ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Windows 10 nie czyta mi płyty
Autor Wiadomość
kokus10 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 16, 15:16   Windows 10 nie czyta mi płyty

Witam, otóż kupiłem sobie laptopa z Win10 i postanowiłem na nim Cruska zainstalować (z twierdzy warchest), wkładam płytę i klikam instalacje i pasek instalacji w miejscu i błąd wyskakuje, że brakuje jakiegoś pliku na płycie. To dałem anuluj i jeszcze raz i teraz nie czyta płyty w ogóle, spróbowałem inna grę z płyty zainstalować czy nie stało się coś z czytnikiem dvd - wszystko działa. Może ktoś się spotkał z takim problemem?

Pozdrawiam
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 16, 22:26   

Nie czyta Ci płyty, czyli w ogóle nie ma ikonki w Mój Komputer ? Nie pamietasz, czy tym plikiem nie był data2.cab ?
 
 
 
kokus10 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 16, 12:47   

Chyba tak
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 16, 17:32   

Wydaje mi się, że powinieneś zgrać wszystko z dysku na dysk twardy oraz pobrać plik data2.cab z neta lub od kogoś z forumowiczów. Ja niestety nie dysponuje niestety na razie tą grą.
 
 
 
kokus10 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 16, 13:21   

Spróbowałem podobnie i pisało, że brakuje pliku "data1.cab" jednak.

EDIT*

Udało mi się zainstalować, tylko jest teraz problem iż nie włącza się po zainstalowaniu patcha 1.3, tylko pokazuje się początkowe "kolekcja klasyki" i potem nic.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 16, 15:38   

Spróbuj kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonie, w menu wybierz zgodność i ustaw Windows 8 lub XP oraz uruchom jako administrator.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz