ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Empire Total War
Autor Wiadomość
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 13 Marzec 09, 21:52   Empire Total War

Pytanko nie na temat : grał ktoś w Empire Total War?


[Temat wydzielony z "Jakie gry komputerowe lubicie najbardziej?"]
Ostatnio zmieniony przez Warlike 14 Marzec 09, 06:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 13 Marzec 09, 22:35   

Na temat dema E:TW mogę powiedzieć, tylko tyle (grałem może z 30 min)
Zagrałem w demko (5 godzin zasysania ze Steama :/ ) i powiem, że gra mnie nie zachwyciła. Owszem bitwy morskie są jak najbardziej OK, ale bitwa lądowa niezbyt mi się spodobała. według mnie jest po prostu taka nijaka, zero klimatu. Mimo tego należy dodać, że komp miewa przebłyski inteligencji. Potrafi nieźle reagować na sytuację na polu bitwy. Jeśli chodzi o optymalizacje szkoda gadać. Podczas bitwy lądowej miałem takie zwisy na medium/low że szok. Prościej mówiąc gra była niegrywalna, gdy tymczasem MTW II śmiga aż miło.
Z tego co czytałem nowinki wprowadzone na mapie kampanii są jak najbardziej OK. Niestety demo nie posiada rozgrywki na mapie.
Powiem tak, bardzo lubię serie TW, ale Empire nie kupię, ponieważ gra na moim kompie jest niegrywalna, wersja sklepowa posiada więcej bugów niż niejedna beta a tak poza tym, to czekam na Tom Clancy's HAWX :P Prawdę mówiąc, to ja już wolę po raz setny odpalić jakiegoś moda pod Rome czy MTW bądź MTW II.

Taka ciekawostka
Pirata o wiele łatwiej jest zainstalować niż oryginał xD. Steam i jego zabezpieczenia :D
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 13 Marzec 09, 23:43   

Kalimach napisał/a:
Podczas bitwy lądowej miałem takie zwisy na medium/low że szok. Prościej mówiąc gra była niegrywalna, gdy tymczasem MTW II śmiga aż miło.

Heh, jak to strategie ;) .
Kalimach napisał/a:
czekam na Tom Clancy's HAWX

Lepiej zagraj w to przed zakupem ;) . Opinie są... hmm... różne. No i wydajność nie jest zbyt dobra jak na tak przeciętną grafikę. No i od Ace Combat lepsze raczej nie będzie :( .
Kalimach napisał/a:
Taka ciekawostka
Pirata o wiele łatwiej jest zainstalować niż oryginał xD. Steam i jego zabezpieczenia

Standard, ale to i tak lepsze niż limit instalacji...

Bardzo mało grałem w TW, chyba to kupię jak będę miał trochę zbędnej gotówki.
MII jakoś mnie nie przyciąga, Rome troszkę stary niestety.
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 13 Marzec 09, 23:54   

Cytat:
Lepiej zagraj w to przed zakupem ;) . Opinie są... hmm... różne. No i wydajność nie jest zbyt dobra jak na tak przeciętną grafikę. No i od Ace Combat lepsze raczej nie będzie :( .

Zagrałem w demko i gra bardzo mi się spodobała. Hawx, to taka powietrzna "napierdzielanka", ale za to jak relaksuje, miodzio :P Co do wydajności tu nie ma problemu, wszystkie opcje na full i gra śmiga.
A Ace Combat ostro katowałem na starym Playstation, eh grało się zarąbiście :)
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 09, 20:47   

Mam na swoim pc Empire Total War ale nie podobają mi sie gry z tej serii.
_________________
6023179
 
 
Ivor94 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 30
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 09, 21:50   

Mam tę grę i szczerze mówiąc to żałuję, że wydałem 100 zeta na to gów**:/ Jedyne co jest lepsze od pozostałych serii to grafika i bitwy morskie, ale reszta gorsza, mapa kampanii spieprzona, mało map i tylko 1v1 i dwie 2v2, Husaria ma za krótkie jak to nazwać włócznie, kijki, kopie? (w każdym bądź razie spieprzona broń).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz