:)

Mam oryginalną Twierdzę Warchest wersję 1.1 pl ... i w grze wieloosobowej w Krzyżowcu na czacie zamiast normalnych liter wyświetlają mi się jakieś "lllll". Na niektórych opisach do map też to jest...:(( Wie ktoś jak temu zaradzić?

Z góry dziękuję za pomoc...
_________________
Fryderyk I Mocny
 
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 10, 14:06   

Twój przeciwnik ma prawdopodobnie zwykłego crusadera i temu tak się dzieje. Taż tak miałem, ale teraz mam Kompatybilną wersję crusadera i mogę grać zarówno z warchest jak i zwykłym shc.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Fryderyk 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold: Crusader v1.1
Posty: 7
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 10, 17:28   

Dzięki Xeno :)
...

Mam jeszcze jeden problem:

W czasie gry wieloosobowej co chwilę następuje zerwanie łącza i gra musi się kilka (a nawet kilkanaście) sekund wczytywać.. Nie raz nawet wychodzi mi z gry :( ... Dodam, że mam wystarczająco szybkie łącze i wyłączone zapory, nie wspomnę już o wyłączonym GG itp.

Pomoże mi ktoś??
_________________
Fryderyk I Mocny
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 10, 20:01   

Najczęstszym przypadkiem jest niezgodność wersji gier np. Ty masz 1.1, a ktoś inny 1.0 . Ewentualnie może ktoś po drugiej stronie ma wł. zabezpieczenia.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 28 Sierpień 11, 20:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz